Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 posters

    Crimson Moon

    Nuyomi
    Nuyomi
    † Vampire Princess †
    † Vampire Princess †


    Female
    Брой мнения : 490
    Age : 32
    Localisation : Althea
    Registration date : 12.05.2007

    Character sheet
    Crimson Moon: Kaito and Takeshi

    Crimson Moon Empty Crimson Moon

    Писане  Nuyomi Сря Сеп 10, 2008 5:12 pm

    Внимание: Историята започва! Моля следете внимателно. Всяко невнимание ще се наказва! annoyed perverzna usmivka




    Беше красива и тиха нощ. Пълната луна осветяваше улиците, а лекия бриз разреждаше горещината обхванала града. По това време на денонощието града беше почти пуст. Единствените хора, които обикаляха улиците, бяха така наречените "нощни птици" или по вярно казано - вампирите и бездомните или пияни граждани. Да в това градче имаше и вампири и то не един.
    По алеята край океана двама младежа се разхождаха спокойно. Беше тихо и нямаше кой да ги обезпокои. Лунните лъчи все едно се отразяваха в ярко червените им очи, а необикновените отенъци на косите им изкряха в тъмното. Те вървяха бавно и спокойно. Не бягаха като останалите граждани по улиците, нито се криеха в сенките. Нищо не ги безпокоеше, а спокойната нощ събуждаше в тях желанието всичко да остане така завинаги. Белокосия младеж държеше в ръцете си книга, а другаря му от време на време надникваше в нея и правеше някакви странни гримаси. Не доумяваше как брат му може да чете толкова странни и безинтересни книги, от друга страна брат му мислеше обратното за него. Двамата стигнаха до една сграда и се спряха. Над вратата имаше дървена табела гравирана с думите "Кървава луна". За обикновено заведение беше доста странно и необичайно име, но то и без това не беше никак обичайно и посетителите му даже харесваха много името.
    Още с влизането си двамата братя привлякоха вниманието на всички.
    -- И това ако не са братята Хаегава! Хм... От кога не съм ви виждал. Като гледам сте с нови дрешки. - заговори ги един мъж, който си личеше, че е много пиян.
    -- Хаяте пак ли си пиян? Oba-san не му давай да пие толкова пак няма може да се прибере! - извика Такеши и погледна барманката, която беше възрастна и пълничка жена.
    -- Миличък трябва да правя оборот. Не ме съди. - отвърна жената на зеленокосият младеж. - Ара... Днес изглеждате много сладки момчета. - усмихна им се жената и продължи работата си.
    -- Такеши. - изведнъж се чу плътния и монотонен глас на Кайто.
    -- Да, да. Знам. - после двамата се придвижиха към една от свободните маси и седнаха.
    Както обикновенно стояха мълчаливо и чакаха Мириям да дойде и да им вземе поръчката. Не след дълго и пълничката жена дойде.
    -- Е какво ще искате днес милички.
    -- Oba-san кажи ми, че днес има! Моля~ те! - започна да се моли Такеши и да гледа мило жената до него.
    -- Днес пристигна. - каза в отговор жената. - Ще искате ли и друго?
    -- Един сандвич. - отвърна Кайто, без да мести поглед от книгата си.
    -- Кайто стига си чел де.
    -- Не му се карай. Не забравяй, че той е по-големия! - скара му се Мириям. - Ей сега ще ви донеса поръчката сигурно сте гладни.
    -- Тц... Пак аз съм виновния. - измърмори зеленокосият младеж почесвайки се по главата. След това се огледа в заведението и доби сериозен вид, а после добави. - Явно днес ще си имаме проблеми. - Кайто затвори книгата си и постави ръце на масата.
    -- Явно. - още не изрекъл това младежа парира меча, който беше насочен към него и погледна хладно притежателя му, а в това време Такеши беше хванал другия нападател, притискайки гърлото му със своето копие. Ясно беше защо ги нападат - двамата братя бяха белязани с драконовия печат. Такеши завъртя пленника си и го метна към бара, където се приземи след това нещастника, а Кайто отблъсна меча на нападателя си, след което се изправи и го изрита при приятеля му.
    -- Ей кретени оставете ни намира де! Не искам да си цапам дрехите с вас. - Кайто вече беше седнал на мястото си и продължи с четенето си, а Такеши се извини на Мириям за създадените проблеми. Тя тъкмо беше пристигнала с поръчките им. Две стъклени чаши пълни с кърваво червена течност. Не беше вино, нито сок, нито каквото и да е друго нормално питие, а именно - кръв. Такеши отпи жадно от чашата и след това въздъхна дълбоко. Двамата братя много рядко си позволяваха да нападат хората и разчитаха на Мириям за кръвта, но понякога не издържаха. Днес беше деня в който и двамата бяха на предела на лимита си за въздържание. За разлика от Такеши обаче на Кайто не му личеше никак, а и беше нормално - Кайто винаги е бил по-сдържания и всички го знаеха. Братята Хасегава обичаха да стоят тук. Беше пълно от себеподобните им и нямаха много проблеми, а и не трябваше да крият очите си, както правеха ако се наложеше да излязат през дена. Кайто четеше преспокойно, а нетърпеливия му брат скучаеше и гледаше тъпо в него. По едно време вратата се отвори и Такеши се обърна да види кой влиза.
    -- Нечистоплътна. - каза веднага Кайто. Много рядко казваше повече от една дума в такива ситуации.
    -- Горката. Дано да няма проблеми. Явно незнае къде се намира. - отвърна в отговор Такеши и продължи заниманието си да утоли погълналата го жажда.


    Последната промяна е направена от .:Sand_Temari:. на Сря Сеп 10, 2008 9:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    the_mist
    the_mist
    Новосъздаден вампир


    Female
    Брой мнения : 189
    Age : 33
    Localisation : in my own world
    Registration date : 29.06.2008

    Character sheet
    Crimson Moon: Belt

    Crimson Moon Empty Re: Crimson Moon

    Писане  the_mist Сря Сеп 10, 2008 6:18 pm

    Такеши продължаваше да наблюдава момичето, не за първи път я виждаше. Гледаше я и не знаеше какво да мисли, дали да се присмее на жалкото й съществувание или да я съжали за това, което е.
    Момичето хвърли един бърз поглед на кръчмата и след това се насочи към единствената празна маса. Преди да седне с едни замах разкопча черния шлифер, който носеше и го захвърли на стола до себе си, оставайки по едно доста оскъдно облекло- дълги, почти до бедрата й, кожени ботуши, къси черни панталонки, червен сутиен, неумело прикрит под черна мрежеста блузка.
    Мириям се приближи до новодшлата и като се приведе до нея започна да й говори нещо. Личеше си, че се радва да види момичето, но също така беше нервна, притеснена. Преди да се върне отново при бара възрастната жена погали новодошлата по главата, прошепна и още нещо и се отдалечи.
    Такеши стоеше и наблюдаваше тази странна сцена...никога до сега не бе виждал съдържателката на бара да се държи толкова...толкова...грижовно с някого. Момичето изпрати с поглед Мириям, а след отпусна глава на една от ръцете си и отново заоглежда помещението. Когато очите и се спряха върху близнака с зелената коса, тя му хвърли един злобен и същевременно студен поглед и продължи да изследва обстанвоката.
    - Коя е тази?- попита Такеши след кратко мълчание.
    - Нечистоплътна.
    Зеленокосият завъртя отегчено очи и продължи заниманието си- да изучава момичето. Наистина какво беше очаквал... да получи нормален отговор?! Такеши се отчая от собствения си оптимизъм.
    След пет минути Мириям се върна с две халби при нечистоплътната. Едната беше пълна с бира, а другата с кръв.
    - Тази... какво?
    Такеши обаче не беше едниственият, който забеляза какво възнамеряваше да пие чернокоската...
    Diva
    Diva
    Вампир


    Female
    Брой мнения : 210
    Localisation : Варна, морето, сините вълни ...
    Registration date : 05.07.2008

    Character sheet
    Crimson Moon: Aurelia Caia Prince

    Crimson Moon Empty Re: Crimson Moon

    Писане  Diva Сря Сеп 10, 2008 10:00 pm

    Taзи вечер Аурелия отново се разхождаше в на пръв поглед скучния град. Нищо ново и днес. Стъпките й отекваха глухо по тясната малка уличка. Тя обичаше да минава през тихите затънтени места, защото някакси я караха да се чувства по-спокойна. Скоро уличката я изведе на малък тих площад. Аурелия се огледа отегчено и скоро едната къща прикова вниманието й. "Тази миризма отново ... Все пак този град не е толкова скучен!" си помисли тя и се насочи към къщата с бавни крачки. Не бързайки за никъде тя надникна през прозореца, но вътре не се виждаше почти нищо, затова се приближи до вратата. Тук имаше надпис.
    - "Кървава луна" ... хмм ... става все по-интересно! - прошепна тя на себе си и натисна дръжката. Миризмата ... Вече беше сигурна, че тук има вампири.
    Аурелия ненавиждаше тези жалки смучещи кръв създания, но въпреки това ги намираше за забавни. Тя ги чувстваше близки, защото и тя се чувстваше самотна като тях, когато хората я избягваха, заради загаднъчият й произход.
    Тя не се огледа, а направо се отправи към бара и заповяда с ясния си глас:
    - Студена бира, моля.
    Двете добре изглеждащи момчета, явно не я притесниха, а и те бяха прекалено отегчени за да реагират. Аурелия се огледа в бара и забеляза самотното момиче. За момент на Такеши му се стори, че нещо проблясна в златните й очи. Получила бирата си и без капка колебание тя се отправи към набелязаната маса. Двете симпатични момчета на другата маса отново не проявиха интерес към решението й. Блондинката се настани до слабото тъмнокосо момиче и погледна в чашата й. Засмя се закачливо и застана така, че на кръвопийцата й беше трудно да я погледне без да се озове лице в лице с големите й гърди и тогава заговори:
    - Мога ли да ти предложа нещо по-прясно, мила?
    След кратко мълчание получи отговор.
    - Имаш грешка ... Аз не съм истински вампир.
    - Вече знам това. - каза Аурелия с усмивка. При тези думи момичето се изправи и срещна погледа й плахо. Златооката продължи:
    - Аз съм Аурелия. Как е твоето име, красавице?
    Nuyomi
    Nuyomi
    † Vampire Princess †
    † Vampire Princess †


    Female
    Брой мнения : 490
    Age : 32
    Localisation : Althea
    Registration date : 12.05.2007

    Character sheet
    Crimson Moon: Kaito and Takeshi

    Crimson Moon Empty Re: Crimson Moon

    Писане  Nuyomi Чет Сеп 11, 2008 1:42 am

    Тъмнокосото момиче я изгледа и след това отговори:
    -- Казвам се Белт приятно ми е.
    -- Колко интересно име. - отвърна събеседничката й. - Може ли да се присъединя?
    -- Заповядай. - отвърна и момичето и отпи от чашата с кръвта.
    Хората около нея сумтяха и мърмореха нещо, a eдин от посетителите на заведението се изправи и тръгна към Белт.
    -- Ей изчадие махай се от тука! Само хабиш кръвта, недоносче такова! - гласа на мъжа беше дразнещ и хриптящ. Белт се обърна спокойно и го погледна с хладния си поглед. Събеседничката й реши да си стои мирно, а на масата с близнаците, зеленокоското явно беше решил да се прави на герой понеже се беше изправил.
    -- Какво ти пречи? Все едно аз нямам нужди.
    -- Ти си нечистоплътна! Махай се! - продължаваше мъжа.

    Такеши стоеше изправен, до масата, а брат му го наблюдаваше любопитно.
    -- Не се забърквай в чуждите работи. - изведнъж каза Кайто.
    -- Е и с нас се отнасят така. Това, че тези копелета немогат да мислят и приемат останалите около тях е тъпо.
    -- Няма да ти помагам ако стане нещо.
    -- Не съм те карал. Този е пиян като кирка. - изсмя се Такеши и тръгна към мястото на разправията.
    -- Не казвай, че не съм те предупредил. - отвърна му Кайто и продължи да следи брат си. Реши да остави четенето за по-късно. Имаше усещане, че ще се случи нещо интересно.

    Белт пак погледна пияният вампир пред нея, виждаше и зеленокоското да се приближава. "Този на герой ли ще ми се прави? Боже се едно не мога да се справя сама." помисли си Белт, извади камшика си и с един замах помете досадника. После се обърна към изумения близнак и каза:
    -- Е доблестни рицарю тази вечер не си нужен. Сега се махай.
    -- Кой пък идва да ти помага?! Исках по-близък план на действието.
    -- Да, да и това, че започна да си материализираш оръжието ще рече? - с това тя затапи Такеши и той стоя така няколко секунди.
    -- Ах ти малка... - започна той, но Мириям се появи от някъде и му запуши устата, след което му измърмори да мълчи и се извини на Белт.
    -- Връщай се при брат си и да не съм те видяла около нея! Ясно ли ти е Такеши? - жената изглеждаше доста сериозно, и чак стресна Такеши. Той само кимна и се върна при брат си, който му се подсмихваше с усмивка тип "Казах ти."
    -- Не ме гледай така... Чети си книгата и ме остави на мира! - озъби му се зеленокоското.
    -- Мислех, че те дразня с четенето си?
    -- О млъквай! - отвърна Такеши и отпи от чашата си, а брат му се върна към заниманието си от по-рано.
    the_mist
    the_mist
    Новосъздаден вампир


    Female
    Брой мнения : 189
    Age : 33
    Localisation : in my own world
    Registration date : 29.06.2008

    Character sheet
    Crimson Moon: Belt

    Crimson Moon Empty Re: Crimson Moon

    Писане  the_mist Чет Сеп 11, 2008 5:06 pm

    Белт отново надигна бавно халбата пълна с кръв, разклати я малко и понече да отпие, когато погледът й отново се стовари върху Такеши. „ Какво по дяволите? Този кретен...цяла вечер ли ще трябва да го търпя?! По дяволите...следващия път просто ще му забия един...”
    - За какво мислиш, миличка?
    Аурелия се опитваше да привлече вниманието на чернокоската върху себе си и наистина бе успяла. Този звънлив глас буквално изтръгна Белт от плана й- „ Как да измъчвам кретена?”. Нечистоплътната обърна очи към Аурелия и просто загледа с лице лишено от каквито и да е емоции красавицата до себе си.
    - Още бира?- попита Белт, когато забеля вече изпразнената халба.
    - Не... искаш ли да излезем да се поразходим? Вечерта е...
    - Да вървим.
    Аурелия се зачуди на решителността на момичето пред себе си, но щом не се дърпаше...
    - Добре.
    С един замах Белт взе шлифера си, който бе на път да се свлече на земята, и след това хвана Аурелия под ръка. След няколко секунди двете момичета отново се бяха озовали под окъпаното със звезди небе. Белт се закова на едно място и вдигна глава, за да се полюбива на гледката. Неволно една въздишка се изплъзна измежду устните й и това накара момичето до нея да се разсмее. Двете се притиснаха по-близо едзна до друга и продължиха напред. Не бяха направили и десет крачки, когато зад тях се чу вик.
    - Ей, ти... с шлифера!
    Един поглед през рамо бе достатъчен, за да разбуди гнева на Белт.
    - Какво искаш, кретен,..
    - Разкарай се.- изсъска Аурелия, когато видя „преследвачите” на нейната красавица- същите странни близнаци от бара...
    Diva
    Diva
    Вампир


    Female
    Брой мнения : 210
    Localisation : Варна, морето, сините вълни ...
    Registration date : 05.07.2008

    Character sheet
    Crimson Moon: Aurelia Caia Prince

    Crimson Moon Empty Re: Crimson Moon

    Писане  Diva Чет Сеп 11, 2008 5:51 pm

    В същия момент нещо изсвистя почти в лицето на Такеши, но беше спряно на милиметри от челото му с книгата на Кайто.
    - Предупредих те. - каза Кайто със стоманения си глас без да поглежда нагоре. Той захвърли книгата си, в която имаше забит кунай, хвана зеленокоското за яката и го задърпа назад. Брат му от своя страна не искаше все още да си тръгва и с всички сили се бореше да се освободи от хватката на Кайто.
    - Пусни ме! Ах...ти... Пусни вече...! Ъхх...
    Двете девойки седяха и наблюдаваха сцената равнодушно. Аурелия се подсмихна:
    - Да тръгваме Белт! - каза тя и хваха момичето отново под ръка. - Не виждам какво могат да ни предложат тези младежи...
    Но Джес не помръдна все още вторачена в боричкащата се двойка. Накрая изглежда се съгласи и двете се обърнаха отново да продължат по пътя си. Въпреки случката нататък не срещнаха нищо обезпокоително. Въздуха сякаш поглъщаше всеки друг шум наоколо и двете не чуваха нищо друго освен диханията си. Вървяха мълчаливо по улиците, които водеха към морето. Изведнъж Аурелия се спря. Белт направи още няколко крачки, обърна се и я погледна въпросително. В отговор на този поглед тя забеляза, че златистите очи на момичето срещу нея пробляснаха. Аурелия отново я приближи и прошепна прокарвайки пръсти през черната коса:
    - Знаеш ли, имаш много хубави устни...
    Тя се наведе към Белт, но беше отблъсната. След миг забеляза защо - камшика на Белт беше увит около блестящо на оскъдната лунна светлина копие.
    - Пак ли ти! - извика тя раздразнено.
    - Не се меси този път, Аурелия! Аз трябва да се разправям с този досадник.
    - Добре тогава, само ще гледам... - каза златооката и се оттегли.
    Kumiko
    Kumiko
    Admin †Yaoi Fan†
    Admin †Yaoi Fan†


    Female
    Брой мнения : 293
    Age : 34
    Localisation : In Your Worst Nightmare ...
    Registration date : 04.07.2008

    Character sheet
    Crimson Moon: 50

    Crimson Moon Empty Re: Crimson Moon

    Писане  Kumiko Нед Сеп 14, 2008 7:43 pm

    Ще го пусна на 2 части защото е мн голямо за 1 път хах .....

    Ноща в която започна всичко.......

    - Досадник, какво искаш??.......... Ела ми де!!!
    - Минаваме от тук, а вие сте на пътя ни - отговори Кайто гледйки доста в дясно от предполагаемата си събеседничка.
    - Теб ли питам?? - озъби се Белт
    - Момиче не ми е до твоята истерия!!! - продължи той
    - Не си проси боя!!!!!! - тогава усети как някои дърпа камшика и от другия край.
    - Разсея ли се - този път отвърна Такеши
    Белт се засили към него с ясното желание да му разкраси фасона и да му избие някой друг зъб. Обаче единственото което постигна бе да стигне до него и да бъде отблъсната на няколко крачки назад. Поне го накара да пусне камшика и.
    - Ако си толкова навита, ела ми тук!!! - Такеши захвърли копието си - Ръкопашен бой??
    Белт пусна камшика си на земята и се приготви за схватката.
    Кайто въздъхна затвори книгата си и заобиколи двамата откачени пред себе си приближавайки се на около един метър до Aурелия.
    - Какъв ви е проблема на вас двете.
    Aурелия не го удостои с поглед.
    - Жалкото подобие на брат-вампир което имаш.
    - Разбирам те - и от отново извади книгата си отваряйки на дадената страница, но изведнъж я пусна.
    Облегна на лампата зад себе си и хвана дръжката на катаната си.
    - Ясно... усети ме, но не съм дошъл да се бия. - чу се далечен и тих глас, все едно шепнеше.
    - Около теб се усеща .... кръв, смърт ....
    - Повярвай ми това е дълга история и не искаш да я чуеш.
    До Кайто се появи висок, чернокос вампир със светло сиви очи, а по дрехите му имаше кръв.
    Той извади катаната си и я отправи към новодошлия.
    - Китару - каза чернокосия вампир хващайки с дясната си ръка острието на катаната преди то да стигне до гърлото му - Просто Китару ...нищо повече не е останало от мен - и затвори очи.
    Такеши се наведе и взе книгата си с лявата си ръка все още насочил с дясната катаната към Китару. Изправи се и го погледна....
    - Чистокръвен??
    - И какво ако кажа да??
    - И какво ако не искам да ти отговоря??


    По-рано тази вечер.........

    Защо ли всички странни истории се случват или започват в 00:00 часа?? Кой е измислил този странен закон?? Ако нашия герой имаше време и той щеше да се запита същото!!!
    Тъмна непрогледна нощ... Англия в близост до някакво градче ...сигурно пълно с вампири по това време.....
    Надяваше се, че там ще бъде приет, той самия беше вампир-скитник от половин година, а спомените му преди това бяха загубени. До сега съумяваше да се крие между хората, но наскоро бе принуден да си намери нов дом. Нямал е много сблъсъци с вампири през тези 6 месеца, а сега отиваше на място пълно от такива същества и го знаеше. Каква е границата на лудоста при него?? Защо питате мен??
    23:59 Задуха лек и приятен ветрец който му подейства успокояващо....
    3.... 2.... 1 ......00:00 .... улови проблясъка на две червени очи и една приближаваща фигура...

    *********************************************************************************************************************************************
    Защо се получи така??
    - Ще те убия - това беше последното което чух преди да затворя очи за секунда и да усетя сблъсъка с моя опонент. Последва болка в лявото ми рамо.
    Аз не исках това... тогава защо?? Защо той ще иска моята гибел? Tа аз съм най-обикновен вампир!!! За първи път го виждах!!! Дори не го виждах добре. Какво ставаше?
    Секундата свърши и аз отворих очи.... в началото открих само тъмнина... направих крачка напред осъзнавайки, че в краката ми има труп, а аз държа все още биещо му сърце в дясната си ръка. Трепнах при гледката и вместо да го пусна стиснах още по-силно и по ръката ми потече още повече кръв стигайки до лакътя, от който почнаха да капят малки капчици. Тази моя реакция ме стресна, но следващата ме озадачи още повече. Нещо ме подтикваше все едно беше по-силно от самия мен, озлобих се и зъбите ми се оголиха. Наведох глава, след което прокарах език по ръката си и по сърцето в нея. Вкуса бе толкова сладък .... Бях ли пил и преди вампирска кръв?...Стори ми се, че има разлика... Каква беше разликата?? Прииска ми се да забия зъби и да изпия всяка капка .... Изпитах нуждата да извикам и да ударя нещо. Тогава усетих изведнъж прилив на енергия... По дрехите ми имаше кръв!!!
    Хватката на дясната ми ръка се отпусна и вече спрялото сърце падна на земята. Тогава ми просветна!!! Това беше кръв на чистокръвен вампир .....сигурно от някой известен род... Дали ще разберат какво съм направил, дали ще ме преследват още вампири за да ме убият и да си отмъстят???
    Добре, а от къде знаех, че е от чистокръвен вампир??
    Какво бях направил?? Обаче ...ако не бях го убил, аз щях да бъда жертвата. Изведнъж отново почувствах ужасно безпомощен... Тъмнината все едно допълваше картината.....

    FlashBack ---> Отново тъмнина и сякаш за секунда се отличи рус кичур коса. Той се опитваше да избяга и да игнорира болката в гърдите си. Струваше му се, че бяга от часове когато се спъна и започна да пада като че ли в бездъмна яма и загуби съзнание. <--- EndFlashBack

    Падна на колене...
    Спомен?? През целия ми живот ли са се опитвали да ме убият??? Само това ли ме очаква и занапред??
    Затворих очи и се опитах да събера мислите си - да си припомня какво точно стана последната минута и как стигнах до тук... Преглътнах и отново отворих очи с поглед забит в мъртвия вампир пред себе си ....
    ``Кой ли е той?....Кой съм аз подя....``
    - Хахахааа - злобен смях прекъсна опитите ми да мисля. - Кой би предположил, че ти си по-силния брат ...
    ``Какво ... женски глас... това е вампир.... какво казваше ....брат??``
    Висока русокоса жена с искрящи в мрака сини очи се приближи до него. Тя срита трупа пред себе си и пак се изсмя.
    - Един по-малко!!! Върши работа. Сега е твой ред!!!
    ``Отново опит да бъда убит?? Толкова бързо ...???``
    - Но честно да ти кажа не мислех, че ще убиеш брат си - продължи русокосата.
    - Брат....?? - най-накрая успя да пророни нещо и той.
    - Да брат ти Кирасу!!! - тя се вгледа в неразбиращия поглед на вампира пред себе си и това я развесели - ... да не се окаже, че си забравил за брат си и за знатния си произход?? Ти си чистокръвен вампир и туко що уби собствения си брат и пи от кръвта му!!! Шигуре Китару-кун!!!
    - Но аз съм нечистокръвен ...аз съм Наоки ...поне последната половин година.....Това не е .........
    - Истина е повярвай ми - продължи надменно тя, хвана го за рамото и го накара да стане. - Забавно е да гледам как осъзнаваш какво си направил.
    - Кучка - извика новооткрития Китару и се отскубна от хватката й.
    - Толкова беше лесен за манипулиране! Особено след като бе влюбен в мен ....новата годеница на баща му.... Казах на Кисару, че ти също си влюбен в мен и ме заплашваш, та ако иска да е с мен трябва да отстрани теб. Толкова бе лесно!
    - Какво искаш ... каква е целта ти?
    - Нищо особено... реших, че след като убих майка ти за да се омъжа за баща ти, то мога да отстраня и теб и брат ти за да може моя син да наследи всичко. Толкова е просто и толкова често срещано в днешни времена.
    - Ти ... ти си луда..! - извика отново Китару и застана в позиция за да я нападне.
    - И какво ще направиш ще ме убиеш?? Наистина било вярно, че лошите персонажи обичат да говорят много. Предлагам да минем към самото действие. Едуард ела да поздравиш отново доведения си брат и да го убиеш. - след което тя се отдалечи в тъмнината, но въпреки това Китару продължаваше да я следи.
    Появи се още един вампир... мъж с къса руса коса и застана зад нея.


    Последната промяна е направена от † Nakamura Kumiko † на Нед Сеп 14, 2008 7:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Kumiko
    Kumiko
    Admin †Yaoi Fan†
    Admin †Yaoi Fan†


    Female
    Брой мнения : 293
    Age : 34
    Localisation : In Your Worst Nightmare ...
    Registration date : 04.07.2008

    Character sheet
    Crimson Moon: 50

    Crimson Moon Empty Re: Crimson Moon

    Писане  Kumiko Нед Сеп 14, 2008 7:43 pm

    Появи се още един вампир... мъж с къса руса коса и застана зад нея.
    - А така миличък сине ....мама се погрижи за единия. Сега ти довърши другия!!!
    - Ти никога не си ме разбирала - пророни новодошлия.
    - Какво?? Целия си живот мисля само за теб!!!
    Едуард застана до нея, тя се обърна към него и погледите им се срещнаха.
    - Напротив ... - и той я хвана за врата - ти си красавица и цял живот гледам само как ходиш от мъж на мъж .... ами моите чувства??
    Започна да я стиска по силно за врата... тя сложи ръце на неговите и опита да се измъкне.
    - К-к-акво??
    - Обичам те ....
    След което се наведе и я целуна по устните, пусна врата и хвана косата й... задълбочи целувката дърпайки русата й коса, а тя безпомощно се опитваше да избяга.
    - Това е края на моята безнадежна любов и на твоята омраза към останалите ..... - след което се обърна към Китару - това е моя подарък за теб!! Живей и моля те не ме съди за тази моя любов ...братко.
    Китару замръзна на мястото си и този път съвсем сериозно не можеше да асимилира ставащото.
    Едуард я прегърна през кръста ....
    - И нека завинаги да те прегръщам....
    - Неблагодарник - започна да се съпротивлява тя, но в този момент той я ухапа за врата и кръв обля рамото й от силната и насилстнева захапка.
    Жената извика ...след което сребърен кол прониза сърцето й.... няколко секунди минаха и тя лежеше безжизнена в ръцете на сина си.....
    - Пожелавам ти по-добра съдба ...., но не знам дали да ти пожелая да се влюбиш или не Китару-кун. Едуард прониза и себе си...... така двамата паднаха в тази вечна прегръдка...
    Китару продължаваше да седи на това проклето място от което имаше чувството, че не е мръднал в близките няколко часа, наблюдавайки трите трупа пред себе си. Беше открил нещо за миналото си и за броени минути бе загубил отново всичко. Обаче дали миналото му си струваше за да се върне към него??? Застана до ...брат си, поне така бе разбрал от русокосата жена, погледна на мястото където трябваше да се намира сърцето му и изпита погнуса от себе си. Дали беше по-добре просто да умре самия той?? Протегна ръка към трупа пред себе си и леко отстрани кичур коса от лицето на безжизнения вампир, сядайки до него. Прилика наистина имаше ...нищо чудно да са братя!!! Китару сви ръцете си в юмруци, така че от дланите му потече кръв и извика в опит да освободи гнева си, но гнева не си отиваше, а ставаше все по-голям!!! Удари по земята и захапа устната си ....колкото повече кръв течеше толкова по-добре. В него се отключи някаква сила, която все едно бе спала последните 6 месеца..
    По принцип толкова спокоен и логичен .....точно сега му липсваха точно тези две качества.
    Китару не знаеше колко време бе минало, но вече не го и интересуваше почти нищо. Стигаше му толкова информация за една вечер... колкото и малко спомени да имаше те бяха... само лоши напоследък. Изправи се и намери едно отдалечено място където направи гробове за всеки от тях. Като се замисли дори не беше разбрал името на лудата вампирка. Той нямаше намерение да се връща към миналато си - щеше да го погребе тук и сега!!!
    Шигуре Китару.... сети се за името употребено към него .... реши да задържи Китару, а за Шигуре... фамилията му ....не бе сигурен дали е добре да я употребява.....
    Погреба тримата странници които се оказаха негово семейство.... и се отправи нанякъде ..........просто вървеше в някаква посока!!! Където го отведеше съдбата......нищо чудно тя да му крие поредната лоша изненада, но имаше ли избор..... Оказа се, че наблизо има градче на име Торки.
    Късно вечерта един чистокръвен вампир целия окървавен с кръвта на други 3 чистокръвни вампири както и своята... и ръце със следи от копаене ....влезе в това градче......
    Отново усети болката в рамото си от сблъсъка с брат си.
    Погледна малките ранички по дланите си и се засмя на тази гледка.
    Трябваше му баня, а ...?? Поредния проблем който не стигаше до него в момента.
    Идеята бе да се поразходи да избяга от мислите си, след което да се покрие някъде и чак на другата вечер да му мисли!!!
    Погледна небето и лека усмивка се появи на лицето му ... небето поне бе красиво, пълнолуние – нищо чудно.....
    Тишината и леката светлина на лампите по тялото му докато гледаше небето.... за няколко секунди това му се струваше като идилия.
    - Ела ми де - чу се вик .....
    ``Естестнево, че нещо ще стане когато се успокоя`` - помисли си той
    Направи няколко крачки и застана така, че да наблюдава какво става без да бъде видян.
    Две момичета .... и две момчета??
    Любовни скандали по това време?! Звучеше скучно.
    Обаче съвсем ненадейно едно от момичетата нападна зеленокосото момче.
    А другите двама около тях непомръдваха и ги наблюдаваха в готовност да се включат.
    Бяха интересна сбирщина ...вампири, демон ...смесици?? Беше му трудно да определи точния произход на всичките в този момент.
    Момичето бе отблъснато назад от вампира и те стояха на 5-6 крачки един от друг.
    Kitaru чуваше техния разговор...........
    *********************************************************************************************************************************************


    Ноща в която започна всичко....... Продължение...

    - Чистокръвен??
    - И какво ако кажа да??
    - И какво ако не искам да ти отговоря??
    - Не е моя работа нали... - пусна катаната като я отблъсна на страна леко окървавена.
    - Поне си разбран вампир ....
    - Зеленокосото брат ли ти е??
    - Не ни личи нали ....въпреки, че на външен вид си приличаме.
    - Отекчавате ме - възкликна Aурелия която ги наблюдаваше от началото - дано по-скоро почне интересната част - и се обърна към Белт и Такеши които още се дебниха един друг.
    Белт бе решена да изчака той да я нападне пръв, личеше му че е такъв тип характер, проблема е че и тя е такава.
    Накрая се оказа че се нападнаха един друг по едно и също време.
    Такеши избегна удара, хващайки ръката на момичето извивайки я зад гърба и и приближавайки лицето си към нейното.
    - Без хапане жалък вампир....
    Срита го с коляно в корема и отново придоби контрол над ръката си с която го хвана за колана завъртя се и го запрати в най-близкото дърво.
    - Какъв корав дъб - пророни Такеши докато ставаше от земята и опипваше раната на главата си.
    Очите му се оголемиха и той скочи в клоните на дървото, а на мястото където лежеше преди малко се заби копието му.
    - Да използваш собственото ми оръжие срещу мен?? Това не е ли против правилата??
    - Кой е казал, че има правила ти само ги предложи. А и не те атакувам, само ти го връщам. - и тя размахна камшика си - Сега започва забавното.
    - Колко сме озлобени - главата на Такеши се показа от клоните на дървото.
    Момчето скочи и се презими, преклекнал и подпирайки се с една ръка на земята на 4-5 крачки от нея. Надигна леко глава ....
    - Нямам търпение!!! Чудя се какъв вкус има кръвта ти??
    Камшика удари в близост от него.
    - Не си доста точна ....
    - Това е само за заблуда на врага.
    - Вече съм офицялно враг ... интересно развитие, ти ме нападна после аз съм лошия.
    - Тишина!!!
    Белт замахна с камшика си ....Такеши пристъпи към нея .... и изведнъж двамата замръзнаха ....
    Такеши отблъсна ръката която изведнъж се бе появила пред него и се отдръпна.
    - Поредния луд ли се появи?? - възмути се той но не виждаше лицето на този който бе прекъснал битката им.
    Виждаше само високо вдигнатата му лява ръка и как камшика на Белт се бе увил около нея, а странника държеше часта която стигаше до дланта му.
    - Това няма смисъл ако питате мен - отвърна Китару докато отвиваше камшика около лявата си ръка. - Стига толкова за една вечер. Не ми се иска да погреба още някой по време.... на фона на това красиво пълнолуние.
    - Ти пък кой си...... заплашваш ли ме - попита Белт
    - Това е последното което ми минава през главата в момента.
    Кайто се доближи до Такеши.
    - Свърши ли със свойте изцепки за една вечер брат ми??
    Китару не каза нищо повече и тръгна към една неосветена малка уличка...
    - Кайто Хасегава - каза Кайто докато удряше брат си по главата с книгата си.
    Китару се усмихна незабелязано, но не забави крачка и след броени секунди изчезна от погледите им...........
    Aурелия хвана Белт за ръката.
    - Имаш ли друга работа с тях?? Както казах по-рано - само ще гледам. Обаче според мен това е достатъчно, да си тръгваме.
    И така четиримата седяха и мълчаха известно време и бля бля бля ...и някой друг да пише Razz


    Правенето на правописни грешки ми е генетично заложено.
    От толкова време не съм писала, че имам чувството, че съм ръждясала и че съм прекалила с изцепките тука.....

    И да Китару уби брат си (и си опита от кръвта му) който е бил влюбен в доведената си майка (братя на Китару е бил влюбен в нея) и е искал да го убие (да убие Китару, а то стана обратното) ... ,а после тя (която е искала да убие двамата братя и да се омъжи за баща им, за сега е била само сгодена за него) бе убита от генетичния си син (тя е искала той да стане глава на този известен чистокръвен род вампири) който също е влюбен в нея и леко е откачил.
    И да не съм си земала лекарствата от няколко дена.
    И да ва видя сега дали пак ще искате да ви пиша нещо хухухухуу...

    За тези които са стигнали до тука.... браво ве големи нерви имате ххх...

    Предимно слушани песни докато пиша
    I Kissed a Girl
    I Kissed a Boy (някой си е правил ремих)
    Linkin Park - Paper Cut
    Disturbed - Ten Thousand Fists
    Disturbed - Just Stop
    Disturbed - Pain Redefined
    Nuyomi
    Nuyomi
    † Vampire Princess †
    † Vampire Princess †


    Female
    Брой мнения : 490
    Age : 32
    Localisation : Althea
    Registration date : 12.05.2007

    Character sheet
    Crimson Moon: Kaito and Takeshi

    Crimson Moon Empty Re: Crimson Moon

    Писане  Nuyomi Нед Сеп 14, 2008 9:27 pm

    -- Защо ме удари, и кой беше оня? - попита разгневено Такеши, докато вървяха с брат си към дома им.
    -- Китару, и те ударих защото си го просеше. Само простотии правиш Такеши.
    -- Извинявай бате, че не станах примерен като тебе! Мамка му с 10мин. си по-голям... Не се дръж толкова зряло!
    -- Вече не сме деца... Родителите ни ги няма кой друг да се грижи за теб. - Кайто се усмихна на брат си пак го удари по главата с книгата си, този път по леко.
    -- Не ми напомняй. Още искам да убия онази! Как можа да ни го причини!
    -- Такеши - тя Е мъртва.
    -- Но защо го направи? Не доумявам!
    -- Знаеш, че разбрах и мога да ти кажа - ти не искаш... - Кайто беше затворил книгата си и гледаше луната. Нощта беше същата като онази преди 2 години. Тиха спокойна...

    FlashBack--> Кайто и Такеши стояха в стаята си и играеха на видео игра. Както обикновенно беше бойна и двамата играеха един срещу друг.
    -- ДА! Пак те победих слабак! Юху! - Кайто започна да подскача и да дразни брат си.
    -- Млъкни досадник! Играл си докато ме нямаше нали!!! Признай си! - Такеши също скочи на крака и беше стиснал ръката си в юмрук пред лицето на брат си.
    -- И какво ако съм. - ухили се нагло русокосото момче.
    -- Ах ти!
    Двамата братя се сборичкаха и боя им беше колкото игра толкова и истински. И двамата се смееха, но и двамата не искаха да падат. След малко в стаята влезе жена на около 30 години, но всъщност беше много по-възрастна.
    -- Момчета пак ли? Ах... Айде слизайте за вечеря вече.
    -- Добре майко! - извикаха и двамата и забързаха да злязат долу.
    Нощта беше спокойна, имаше пълнолуние и нищо не предвещаваше бъдещоте събития. <--EndFlashBack

    -- Да тогава се разбра съдбата ни... Липсва ми шумния Кайто. - Измърмори зеленокоското.
    -- Е понякога пак съм си такъв. - иронично отговори белокоското и удари брат си по гърба.
    -- АУЧ! - изрева Кайто. - Ах ти! - След това младежа подгони брат си.
    По-късно същия ден слънцето изгря, а двамата братя спяха непробудно в малкия си апартамент в града.
    the_mist
    the_mist
    Новосъздаден вампир


    Female
    Брой мнения : 189
    Age : 33
    Localisation : in my own world
    Registration date : 29.06.2008

    Character sheet
    Crimson Moon: Belt

    Crimson Moon Empty Re: Crimson Moon

    Писане  the_mist Чет Сеп 18, 2008 3:42 pm

    Един лъч светлина разпра тъмнината, в която бе обгърната стаята, и падна върху едно женско лице, започвайки своята дива игра, минавайки през устните, едва докосвайки страните й, докато накрая достигне и притворените клепки. Тихото стенание на жената прогони слънчевото зайче, което избягало от лицето й, се разля в косите й.

    Белт отново простена, а след това бавно отвори очи, като ги впери в тавана, чиито цвят отдавна не можеше да бъде определен. Остана така няколко секунди, преди да се надигне от леглото, на което бе спала до сега. Хвърли един бърз поглед към прозореца с желание да види света, който се криеше зад него, но какъв беше смисълът, когато той никога нямаше да бъде същия за нея...

    Чернокоста направи обичайната си гневна физиономия, стана и започна да търси „униформата”, която училацата й изискваше. Две минути ровене в парцалите, разпиляни по пода, още пет, за да облече намереното и момичето отново се върна в леглото, където я чакаше едно прекрасно същество...

    Белт погали спящата Аурелия и усмивка се появи на лицето й. Спящата наистина беше най-красивото същество престъпвало някога този праг, но колко дълго щеше да остане?! „Кога ли ще си отидеш?”

    Будната наблюдава Аурелия още няколко мига, а след това я целуна по бузата, грабна чантата си и понечи да напусне рая, в който се бе превърнал тази дупка само за една нощ...само заради едно същество. Момичето се спря до малката масичка, която бе стоварена в единия ъгъл на помещението, написа няколко реда до Аурелия и тръгна към „Кървава луна”.

    Онзи зеленокос идиот щеше да си плати за синаната на ръката й... и все пак заради нараняването цяла нощ се радваше на спецялно „лечение”. Но той беше кретен, беше боклук и най-лошото беше вампир, а ако можеше да го накара да страда, толкова по-добре!

    „И онзи...Китару...изглежда много странен...може би ще ми помогне да намеря Стивън, но първо трябва да открия него!.....Какво ли ще поиска в замяна?!..”

    - Ей, миличка, колко вземаш на час? – чу се глас от кола, спряла до тротоара, по който минаваше Белт.
    - Двайсет.
    - Качвай се тогава.

    „ Явно друг път ще си побъбря с Мириям за онзи кретен...”
    Nuyomi
    Nuyomi
    † Vampire Princess †
    † Vampire Princess †


    Female
    Брой мнения : 490
    Age : 32
    Localisation : Althea
    Registration date : 12.05.2007

    Character sheet
    Crimson Moon: Kaito and Takeshi

    Crimson Moon Empty Re: Crimson Moon

    Писане  Nuyomi Пон Сеп 22, 2008 4:56 pm

    Деня беше слънчев и приятен. Лъчите на слънцето нахално се прокрадваха в стаята и огряваха синкавата стая. Изведнъж се чу мелодия на цигулки, достатъчно силна за да събуди заспалия младеж. По незнайна причина обаче той не помръдваше.
    Кайто беше в съседната стая и правеше закуска, слушайки мелодията на цигулките. Чудеше се защо брат му още не е станал. Вярно тази мелодия беше приятна и нежна, но нямаше начин да не те събуди. По едно време спря и Кайто реши, че най-накрая брат му е станал, но след още 5 мин тя пак се чу.
    "Такеши нехранимайко ставай ве!" - викаше си на ум Кайто, но реши да събуди брат си по по-нормален начин.
    Момчето се придвижи до леглото на брат си и започна да го побутва.
    -- Такеши айде ставай. На работа си, а и закуската е готова. - зеленокоското обаче отказваше да стане. Кайто изключи будилника и погледна пак към брат си. Лицето му изглеждаше много спокойно... и изведнъж:
    --Ставай ве!!! - Кайто изрита брат си от леглото и се разкрещя. Такеши от своя страна се стресна и стана рязко от пода, на който се беше озовал.
    --Защо го направи ве! - развика се сънения младеж. Е вече не толкова сънения, след това събуждане.
    --Смени си мелодията за събуждане. Тази вече не те буди. Звъни от 10 минути вече. - Кайто отново изглеждаше сериозен и говореше спокойно, както винаги. - Закуската е готова, а аз след малко съм на работа. Гледай и ти да не закъснееш и да не си забравиш очилата. Днес слънцето е доста силно.
    --Мамка ти... - измърмори Такеши докато вървеше към банята, а Кайто се подсмихваше зад него.
    Такеши излезе от банята. Косата му беше мокра и няколко кичура бяха прилепнали по лицето му, а на главата си беше сложил една хавлия, както обикновено носеше и широк леко свлечен анцуг, който носеше почти винаги , когато си е в къщи. Момчето обиколи малкия апартамент и установи, че брат му вече е излязъл. Часа беше около 12... Каква ти закуска това си е цял обяд! Момчето се нахрани, после се облече и се изниза от апартамента, като естествено послуша брат си за очилата. Навънка наистина беше много слънчево. Добре, че в нищожния бар е по-мрачно, а и днес се очакваше да има интервю за сервитьорка.
    --"Дано да е някое сладко момиче, което да говори повече от предната..." - мислеше си Такеши вървейки към бара, в който работеше.
    Денят беше топъл и светъл и улиците бяха доста пълни с хора. Зеленокосия вампир ходеше измежду тях и от време на време усещаше присъствието на други вампири, несъумели да прикрият присъствието си или просто нови попълнения ненаучени как да го правят. Както и да е това не беше негова работа. В момента просто гледаше да не закъснее за работа. Такеши тъкмо се спря да погледне часовника си, когато някой се блъсна в него и го събори.
    --Внимавай! - изкрещя той на съборилия го, но поглеждайки виновника дъха му секна. Беше доста привлекателно момиче, с тъмно лилава коса и тъмно сини очи.
    --Извинявам се много, но бързам. - каза набързо момичето с неловка усмивка и пак хукна да бяга.
    --Хора - все за някъде бързат. - каза си Такеши и погледна часа. Беше едва 1:45. Подраняваше ужасно много! ... Може би щеше да гледа интервюто и да види как нещастния му шеф избира, някоя цицореста и надута пикла, която ще напусне след 1 до 2 седмици. Е човека не можеше да подбира персонала си правилно. Поне работата не беше много, плащаха му добре, а и не го бяха уволнили още. Това му стигаше.
    Младежа се изправи, изтупа се и пак тръгна към работното си място. Пътя му до там беше 10 минути влачене.
    Ето го и заведението. Приличаше много на средновековна къщурка вградена в блока издигащ се над нея, с малките си призорчета и дървената си врата. Поне пазеше хладно лятото, а зимата се палеше камината на едната стена. Над вратичката беше изписано името "White Princess". Момчето отвори варата и влезе в заведението.
    --Добър ден, шефе. Днес малко подраних не ми обръщай внимание. - Такеши погледна към масата, на която се провеждаше интервюто и видя същото момиче, което се блъсна в него по-рано. Беше облечена в синя риза без ръкави, с лилава вратовръзка, пола, която по края имаше същия нюанс, но иначе беше тъмно сива и ръкави почващи малко под раменете и пак тъмно сиви. Косата и беше вързана на две опашки, които се пускаха до земята, а очите и бяха дълбоки и сини и гледаха с учудване към новодошлия.
    --А Такеши тъкмо навреме. Ела да те запозная с новата ни сервитьорка. Кумико, това е Такеши - той е бармана тука.
    --Кумико значи. За интервюто ли бързаше така? - подсмихна и се Такеши и й подаде ръката си. - Аз съм Такеши приятно ми е.
    --Кумико. Извинявам се за по-рано днес не беше нарочно.
    --Не споко.
    --Е явно се познавате. - усмихна се шефа им, който беше нисък и пълен мъж, на средна възраст. - Сега на работа, Такеши от тебе искам да и помагаш ясно.
    --Да шефе. - отвърна зеленокоското и се захвана за работа като помагаше на новата си колежка.

    Денят мина в чупене на чаши, бъркане на поръчки и гледаше с ирония новото момиче. На Такеши му беше забавно в началото, но после зе да става даже иронично. Горката не е работила това преди явно, но имайки предвид външния и вид беше ясно защо е наета, а и това и помагаше клиентите да не се оплакват. С невинната усмивка и притеснения поглед всеки би и простил. От време на време Такеши се заглеждаше в работата и и като я видеше да се усмихва или да се извинява с притеснено и изчервено лице му се вдигаше настроението. На края на работния ден шефа им се появи.
    --Кумико! Ако продължаваш така ще трябва да те уволня. Днес имаше ли поне една изпълнена поръчка като хората?
    --Всъщност бяха цели 4. - усмихна се Такеши докато подсушаваше чашите. Шефа му го изгледа леко на криво, но момчето си вършеше работата като хората и още не беше напусна, нямаше намерение и да го гони, затова се размина с викането.
    --Пак ти казвам, ако не се оправиш си заминаваш!
    --Стига де шефе, вярно, че е непохватна, но и аз бях така в началото докато свикна. Не и се карай много. Ако ще и викаш изчакай една седмица поне.
    --Ти не се бъркай! - извика му старчето, но при вида на гневния поглед на подчинения му се стаписа. Не беше свикнал да вижда младежа така и осъзна, че може би е прав. - Всъщност... си прав... добре, но само 1 седмица, ако след нея продължиш така си търси друга работа.
    Ниският мъж излезе от главната стая и се върна в кабинета си където имаше да изчислява щетите нанесени днес. Такеши се усмихна на лилавокоската и остави последната чаша, която беше останала. Масите бяха подредени и той тръгна да излиза, но преди това го изпревари новото момиче.
    --Е, едно благодаря няма ли поне малката? - извика зеленокоското зад нея.
    --Гледай си работата, кретен! Никой не те е карал да се месиш!
    --Ама че характер... - учудено си измърмори зеленокосия вампир и продължи след нея. Нямаше и как беше в същата посока. Така минаха 5 минути. Вече Такеши се чувстваше много неловко. Вървеше зад нея, без дори да го прави нарочно. По едно време момичето се спря и погледна през рамо момчето. Погледа и беше студен и пронизващ и това не предвещаваше нощо хубаво.
    --Не ме следвай, или искаш да си изпатиш нищожно вампирче?
    --О значи разбра... Не че очаквах друго цял ден сме заедно оставаше и да не разбереш, принцесо. Съжелявам, но няма как в същата посока съм.
    --Махай се! - изрева тя и метна енергийна сфера към събеседника си, но за щастие Такеши беше готов и парира удара и с ледена стена, която често използваше като щит по време на битки.
    --Малката нямам време и нерви да се занимавам с теб. - погледа на младежа изглеждаше строг и яростен. - Имаш късмет, че наоколо няма никой, сега си продължи по пътя и ме остави да се прибера без произшествия. - Такеши продължи да върви докато не стигна до нея. Спря се на няколко сантиметра от лицето й, след това я хвана за брадичката и я погледна в очите. - Изглеждаш мила и сладка, но не се заяждай само защото си чистокръвна. Ще си изпатиш. - След тези думи зеленокоското продължи по пътя си оставяйки я някъде назад.

    Влизайки в тях Такеши усети аромата на вечерята. Брат му пак се беше прибрал преди него. Сега имаше на кого да се оплаква поне.
    --Мамка му! - още с влизането си в стаята зеленокоското изруга.
    --Какво е станало пак? Нова колежка?
    --Да... чистокръвна... Държа се цял ден мило и невинно, а като се прибирахме ме нападна! Аз ли съм виновен, че е в същата посока по дяволите!
    --Още една? - попита Кайто
    --Как така още една? - зачуди се Такеши грабвайки лъжицата.
    --Днес усетих присъствието на още един чистокръвен... а и този Китару излъчваше подобна енергия. Какво ли става до сега съм усещал една 2 и то за 2 години, а в последните дни са цели 3.
    --Това не е много на добре нали?
    --Не много... Каквото и да става, не е наша работа. Чистокръвните не вярват на бивши хора особено на такива убили господарите си.
    --Пука ми. - изръмжа Такеши и реши да остави разговора настрана. Двамата братя поговориха още малко и се чудеха дали и днес да не се отбият в "Кървава луна".
    Angel's_First_Kiss
    Angel's_First_Kiss
    DrawingMaster-sama
    DrawingMaster-sama


    Female
    Брой мнения : 368
    Age : 35
    Localisation : in your wetdream...
    Registration date : 03.07.2008

    Character sheet
    Crimson Moon: Klara and Alexander

    Crimson Moon Empty Re: Crimson Moon

    Писане  Angel's_First_Kiss Сря Сеп 24, 2008 10:37 pm

    Часове преди свечеряване...

    Слънцето вече потъваше зад хоризонта и мрака настъпваше, една тъмна карета препусна по прашния път водещ към Торки.

    Каретата спря на един хълм, от който се виждаше целият град, тъмнината беше обгърнала града, който светеше в хиляди светлини, напомнящи на запалени свещи, примамващи пътниците като молци...

    -Пристигнахме... – един дълбок и същевременно нежен глас потъна в мрака. Перденцето на спрялата карета се дигна и вътре се забелязаха два силуета. - ... усещаш ли нечистоплътни? – каза единият от силуетите, но не получи отговор. – Продължава ме? – силуета отново направи малка пауза, но не получи отговор.
    Перденцето се спусна и каретата потегли...



    След като приключиха с разговора си братята Хасегава решиха да отидат и да убият оставащото време от вечерта в бара – “Кървава Луна”.

    Двамата прекрачиха прага му, седнаха на една от масите поръчаха от обичайните си питиета и така смятаха да преудолеят скуката или не...




    Чу се леко скърцане и вратата на заведението се отвори, навън бе заваляло и през нея връхлетяха хиляди малки капчици, които намокриха дъсченият под. Двамата братя усетиха нещо и впериха погледи към внезапно отворилата се врата, но никой не се появяваше.
    Двамата се спогледаха въпросително: “Дали вятъра я бе отворил?”...

    Не!

    На прага се появиха същите два силуета, които по-рано препускаха в каретата, те пристъпиха напред. Мижащите светлинки в бара осветиха двамата странници и разкриха образите им пред нетърпеливата публика.
    Отпред бе застанал висок червенокос мъж, а зад него вървеше, младо, русокосо момиче на видима възраст около 15-16 години. Мъжът изчака момичето да влезе и затвори вратата след нея. Лицата и на двамата бяха напълно безизразни, странниците се приближиха до една маса в дъното на заведението и седнаха.

    Кайто и Такеши не сваляха очи от новодошлите, двамата се спогледаха за момент и в погледите им се четеше само едно “Чистокръвни”. Те продължиха да наблюдават странниците, колко малко изглеждаше момичето в сравнение с мъжа, който я придружаваше, но колкото и огромен да беше имаше добронамерено излъчване и не изглеждаше толкова страшен колкото спътницата си.
    Странниците също не сваляха погледи от двамата братя...

    Нищо не се случи в продължение на час след идването на Клара и Алегзандър, двете маси не спираха да се наблюдават, но нищо повече от това.

    След още близо половин час, на пълна тишина, странната двойка стана и се запъти към вратата.

    Кайто и Такеши се спогледаха: “Какво пък беше това?” се питаха двамата братя следейки как странниците напускат бара.

    Навън бе спряло да вали, въздухът бе свеж и приятен, много по-различен от този в бара. Клара и Алегзандър прекрачиха прага, и напуснаха заведението, на десетина метра от входа, те чуха скърцането, и отварянето на входната врата на бара. Навън като стрела изскочи Такеши, последван от брат си Кайто, който измърмори нещо, като: “Не забравяй, че те предупредих...”

    -Ей, вие двамата! – извика Такеши, Клара и Алегзандър се спряха. – Да вие!!! Какво искате от нас глупави чистокръвни?!?
    -Абсолютно нищо. – отвърна със спокоен и равен тон Алегзандър и без да се обръщат двамата с Клара продължиха да вървят.
    -“Абсолютно нищо”... – повтори иронично Такеши. – Спрете да ни преследвате!!!
    Алегзандър се спря и се обърна към момчето:
    -Не се горещи толкова много, не сме дошли за вас, поне не днес. – мъжът се усмихна зловещо и пак последва момичето.

    Това още повече раздразни Такеши, който материализира оръжието си и се втурна да напада Алегзандър. Кайто поклати глава и се облегна на стената на бара: “Предупредих го...”. Въпреки безразличието, с което наблюдаваше разразяващата се битка, Кайто беше готов да се включи по всяко време, ако забележи, че брат му се намира в опасност.

    Такеши се нахвърли върху Алегзандър, но не успя да прецени ситуацията. Огромният мъж, светкавично изкара меча си, парира удара на Такеши и го запрати в стената на бара, където се бе облегнал Кайто, който само завъртя очи и въздъхна.


    Разнесе се висок и дразнещ смях, който пробуди леко замаяния Такеши и го върна към реалността. Той погледна нагоре и забеляза надвесилата се над него Белт, която не спираше да се смее. Момчето изпъшка съвсем тихо и подпирайки се на стената се изправи.

    -Ти пък на какво се смееш глупачке?!?
    -На теб, на късмета си и на тази нелепа битка! – каза иронично Белт и пак се изсмя. – Реших да мина през бара и какво намирам, как те смазват от бой, кажи ми как да не се радвам. – Белт се озъби на Такеши и погледна странниците, не откриваше нищо приветливо в тях, но факта, че големият ступваше Такеши я успокояваше.
    -Не се радвай толкова, скоро няма да го има тоя чистокръвен боклук. – изкрещя Такеши и отново скочи срещу Алегзандър.


    И двамата се насочиха един срещу друг, всичко бе утихнало и чакаше момента на сблъсъка, когато...


    -Алекс... СПРИ!!! – гласът на Клара наруши момента на битката, Алегзандър спря на място и покорно се върна при момичето, и коленичи до нея. – Стига толкова, укроти брат си Кайто Хасегава, не сме дошли тук да се бием... не и с вас...
    Nuyomi
    Nuyomi
    † Vampire Princess †
    † Vampire Princess †


    Female
    Брой мнения : 490
    Age : 32
    Localisation : Althea
    Registration date : 12.05.2007

    Character sheet
    Crimson Moon: Kaito and Takeshi

    Crimson Moon Empty Re: Crimson Moon

    Писане  Nuyomi Чет Сеп 25, 2008 5:57 pm

    Кайто леко присви очи и погледна към непознатата. После се приближи към брат си и го хвана за рамото. Такеши висеше на косъм от това да се метне пак по непознатия, който явно се казваше Алекс или нещо такова, но за момента Кайто успяваше да го удържи. Двамата новодошли в града не бяха обикновенни вампири, а чистокръвни и на всичкото отгоре явно не бяха кои да е. От това, на което беше станал свидетел, Кайто заключи, че малкото момиче и високия мъж са от високо потекло, или поне тя, а мъжа - нейн слуга. Опонентите на двамата близнаци не след дълго се изгубиха в мрака, Кайто и Такеши все така стояха извън бара, а Белт беше влязла под предтекст, че има работа.
    -- Казах ти да не се заяждаш с тях. Виж се сега? - започна Кайто. - Знаеш ли какво можеше да стане по дяволите?
    -- Стига и ти, не съм дете! - развика му се от своя страна Такеши. - В Торки са идвали 2 чистокръвни вампира от както сме създадени и то единия с цел да ни наблюдава... Какво сме направили? А?
    -- Чу малката госпожица, нали? Не са дошли за нас. - Кайто говореше спокойно и без никаква забележима загриженост в гласа си, но Такеши го познаваше и знаеше, че пак е разтревожил по-голямото си братче. - Можеш ли да станеш идиот такъв?
    -- Мога мога... - отвърна иронично зеленокоското и направи жалък опит да стане. Е успя, но не беше никак лесно. Удара, който беше понесъл не беше лек и още го наболяваше. - Дано до утре да се оправя... Съмнявам се да е напълно и се пак поне малко.
    -- Ела да влезем вътре, ще помолим Мириям да ми помогне да те превържем, че ръката ти кърви. Как се скопоса така този път?
    -- Нали гледа? - подразнено отвърна на въпроса с въпрос Такеши, а Кайто само леко поклати глава и помогна на брат си да влезе обратно в "Кървава луна"

    Мириям беше помогнала за превързването на буйното момче, и заедно с Кайто, двамата вампира, се бяха изолирали в края на бара. Белокосия младеж прецени, че не е добре за брат му сега, ако понесе обиди от момичето, което име така и така още не беше научил. Кайто стоя мирно и наблюдава брат си около петнайсетина минути, когато реши, че може да го остави сам за малко, но Такеши не му пукаше къде отива той, за сега се беше съсредоточил в чашата с вино, която беше поръчал. Кайто отново поклати леко глава и остави брат си за момент. Беше решен, че днес не му се гледат повече свади и искаше да се погрижи за това. Той се отдалечи в другия край на заведението, където беше бара, и застана до Белт.
    -- Какво искаш кретен, не ти ли стигна боя днес? - с подразнен тон изсъска все още непознатата за Кайто.
    -- А мислех, че с брат ми се различаваме един от друг. - отново с монотонен глас изрече белокосия.
    -- А... Ти си другия. - каза учудено момичето, забелязвайки разликата в двамата. - Е какво искаш?
    -- Като гледам питието ти свършва, да те почерпя малката?
    -- Сваляш ли ме?
    -- Не. - напълно хладнокръвно и без промяна на изражението отговори Кайто. - Просто бих желал да оставиш брат ми на мира за малко. Не мисля, че днес е в състояние да води още разправии.
    -- Пука ми за брат ти!
    -- Просто днес го остави ок? - повтори пак Кайто и даде знак на Мириям да сипе още едно питие на младата дама, но от своя страна възрастната собственичка реши да се намеси.
    -- Мисля, че на Белт и стига толкова за една вечер.
    -- Белт, а? - учудено повтори Кайто. - Е Белт, щом тя не ти дава не споря. - после момчето се усмихна и тръгна обратно към брат си понасяйки чаша уиски, която си беше поръчал преди да започне разговора с момичето.
    -- Мириям не ми се меси, колко пия и какво правя е моя работа! - ядосано отвърна Белт на собственичката.
    -- Аз на тях не давам да пият много, дето са по-големи от теб с четири години, камоли на теб. Поне Кайто е прав - Такеши е избухлив, а днес се опари достатъчно. Моля те бъди по-сдържана. - собственичката се обърна и пак тръгна да изпълнява поръчки, оставяйки разгневеното момиче на бара.

    -- Знаеш ли не беше нужно да го правиш? - отсече Такеши, веднага щом Кайто седна.
    -- Разбра, а? - подсмихна се леко белокосия близнак.
    -- По-добре си чети книгата и не се притеснявай, днес няма да правя повече глупости и аз мога да се владея понякога.
    -- Днес не я нося, но щом казваш би трябвало да можеш. - след като изрече това младежа се загледа отново в помещението. Днес нямаше, чак толкова много хора, а и все пак нормално - навън имаше буря, която поотихна значително. Докато Кайто оглеждаше заведението, Такеши се беше заблеял през прозореца, надявайки се утрешния ден да е по-добре. Като начало искаше да излаги отношенията си с Кумико, все пак работеха заедно и не искаше разправии на работното място. И както си мислеше това зеленокосото момче видя минаващ силует край прозореца, наметнат с черна мантия, но видя ясно лицето на силуета. Зениците му се разшириха и той светкавично погледна към вратата на заведението. Както и очакваше - сладкото момиче с лилава коса влезе през вратата и седна на най-близката свободна маса.
    Вечерта не спираше със своите изненади... Какво ли щеше да стане до края и?
    Angel's_First_Kiss
    Angel's_First_Kiss
    DrawingMaster-sama
    DrawingMaster-sama


    Female
    Брой мнения : 368
    Age : 35
    Localisation : in your wetdream...
    Registration date : 03.07.2008

    Character sheet
    Crimson Moon: Klara and Alexander

    Crimson Moon Empty Re: Crimson Moon

    Писане  Angel's_First_Kiss Чет Сеп 25, 2008 10:08 pm

    Алегзандър и Клара бяха изчезнали в мрака, след като момичето спря битката между него и Такеши, двамата трябваше да намерят място където да отседнат.


    По същото време, но на друго място...


    -Наруши изрична заповед!!! – гласът на Клара огласи помещението. – Казах ти да не влизаш в пряк двубой с братята, не изпълни нареждането ми!!!
    -Клара... – започна спокойно Алегзандър, но бе прекъснат от шамара на момичето, той нямаше право да я назовава по име.
    -Не забравяй положението си Алегзандър... – Алегзандър остана неподвижен и не отвърна нищо, след това коленичи.
    -Знам го господарке. – Алегзандър наведе глава. – Извинявам се за дързостта си.
    Лицето на Клара оставаше все така без изразно и студено, тя се обърна с гръб към Алегзандър:
    -Махай се! – заповяда момичето.
    -Господарке... – отвърна Алегзандър и изчезна в мрака.

    Клара остана сама в празната стая, сама в мислите си, сама със себе с, както винаги тя не се нуждаеше от никой друг...



    От векове мелезите се подчиняваха на своите господари, но връзката между Алегзандър и Клара не се коренеше само в това...


    -Защо плачеш? – попита един образ, който се бе надвесил над малкото момиче, то разтърка очи и погледна нагоре. Кърваво червена коса, златни очи, колко красиво...
    -Не плача. – заяви момичето избърса сълзите си и се изправи. – Не плача... – момичето погледна странника, който я бе заговорил и забеляза, че това е момче, което изглеждаше на нейната възраст, но доста по високо от нея.
    -О, добре значи не съм видял правилно. – заяви то и се усмихна.
    Малкото момиче го погледна учудено и също се усмихна, но после сведе глава и каза:
    -Разбира се аз никога не плача.
    Момчето я погледна и я погали нежно по главата.
    -Как се казваш?
    -Клара. – отвърна момичето и се изчерви.
    -Аз съм Алекс, искаш ли да сме приятели?
    Момичето погледна изненадано момчето, досега никой не бе искал да бъде с нея, очите й се изпълниха със сълзи.
    -Да! – извика момичето и се хвърли в прегръдките на Алекс.


    От този ден на татък двете деца станаха неразделни и живота им напомняше приказка, която бе обречена да завърши с лош край...


    -Какво е станало с ръката ти? – попита един глас в тъмното. – Вратът ти също... Алекс?
    -Нищо... – Алекс извърна глава и се отдръпна от Клара. - ... утре заминавам и никога повече няма да се видим. – настъпи неловка тишина.
    -Къде? – попита тихо Клара, нарушавайки тишината.
    -Не знам, утре заминавам... не искам да се разделя ме...
    -И аз... никога...


    Понякога трябва да внимаваш какво си пожелаваш...


    -От днес моята дъщеря става пълноценен вампир, тя израства до следващото ниво, става господарка и като такава й трябва роб...
    Вратата на огромната зала, където се бяха събрали хиляди чистокръвни, се отвори и през нея преминаха двама вампира водещи окован трети, чието лице не се виждаше, защото бе покрит с черно наметало.
    -За моята принцеса, най-доброто... – момичето стоящо до говорещият мъж стана. - ... върви дете мое, виж подаръка си.
    Момичето се приближи до окования вампир и дръпна рязко плаща, който го скриваше...

    -Алекс... – Клара...


    ... за да не се превърне в реалност.



    Алегзандър се бе излегнал в клоните на едно дърво не далеч от мястото, в което бяха отседнали с Клара. Въпреки, че бе изгонен той трябваше да следи за спокойствието на своята господарка.

    От клона, на който се бе отпуснал Алегзандър висеше тънка лента, онази, която бе увита около дясната му ръка, сега той я бе свалил.

    Луната, която вече бе потеглила по пътя за дома, и оставяше небето в обятията на слънцето, освети червенокосият. Сиянието й мина по красивото му лице и се спусна надолу по тялото му. Луната стигна до дясната му ръка и се скри зад един облак...

    Цялата ръка на Алегзандър бе татуирана с древни вампирски писания, които представляваха клетвата, която е дал пред своята господарка, всеки мелез имаше такава и когато бе избиран за роб тя му бе изписван, в знак на вярност и за да знае на кого принадлежи. Въпреки това Клара мразеше вида на тази татуировка и бе заповядала на Алегзандър да я скрие.


    Мъжът затвори очи...


    Церемонията бе приключила и слугите бяха отвели Алекс в новият му дом, една пуста стая, без прозорци, без мебели, празна като душата му...

    Вратата се отвори и през нея премина русокосото момиче, тя престъпи напред и се приближи до червенокосият, който бе застанал по средата на стаята, Клара протегна ръка към него...

    -Недей! – извика Алекс. – Не ме докосвай... ти си чистокръвна...
    -Не знаех, не знаех наистина не съм предполагала, че ...
    -... че какво?!? – прекъсна я Алекс. – Че съм мелез?!! – Алекс се обърна към момичето и и показа татуировката. – Чети, това съм аз, от сега на татък аз съм едно име, без притежател, твоя собственост... твоя подарък принцесо... на чистокръвните.
    -Не съм го искала...
    -Върви си, вече не мога да бъда твой приятел...
    Очите на Клара се разшириха и за последен път от тях паднаха сълзи, тя не отвърна нищо, само затръшна вратата след себе си и забрави за приятеля си Алекс, сега имаше подчинен Алегзандър...



    Мъжът отвори очи...


    От храстите до дървото се чу шум и Алегзандър светкавично слезе от него и зае бойна позиция.
    -Излез! – извика той.

    Не получи отговор, но от мрака се показа млад мъж с черна коса облян в кръв...

    [ за тези, които не са разбрали този който излиза от храстите е Китару, Momo-chan твой ред е да пишеш има много за писане :Р ]
    Kumiko
    Kumiko
    Admin †Yaoi Fan†
    Admin †Yaoi Fan†


    Female
    Брой мнения : 293
    Age : 34
    Localisation : In Your Worst Nightmare ...
    Registration date : 04.07.2008

    Character sheet
    Crimson Moon: 50

    Crimson Moon Empty Re: Crimson Moon

    Писане  Kumiko Пет Сеп 26, 2008 11:20 am

    След кратка тишина ....
    - Отново?? Тъкмо се пробуждам и се появява желаещ да ме убие??
    Китару се появи от тъмнината с глава леко отпусната на ляво, прокарвайки дясната ръка през косата си.
    - Толкова лоша репутация ли имаме чистокръвните??
    Вампира се спря на 2-3 метра от Алегзандър и го погледна право в очите.
    - Нападай или се разкарай!!! Вече започва да ми писва.
    - Чистокръвен ....???
    - Добро Утро ....позна ....
    - Какво търсиш тук??
    - Разхождам се с пропити от кръв дрехи защото ..... и аз не знам защо....
    Китару направи още няколко крачки напред.
    - Аз съм един прокълнат вампир, който съжелява че е чистокръвен......и както гледам съм проспал целия ден ....
    Алегзандър огледа новодошлия .....ясно бе че той няма лоши намерения, макар външния му вид и кръвта по дрехите му да говореха друго.
    - Това беше защитна реакция, няма нужда да се възгордяваш мислейки, че съм дошъл специално да те убия.
    - Прав си хах, света все пак не се върти около мен!!!
    Китару вече стоеше на няколко крачки от събеседника си и го разучаваше с поглед.
    - Нечистокръвен?? Тогава защо около теб се усеща присъствието на чистокръвен.
    - Ако не си търсиш белята не се рови в тази тема!
    - Да не би да си търсиш вечеря?? – наклони глава настрани и по този начин отстрани кичурчетата коса от врата си като прокара показалеца си по него – Нещо такова ли търсиш??
    - Не ми се подигравай – извика Алекзандър.
    Как смееше този вампир да се държи така все едно разбираше какво става. Червенокосия мъж стисна ръката си в юмрук, чистокръвни и те не са стока ....всички до един високомерни и безчувствени. Изведнъж почувства ярост ....... тогава през главата му минаха думите на новодошлия ``Аз съм един прокълнат вампир, който съжелява че е чистокръвен`` .... какво ли искаше да каже?? Защо накой би съжелявал, че е чистокръвен?? Но все едно разбра тези негови чувства .....
    - А ти не ми се прави на невинен....- прекъсна го Китару - усещаш, че скоро съм опитвал кръв от чистокръвен и аз усещам същото за теб. Логично е да предположа че търсиш отново същото. – момчето се усмихна злобно.
    - Грешиш... не разбираш!!
    - Няма значение защото така или иначе няма да получиш моята кръв. – той отново изправи глава
    - Притрябвала ми е твоята кръв!!! А ти не търсиш ли това?? - заяви Алегзандър докато гледаше към врата на събеседника си.
    - И аз не знам какво търся...
    - Тогава как смееш да си правиш заключения за мен??
    Алегзандър продължаваше да не разбира този вампир ....проблема беше че и сам себе си не можеше да разбере. Защо изведнъж изпита жажда за кръвта на друг вампир освен Клара??
    - Отново започнах да се държа странно – Китару прекъсна мислите на мъжа и му обърна гръб - ,но без спомени за миналато си.... и това което ми се случи от къде да знам какъв трябва да съм в действителност.
    - Ти си странен ....да се чудя дали да те ударя или не .....
    - Явно и аз проявявам странни защитни реакции – обърна глава към Алегзандър, колкото да му отправи една мила усмивка след което отново застана с гръб и започна да върви към тъмнината.
    - Ти си себе си ....дори и без тези спомени.
    - Незнайно защо тези няколко думички ме успокоиха....... довиждане ....
    - Чакай.... - Алегзандър протегна ръка към него, но малко след това ръката му замръзна във въздуха.
    - Какво??
    - Исках ....исках само да ти кажа да бъдеш внимателен... тук наистина броди нещо което може да иска смърта ти.
    - Не се притеснявай.... свикнах вече.... Беше ми приятно господин странник. Аз сега мисля да се погрижа за тези дрехи....Наистина се радвам, че не се стигна до битка между нас. – и Китару се изгуби в нощта.
    От последните думи на чистокръвния вампир Алегзандър осъзна, че не е разбрал името му ....дали този вампир го беше направил нарочно.
    - И аз се радвам, че не се стигна до битка - прошепна мъжа.
    В същия момент заваля дъжд и бързо се завихри буря..........

    Кумико стоеше в апартамента си и гледаше към луната.
    Апартамента и наистина не представляваше кой знае какво, защото все пак не можеше да си позволи нещо по-голямо със своите спестявания, а скоро бе започнала работа...
    Момичето изведнъж се почувства самотно в тъмната и празна стая. Това започна да я подтиска. Затвори очи и когато отново ги отвори видя как навън вали дъжд. Не и се стоеше тук, не искаше тази вечер да е тук.... Дъжда се усили и се развихри буря, но това вместо да я разобеди направи точно обратното.
    Кумико грабна черното си наметало, обви се с него и излезе. Беше чувала за някакъв бар наречен ``Кървавата Луна`` и знаше къде горе-долу се намираше. По нейната информация това място работеше само вечерта и там се събираха само вампири. Реши да се пробва да го намери и да разнообрази вечерта си. Пък кой знае ....може да и допадне там....
    Момичето откри въпросното място и нахлу като тайфун вътре спирайки се на най-близката до себе си маса. Огледа се внимателно и наистина всичко живо тук беше вампир до вампир.....
    Масата и се разтресе и някой се стовари на стола срещу нея.
    - Да не се събираме колегите тук?? – попита Такеши с ненормално голяма усмивка
    - Ти.... ??
    - Да знам че съм аз ...
    - Не ми се прави на умен!!!
    - Даже не съм и имал такова намерение. Личи ми че не съм – намигна и момчето
    - Какво искаш???
    - Това се нарича добро колегиално отношение ....дойдох да те поздравя и да видя какво ще ме черпиш.
    - Мисля че последната част сериозно си я объркал.
    Мириям се появи с усмивка и погледна новото момиче.
    - Ахх каква си ми сладка.... винаги е добре да видиш нови лица и да усетиш нова кръв в заведението си. – тя се обърна към Такеши - ,а ТОЧНО ти какво досаждаш на гостенката??
    - Този път нищо не съм направил честна дума!!!!!
    Тя се наведе към Кумико и и прошепна в ухото.
    - Усещам че си чистокръвна това е рядко тук ....затова се пази!!!
    Мириям се изправи хвана Такеши за ухото, дръпна го и го накара да стане от масата след което го пусна.
    - Така миличка аз ще ти донеса една чаша от специалитета защото както те гледам от това имаш нужда.... а ти – обърна се към Такеши – по-добре се върни при брат си.
    - Как-кво?? Специалитет?? – погледна въпросително Кумико
    - Личи ти че си новичка .....ей сега ще ти донеса и ти обещавам, че ще ти хареса .....даже ще те черпя – и жената се отдалечи бързо.
    - Какъв ви е провлема на всички – възмути се момчето
    - Не ние имаме проблем .....явно проблема е в теб!!! – Кумико го гледаше с насмешка
    - Много смешно – възкликна Такеши, когато в същия момент усети удар с юмрук в главата си.
    - Довиждане!!! И следващия път няма да ми минеш така лесно – заяви Белт и се отдалечи
    - После аз съм бил този с проблемите – момчето се хвана за главата
    - Виж какво – започна Кумико – върви да догониш приятелката си и ме остави малко намира да подишам!!!
    Такеши изпадна в смях.
    - Чуваш ли се какво говориш?? - ,но тогава отнесе още един удар по главата.
    Мириям се появи с чаша пълна с червена течност.
    - Какво ти казах младежо??? Къш... да те няма....!!!
    - Спрете се де!!!
    Кумико усети накой зад себе си и се обърна. Там седеше копие на зеленокосото момче, обаче това беше белокосо и много по-сериозно.
    - Извинявам се за безпокойството госложице Кумико. Казвам се Кайто и мисля да отведа брат си ....
    Момичето успя само леко да кимне с глава след което Кайто застана до брат си.
    - Стига ти за тази вечер. – и го задърпа за ръката – Довиждане Кумико.
    Кумико стоеше на масата на която вече беше чашата с червена течност докато гледаше как двете момчета излизат от бара и леко сe сдърпват на входната врата....
    - Спокойно мила, това не е нещо ново – отново и се усмихна Мириям - ,а сега си опитай питието......
    the_mist
    the_mist
    Новосъздаден вампир


    Female
    Брой мнения : 189
    Age : 33
    Localisation : in my own world
    Registration date : 29.06.2008

    Character sheet
    Crimson Moon: Belt

    Crimson Moon Empty Re: Crimson Moon

    Писане  the_mist Пет Сеп 26, 2008 7:35 pm

    Белт вървеше щастлива по улицата, радвайки се, че и тази вечер й се бе отдала възможност да шибне онзи зеленокос кретен. Чувстовото, че го е наранила я забавляваше до такава степен, че тя дори не усещаше режещия студ и вятъра, който се беше заиграл с оскъдното й облекло и по-спецялно с късата й пола.
    Не след дълго Белт се спря, облегна гръб на близката къща и зачака появата на някой клиент. Нямаше смисъл тази вечер да се прибира...Аурелия нямаше да е там. Какво по дяволите беше станало с нея? Нали трябваше да се видят в бара? Наистина ли беше просто за една нощ?!
    Момичето разклати глава и сведе пълните си със сълзи очи. „ Какво ми става? Аз съм уличница...отдавна трябва да съм разблара, че такова нещо като любов няма! Секс за една нощ...любов на телата за една нощ!...”
    - Свободна ли си?
    Появата на странника от нищото, както и въпросът му първоначално стъписаха Белт, но след няколко секунди тя кимна, но не помръдна от мястото си.
    - Тръгваме ли?
    - Имаш ли кола?
    - Да, и...
    - Кого виждат очите ми?!- поредният глас раздра нощта.
    Белт затърси в мрака този, на когото принадлежаха думити, въпреки че вече й беше пределно ясно, че това е „ обичният” й кретен, в компанията на задръстения му брят. „ Браво на мен! Познах!”
    - О, каква изненада! Какъв феномен...кретен до кретен!
    - Ей, малката, мери си думите!
    - Малката ли?! Сега да не ми се правиш на батко?- каза Белт като последната дума произнесе с особено лигъв глас.
    - Аз ще тръгвам...- обади се тихо странникът, който внезапната поява на братята бе подплашила.
    - Чакай...- започна Белт, но мъжът вече беше побягнал. Момичето изсумтя гневно и отново се обърна към близнаците. – Видяхте ли какво направихте, идоти такива?
    - Спасихме човека?!- отговори насмешливо Такеши.
    Край. Това беше. Може и да беше обещала да не се занимава тази вечер с този зеленокос малоумник, но повече не можеше да търпи. Блет изпищя, колкото да изкара поне малко от гнева си и се нахвърли на Такеши. Съвсем беше забравила за колана, който носеше и можеше да използва като оръжие. Единственото, което искаше сега, беше просто със собствените си ръце да размаже физиономията на този паразит.
    Такеши от своя страна също се радваше на отдалата му се възможност да си върне на тази патка за по-ранния удър по главата, който бе отнесъл в бара. Юмруците на тази кучка можеше й да бяха бързи и точни, но рефлексите на Такеши не падаха по-долу. По някаква страна причина момчето все пак нямаше желание да нарани Белт. Вярно, харесваше му да я дразни, но сега, когато трябваше да я удари това просо не му се нравеше.
    В един миг Белт, която до тогава беше почти върху Такеши, опитвайки се да го нарани, се намери паднала на земята, а Кайто стоеше пред нея.
    - Успокой се.- каза мъжът с обичайния си спокоен глас, не издаващ никаква емоция, а след това просто й подаде ръка, за да стане.
    Белт изсумтя и отблъсна ръката, ставайки сама. Дъждът, който бе утихнал, отоново започна да се излива с цялата си мощ върху тримата кръвопийци. Момичето продължаваше да гледа на кръв близнаците, когато Такеши метна нещо по нея...якето си.
    - Обеличе това! Пътят не е много и все пак...
    - Какво?
    - На улицата ли ще спиш?
    - Не е твоя работа.- отговори отбранително Белт, въпреки че въпросът й напомни за празния апартамент, в който никой не я чакаше.
    - Тръгваме ли?
    Чернокоската чуваше за втори път въпроса тази нощ, но по дяволите този път не й беше неприятно, когато кимна утвърдително.

    След 15 минути вървене в пълна тишина, тримата пристигнаха в уютния, но малък апартамет.
    - Мириям каза, че за теб няма повече алкохол тази вечер...
    - Не съм бебе, мога...
    - Не ме прекъсвай.- каза Кайто без каквато и да е промяна в интонацията. – Както казах за теб алкохол не, за Такеши също...- Белт учудено се огледа поради липсата на възражение от старана на другия близнак и едва тогава забеляза, че той не е в стаята. – Така че искаш ли кафе?
    - Кафе да е.

    Два часа по-късно:

    - Стивън значи? Не съм го чувал.- каза Такеши.- Сигурна ли си, че се казва така.
    - Не...
    - Трябва да проучиш. Както и да е, смятам да последвам примера на Кайто и да си легна. Можеш да спиш в стаята ми, а аз ще остана на дивана.
    - Той можел да бъде мил?
    - А ти не можеш да не бъдеш кучка! Лека нощ...Белт.
    - Лека...кретен.- каза Белт през смях и се вмъкна в спалнята, която й бяха отстъпили.
    Момичето легна на леглото и затвори очи, опитвайки се да заспи. Така лежа час без да може да мигне, чудейки се защо разказа всичко на Такеши. Как можа да му каже всичко?! За дрогата, за годините, през които бе проституирала... за онази нощ, в която се бе появил Стивън, за да я превърне в това жалко подобие на вампир... за нощта, в която срещна и загуби единствената си истинска любов, без да знае дали ще я срещне отново...
    -Стивън...- проплака тихо Белт.
    Беше станало шест без петнайсет, просто нямаше смисъл да се бори за няколко минутки сън. Белт стана и тихо се промъкна в кухнята...беше решила да направи закуска. Нямаше нужда да го прави, но се чувстваше задължена за това, че беше спасена от поредната самотна нощ. Скоро на масата бяха сложени две чаши кафе, чинии с яйца на очи, бекон и препечен хляб. „ Да, така е добре!”- помисли си усмихната Белт. Повъртя се още малко в стаята и взе листа и молива, които видя да лежът върху една книга на име „ Вампирите през вековете”. Момичето написа нещо набързо и след това сложи бележката под една от чшиге с кафе и се изниза от кухнята, а след това и от жилището на близнаците.

    Половин час по-късно:
    - Защо по дяволите трябва да ставам толкова рано?!- каза Такеши, като се строполи на стола до брат си. – Белт още ли спи?
    Кайто не отговори нищо, а просто подаде бележката от момичето, като продължаваше да чете книгата си.

    „Дано закуската ви хареса! Всъщност трябва да ви хареса!

    П.П. Благодаря за разговора, кретен.”


    - Ах, тази...- беше единственото, което каза Такеши преди да смачка бележката и да нападне закуската.- Вкусно, нали?...
    Nuyomi
    Nuyomi
    † Vampire Princess †
    † Vampire Princess †


    Female
    Брой мнения : 490
    Age : 32
    Localisation : Althea
    Registration date : 12.05.2007

    Character sheet
    Crimson Moon: Kaito and Takeshi

    Crimson Moon Empty Re: Crimson Moon

    Писане  Nuyomi Пет Сеп 26, 2008 10:11 pm

    След вкусната закуска двамата братя поговориха малко. По скоро Такеши се оплакваше, защото Белт си бе заминала просто така без да каже и едно "чао" или поне да ги беше изчакала да станат.След това Кайто седна на дивана и реши да чете книгата си. „Вампирите през вековете”... беше изровил много трудно тази книга, се пак беше оригинал, а не някоя измишльотина, която четяха хората. Едно предимство да работиш в библиотека и собственика и да е древен вампир, с който си се запознал в "Кървава Луна". Младежа беше прочел много неща, за вампирите, и така осъзна, че няма да могат вечно да стоят на едно място. С времето вампирите не се променяха, а двамата братя живееха почти в центъра на града. На белокосия младеж му беше прекалено ясно, че можеха да останат тук още най-много 5-6 години, а после Такеши трябваше да смени и работата си. Кайто също... или по скоро щеше да отговаря за подредбата на книгите. Двамата братя бяха осъдени да живеят усамотено и някъде далече от хората. Сред вампирите в "Кървава Луна" се говореше и за създаване на вампирски квартал, макар че и това може би не беше добра идея. Вече наближаваше 7ч. и Кайто трябваше да се пригови за работа. Днес пак щяха да се изсипят ученички за да запят "сладкия библиотекар".
    -- Мамка му... Кайто искам да те питам за нещо? От както сме станали вампири четеш тези книги за историята ни и какви ставаме през вековете и ... всякакви такива... Да си срещал информация за някой определен вампир? Смисъл да си чел такава книга?
    -- Да... Исках да разбера за Елеонора и се натъкнах на една книга с информация на вампири като нея. Защо? - за първи път Такеши се интересуваше от нещо такова и на Кайто му стана интересно защо ли.
    -- Искам да намериш нещо за мен... Става дума за вампир на име Стивън.
    -- Стивън... Това едва ли е истинското му име... - започна да разсъждава на глас Кайто. - Днес ще потърся пак книгата. Защо ти е?
    -- Белт... - само отрони зеленокосия младеж. Макар и да не искаше да си го признае момичето не му беше безразлично и искаше да и помогне. Беше му весело с нея макар и постоянно да се караха, а и тя му се довери... Чувстваше се длъжен... не, ИСКАШЕ да и помогне!
    -- Ясно... Такеши - кога ще искаш да научиш истината за Елеонора?
    -- Намери информацията за Стивън, аз ще намеря Белт... След това ще те изслушам.
    -- Извинявай... - отрони Кайто изневиделица. Гласът му издаваше чувстово му за вина. Старата рана, която отказваше да спре да боли, най-накрая щеше да оттихне за момент... много скоро щеше да може да започне да зараства в спокойствие.

    Апартамента остана празен още рано сутринта, както никога досега. Такеши днес не беше на работа, но беше прекалено сигурен, че ще намери Белт, а Кайто тръгна за работата си малко по-рано от обичайното. Трябваше да намери отново онази книга - "История на отлъчените вампири". Книгата не беше никак малка, имаше около 100 тома, и все пак отлъчен вампир... предполагаемо още жив би трябвало да е в тома за тези от последните 1000 години. От това, което беше чел белокосия младеж, беше научил, че отлъчен вампир не живее повече от 1000 години... Накрая винаги бива убит, или се самоубива.
    Това беше лесната му задача... другата беше да разкаже на Такеши за Елеонора... или Елена ди Лиденбърг - тяхната господарка.

    ---> FlashBack:
    "Нощта беше спокойна, имаше пълнолуние и нищо не предвещаваше бъдещоте събития. Двамата братя бяха дълбоко заспали. На върха на оградата беше застанала красива, млада жена с дълги бели коси. Очите и бяха електриково зелени... Едновременно необикновенни и красиви. По лицето и имаше усмивка, но от очите и капеха сълзи.
    -- Съжелявам мой мили момчета... Нямам друг избор... - прошепна леко тя и се изгуби за миг, а сградата пред нея избухна в пламъци.
    Часове по-късно двамата братя се събудиха измежду останките на къщата им. Родителите им бяха изгорели в затвора на пламъците, а двамата братя бяха целите покрити в сажди, но нямаха и рани. Какво се слуваше... Недоумели и побесняли те се нападнаха взаимно. След дълго боричкане Кайто дойде в съзнание за момент, и успя да върне и брат си от властта на обезумелия му разум... Малко след това двамата утолиха жаждата си взаимно усъзнавайки какво е станало. Вече върнали напълно разума си двамата се изправиха и се заогледаха... Измежду останките като от нищото изникна образа на белокоса жена.
    -- Елеонора... - отвърна Кайто с разширени очи.
    -- Всъщност е Елена ди Лиденбърг. - отвърна тя гледайки хладнокръвно и с лека усмивка на лицето. Изражението и беше надменно, макар и да не го искаше.
    -- Но какво по....? - започна да се чуди и Такеши недоумявайки какво става.
    -- Аз съм вампир! Сега и вие сте такива! Аз ви създадох, убих родителите ви, а сега вие ще убиете мен!!! Не искам да живея! Убиите ме, давайте деца мой! - Елеонора крещеше срещу тях, и гледаше изплашените им физиономии.
    -- Не... ти... ти ни научи на много неща... ти ни беше приятелка! Ние те обичахме Елеонора!!! Ти но беше като сестра! - започна да крещи Кайто срещу нея.
    -- Ха! От самото начало желанието ми беше едно - да ви създам и да ви предам кръвта си, която да живее във вас... Кръвта на рода Лиденбърг, носеща силите на леда, огъня и земята, а аз да умра убита от вас предавайки ви още по голяма мощ, с която да унищожите рода, който ме отлъчи!
    -- Ти... ти... проклета кучка! - изрева Такеши и тръгна да напада жената пред него воден от първичния си инстинкт, а Кайто го последва... Минути по късно белокосата жена лежеше на пода в локва от кръв, а двамата братя бяха обляни в същата тази кръв.... <--- EndFlashBack.


    Как щеше Кайто да обясни, на брат си че Елеонора е била на предела на силите си и скоро е щяла да загуби разсъдака си, а после е щяла да избие всички важни за нея хора... Да това е учестта на отлъчените... Без чистата кръв да тече във вените им, те - мелезите, не могат да оцелеят без да пият такава... Елеонора е предпочела да им даде сили, с които те да я убият, вместо това тя да убие тях...

    Такеши обикаляше улиците на града... Бара на Мириям беше затворен и сега трябваше да прекоси половината град за да стигне до дома й, а после да преговаря с нея, че да се смири тя и да му даде адреса на Белт. Трудна задача, но знаеше нещо, което би я смирило... Стивън или както за бога там му е истинското име.
    След около 1 час вървене зеленокоското стигна и скромната къща на възрастната жена. Такеши почука на вратата и зачака някой да му отвори, е не се наложи да чака прекалено дълго.
    -- О ти ли си нехранимайко? - попита го жената гледайки леко ядосано.
    -- О стига вече... Искам да знам нещо и съм сигурен, че го знаеш.
    -- И какво е то?
    -- Адреса на Белт.
    -- Ти какво!? Наред ли си?! Как ти хрумна да я търсиш в тях?! Не ти ли стигат дразгите в бара млади момко?!- започна да вика жената, но днес Такеши беше напълно сериозен и само изсъска името на Стивън, при което събеседничката му отвори широко очи. - Щом ти е казала това, значи ти има доверие... Боже това момиче - точно на теб ли?!
    -- Мириям!
    -- Да да, ей сега ще ти го напиша. - само след минута Такеши се беше сдобил с адреса на младото момиче. Пак разходка до другия край на града.

    Кайто вече обикаляше рафтовете с книги от половин час в търсене на книгата, която му трябва. Най-накрая търсенето си каза думата и старата и прашна книга беше в ръцете му. Момчето започна да я разлиства докато не намери и името "Стивън" или...
    -- Стенли Ейдънхаузен с майка вампир и баща човек. Майка - изнасилена брутално от човек, и заченат син, който бива отлъчен от семейството. Местонахождение - неизвестно; Сили - неизвестни; Допълнителна информация - неизвестна....
    -- Това ще рече, че е издирван за нещо. - чу се дрезгав глас някъде зад момчето. Това беше собственика на библиотеката.
    -- Например?
    -- Незнам... много като него правят какво ли не. Убиват хора по най-брутален начин, убиват себеподобни, а най-лошото - убиват чистокръвни. Знаеш, че в нашето общесто те се ценят много, а кръвта им сменеса с тази на хората не е съвършена.
    -- Все още не разбирам разликата между мелезите и създадените.
    -- Ние сме избрани слуги, те са нежелани роби, зависещи от кръвта на господарите си. Имаш още да четеш докато прумееш това. - после сянката на възрастния човек се изгуби, а Кайто затвори книгата и я взе със себе си.

    След 1ч и половина Такеши се намираше на дадения му адрес. Сграда като всяка друга. Сега идваше сложната задача - да измъкне момичето то тях, ако я намереше естествено. Изкачвайки се по стълбите той си мислеше, как да я накара да тръгне с него без да вдигат скандали. Е не мисли много - след няколко минути беше вече пред вратата й и звънна на звънеца.
    -- Идвам... - чу се глас от вътре. Явно си беше в тях. Чу се щтракване на брава и след миг вратата се отвори. - Ти? Какво?
    -- Ела с мен. - чисто и ясно каза момчето.
    -- И защо да го правя? Да не искап услугите ми? - започна да се заяжда чернокоската подпирайки се на вратата.
    -- Кайто ще намери информация за Стивън, мислех, че искаш да знаеш нещо повече за него. - отговори й Такеши вече обръщайки се с гръб към нея. - Ако искаш да знаеш повече мини довечера през нас знаеш къде живея. - недочаквайки отговор момчето тръгна по стълбите. Плана му успя - нямаше свада, а и по погледа и личеше, че е учудена. Доколкото я познаваше или щеше да тръгне след него и да го нападне, или вечерта щеше да си изкара яда на него... ако дойдеше...
    -- Май ще изчакам да видя. - прошепна си леко Такеши след като излезе от сградата.

    Деня мина бързо и двамата близнаци стояха мирно в апартамента си. Зеленокосия младеж се беше съгласил да изслуша брат си относно историята около Елеонора... От близо половин час той мълчеше и гледаше през прозореца. Кайто го гледаше загрижено, чудейки се как ще приеме информацията. Вече две години брат му живееше мразейки тази жена, а сега това... Белокосия мъж не преставаше да се чуди как ще реагира брат му...
    -- Май съм грешал за нея, а? - най-накрая продума Такеши. - Знаеш ли, колкото и да исках не можех да приема, че си е играла с нас... Просто исках да я мразя, но някак не можех... Бях и ядосан, но... не я мразех... Мразех себе си за това. - по лицето на Такеши се изписа ироничка усмивка.
    -- Такеши...
    -- Е направила е това, което е мислила за добре нали? Сега ние живеем вместо нея. Това е нейното желание... Мамка му тази Белт няма да дойде! - и изведнъж настроението в стаята се смени. Нещо, на което беше способен само Такеши.
    -- Може и да дойде... - едва изричайки това и на варата се звънна.
    Такеши стана и отиде да отвори, а след миг отново влезе в стаята.
    -- Искаш ли кафе, малката? - попита той момичето влязло след него.
    -- По дяволите казвай каквото имаш да казваш и да си ходя... - изпухтя само тя....
    Angel's_First_Kiss
    Angel's_First_Kiss
    DrawingMaster-sama
    DrawingMaster-sama


    Female
    Брой мнения : 368
    Age : 35
    Localisation : in your wetdream...
    Registration date : 03.07.2008

    Character sheet
    Crimson Moon: Klara and Alexander

    Crimson Moon Empty Re: Crimson Moon

    Писане  Angel's_First_Kiss Нед Сеп 28, 2008 9:45 pm

    Защо изпитвам тези чувства??? Какво става с мен???

    Имам чувството, че някой близък ме зове... подсъзнателно си повтаря моето име и ме търси... Опитва се да достигне моята ръка, но нещо постоянно го възпира.

    Защо изпитвам това непоносимо желание да го видя??? Кой може да е той???

    Всички близки за мен същества са мъртви... отнети от мен насила... Какво искаш от мен??? Защо си играеш с моите чувства и ме връщаш в болезненото минало???

    *очите и започнаха да се пълнят със сълзи*

    Не го искам!!!
    Не искам да си спомням изпълненото с радост минало, което няма да се върне.

    Може би това е цената да бъдеш щастлив???
    Накрая всичко да ти бъде отнето...

    *една сълзичка се търкулна от окото й и се спря в ъгълчето на устните и...*
    “Махни се!!!”
    “Остави ме!!!”
    “Искам да избягам!!!”

    Момичето се чувстваше нищожно, тъмнината я обгръщаше. Отвори очи и попадна на още по-тъмно място. Къде остана лъча светлина в живота й??? Искаше отново да отвори очи и да види светлината, но изпадна в шок като разбра, че това е невъзможно... това беше реалността.
    Падна на колене, наведе глава и от очите и продължиха да капят горещи сълзи…
    -Къде си?? Помогни ми...
    -Винаги съм бил до теб...
    Познат глас??? От къде й беше познат този глас???

    Бягаше... сега тя бягаше и не можеше да спре... гласа... гласа... щеше да го стигне!!!
    Различи фигура в далечината ...единственото, което желаеше в този момент бе да достигне тази фигура.
    Като по лош сценарий в същия този момент от земята се появиха ръце, безброи ръце все едно изникнали от земята. Хванаха я за ръцете и краката, дърпаха я надолу, и все по надолу, а тя загуби сили, усещаше трудност дори при дишането. Дърпаха я надолу, съпротивляваше се безуспешно, тя изчезваше, те влачеха в нищото... секундата преди да изчезне, фигурата пред нея се обърна...


    Момичето се събуди треперещо ....


    FlachBack --- >
    -Кумико... Кумико... Кумико чуваш ли ме?
    -Батко, батко чуй новата песен, която научих... моля те, моля те...
    -Хвана ме натясно. Имам ли избор? – Китару и се усмихна и я погали по главичката.
    -Седни там... < --- EndFlachBack



    Кумико разтърси глава. Искаше да спре спомена, който нахлу така непоканен в главата й.
    Минаха няколко минути докато тя лежеше в тъмнината... сама в стаята си...
    -Кумико забрави!!! – шепнеше си.

    Чувството се върна, по-силно от преди, този някой бе наблизо...
    Момичето се изправи,усети някакво странно присъствие, нежелано присъствие, нещо я теглеше на там.
    Повече не можеше да игнорира чувствата си, стана, облече се и мигновено се отправи към предполагаемото място...


    Далеч от дома на Кумико...


    Китару лежеше на тревата гледайки към звездите. Нещо в тях го привличаше и той имаше чувството, че може да прекара вечността наблюдавайки ги.

    -Мелез... – мислеше си Китару. – интересно, за първи път виждам такъв или поне така мисля... – Китару се усмихна и се протегна, беше проспал целия ден, но какво по-добро занимание от това за един вампир. В ума му изникваше образа на Алегзандър, загадъчният вампир пиещ кръв от чистокръвни. – Интересен е... – заяви Китару.
    -Не колкото теб...
    От мрака се чу глас, който стресна Китару и го накара да се изправи светкавично.
    -И какво ми е толкова интересното... – попита иронично Китару и се усмихна, оглеждайки се. – вампир без спомени, без минало, вероятно без бъдеще... – Китару зае позиция за отбрана.
    -Кръвта ти...
    -Кръвта ми? – повтори вампира.

    Отново... отново го съдиха по кръвта!!!
    “Уморих се от това... уморих се от всичко...”

    -Кръвта на чистокръвните е толкова сладка... – мрака, в който се бе скрил странника се отдръпна и белите му зъби засияха пред погледа на Китару.



    В апартамента на братята...


    -По дяволите казвай каквото имаш да казваш и да си ходя... - изпухтя само тя.
    В този момент тримата вампири замръзнаха на място...

    -Стивън! – прошепна Белт и се обърна назад...

    -Усетихте ли го? – попита Такеши.
    -Никога преди не съм усещал нещо подобно, какво ли... – заяви Кайто и не успя да довърши, защото бе прекъснат от Белт.
    -Това е Стивън... – единственото, което можа да каже и побягна навън.
    -Чакай Белт, къде тръгна? – извика след нея Такеши, но не получи отговор.
    -Ти как мислиш? – попита Кайто и се приближи до брат си слагайки ръка на рамото му.
    Такеши го погледна и без да казва нищо повече двамата братя изчезнаха в мрака след Белт.



    На друго място...



    Клара бе застанала до прозореца и наблюдаваше нощното небе, и тя бе усетила присъствието на Стивън.
    “Алегзандър...” изрече на ум момичето и зачака отговор.
    “Господарке…”
    “Усети ли го?”
    “Да.”
    “Тръгваме...”

    [за тези, които не знаят Клара владее телепатия ]


    Другаде...


    “Не беше чистокръвен...” си мислеше Кумико докато тичаше в непрогледният мрак “...какво беше?” Тя премина през един храст и се озова лице в лице с младо момиче със златни очи, “Нея ли усетих???”



    Китару усети директната среща на гърба си със земята доста болезнено. Той определено не се даваше така лесно! Успя бързо да се изправи и да заеме бойна позиция, макар и да усещаше болка в лявото рамо от сблъсъка.

    Новодошлия се отправи към Китару.....

    “Точно така ела ми... ела ми тук... аз съм добър в близкия бой!!!“

    Китару стоеше на едно място в бойна позиция, докато другият мъж се приближаваше към него. Разстоянието между тях се смаляваше... и смаляваше... тогава...

    -Стивън!!! - от тъмнината се показа едър мъж с червеникава коса, заставайки с гръб към Китару и лице към неговия противник.

    -Как смееш смееш да се месиш в битката!!! – извика Китару.
    Алегзандър бе пристигнал първи на мястото и се намеси в боя.
    -Той е мой... – заяви Алегзандър докато избягваше поредната атака.
    -Не смей да ме подценяваш!!! Всички съдите по външния вид и кръвта ми... – продължи да говори Китару, с висок глас и се затича към битката пред себе си – ...ами самата личност под това??? Способностите, смелостта???

    Беше готов да нападне когато Алегзандър го хвана за дясната ръка, дръпна го на страни и изведнъж замръзна на място държейки ръката му...

    Китару видя причината малко след това... Опонентът им сега седеше зад червенокосия мъж, а ръката му излизаше през гърдите му. Алегзандър пусна ръката на Китару и хвана тази, която излизаше през него.

    -Ако ще отида в ада... ти ще дойдеш с мен Стивън!!! Може да умра, но ще защитя чистокръвни от теб... – лицето му изглеждаше спокойно, спокойна и нежна беше и усмивката, която отправи към Китару. – Живей... подарявам ти живот... както и на всички останали!!!

    Китару го гледаше с широко отворени очи... думите “Подарявам ти живот…” беше ги чувал и преди... след, което човека изрекъл ги умря. Тогава се чувстваше толкова нищожен, че не може да направи нищо, но сега... сега нямаше да позволи това... отново някой да умре пред очите му!!!

    -Не трябваше да го правиш!!! – Китару бе яростен.Очите му се изпълниха със злоба и той се отправи към противника си, готов да го убие.

    Алегзандър продължаваше да държи ръката на мъжа зад себе си, колкото и да се съпротивляваше той.

    След секунда Китару парира атаката отправена с лявата ръка на мъжа и от своя страна го прониза в гърдите! Тримата стояха в тази странна и болезнена поза неспособни да помръднат...

    -Ще се върна за теб момче – изсъска ядосано Стивън, изкара ръка от гърдите на Алегзандър, който се свлече на земята, Китару на свой ред също отпусна захвата си и се наведе към ранения вампир.
    Непознатият изчезна в мрака от който бе дошъл... сега бяха останали само те двамата с Алегзандър, заобиколени от кръв...

    Изпитваше болка.
    Пак изпитваше болка... но това не беше болка предизвикана от физическа рана.

    Китару се стовари на колене пред Алегзандър и го гледаше с изплашен поглед.
    -Принцът на бял кон... – подхвана иронично Китару. - ... дошъл да спаси принцесата, но жертвал себе си, това ли си ти принц...
    -Алегзандър...
    -Алегзандър? – повтори Китару – Колко екстравагантно име... – на лицето му се появи тъжна усмивка.
    -Хахаа – червенокосия се задави и от устните му потече кръв.
    -Не... недей да говориш. Не знам какво да правя!!! Спомена за господарка??? Кръв от чистокръвен?!? Нейната кръв!!! Трябва да я намеря??? – Китару не можеше да спре мислите и думите си, Алегзандър се усмихна и сложи ръка на лицето на уплашеният вампир, който го погледна с полу разплакани очи...
    -Една дума ми стига...
    -Клара ...
    -Казва се Клара??? Къде е???
    Алегзандър затвори очи...
    -Чакай недей!!! Отвори очи!!! Нямаме време!!! – Китару притвори очи – Тогава.. – отново ги отвори. – Знам, че може да не съм достоен, но все пак...

    Момчето вложи цялата си сила, която му бе останала да надигне мъжа и леко да го облегне на себе си, като постави главата му на лявото си рамо.

    -Пий... – каза Китару, придържайки главата на Алегзандър.


    Тишина...


    -Нали... на... ли... каза, че няма да получа кръвта ти?

    Китару усещаше топлия дъх на Алегзандър по врата си с всяка изречена дума потръпваше и кожата му леко настръхна. Мирис на кръв, около тях се усещаше толкова много кръв, което допълнително подсилваше картината.
    -Това го казах отдавна... сега ти ми помогна. Ненавиждам тази кръв, която тече във вените ми и, по която останалите съдят за мен, но ако тази същата кръв е способна да ти помогне... пий...
    -Ти си странен вампир...
    -А ти наистина ли искаш да умреш??? - в очите му се четеше тревога и едновременно с това решителност.

    Алегзандър затвори очи... ”Прости ми Клара...”

    Червенокосият мъж размърда глава на рамото на Китару след, което се обърна още малко към него и го прегърна през кръста, това накара момчето да потрепери.

    Чувстваше се приятно??? Как е възможно това??? Всеки момент очакваше вампира да забие зъби в него и да пие от кръвта му... желаеше го???
    Наистина ли???

    Устните на Алегзандър срещнаха кожата на Китару, оставяйки топла следа докато се разтваряха и се усети езика му, които нежно облиза мястото където щеше да захапе и тогава два зъба се забиха в ухажваното място.

    Китару неволно изстена, което накара Алегзандър да отпусне захапката и да стегне прегръдката, в която бе поел чистокръвният.

    Момчето прехапа устни малка струйка кръв се стече по шията му. Алегзандър извади зъби от врата на Китару и облиза кървавата следа, стигаща до устните на младия вампир. Погледите им се срещнаха.
    -Кръвта ми... сладка ли е? – попита Китару, но не дочака да му отговорят и на свой ред облиза устните на червенокосият вампир, продължавайки надолу по врата му.
    Алегзандър затвори очи.

    Жажда... сега изпитваше жажда. Навеждайки се към врата му, правейки две дупки и започвайки да утолява тази жажда, Китару се почуства спокоен за първи път от доста време насам, той прокара пръст по врата си, там където бе захапал Алегзандър, и прикани вампира да впие зъби отново.

    Отново болката във врата... червенокосият кръвопиец продължи да пие от сладкия нектар на живота.

    Пред очите на момчето се замъгли. Затвори ги... отвори ги... и отново пред тях се появи следата оставена от него. Сега там имаше няколко капчици кръв, приближи се и прокара език по тях....наистина му харесваше този вкус.
    А болката намаляваше след, докато напълно не изчезна...

    -Прекалих ли... – прошепна нежно Алегзандър.
    -Може би. – заяви Китару и се отпусна на рамото на червенокосият вампир.
    -Добре ли си? – попита нежно той.
    -Този въпрос е за теб... Ти беше ранен.
    -Аз пих достатъчно кръв, така че съм добре. – каза Алегзандър придържайки Китару към себе си.
    -Значи тази кръв помогна за нещо... – младият вампир не успя да довърши и загуби съзнание, отпускайки се в ръцете на червенокосият.

    Алегзандър се изправи с момчето в ръцете. Раната му бе зараснала, но болката оставаше...



    В този момент храстите около него се размърдаха...
    ... от едната страна се появиха братята Хасегава, заедно с Белт, а от другата Клара.

    -Стивън!!! – извика Белт, и с това привлече вниманието на Клара.
    -Алегзандър... – Клара се обърна към подчинения си. - ...къде е Стивън?
    -Господарке... избяга...
    -А този е? – попита ядосано Клара.
    -Чистокръвен, Господарке, Стивън го бе нападнал...
    -Какво!?! Това е невъзможно!!! – извика Белт и усети острието на косата на Клара. Но как, кога, толкова бързо...
    -Белт! – извика Такеши и материализира оръжието си, брат му също зае отбранителна позиция.
    -Не зная коя си и не ме интересува, дошла съм тук за Стивън и ми трябва жив, това естествено не се отнася за тези, които се изпречат на пътя ми.
    -Я си мери приказките глупачке! – извика Такеши. – Това, че си чистокръвна не ти дава правото да...
    -И вие не сте стока... – прекъсна го Клара. - ...братята Хасегава, отлъчени от вампирсикете кръгове... – момичето свали оръжието си и го скри. – Убили създателя си и заради това белязани... завинаги... – Клара направи малка пауза. – Ако зависеше от мен и вас щях да преследвам. – Клара направи малка пауза. – Алегзандър отведи чистокръвният.
    -Господарке?
    -Върви, аз ще остана да говоря с тези нечистокръвни...[/color]
    Nuyomi
    Nuyomi
    † Vampire Princess †
    † Vampire Princess †


    Female
    Брой мнения : 490
    Age : 32
    Localisation : Althea
    Registration date : 12.05.2007

    Character sheet
    Crimson Moon: Kaito and Takeshi

    Crimson Moon Empty Re: Crimson Moon

    Писане  Nuyomi Пон Сеп 29, 2008 10:11 pm


    Кайто възспираше двамата ядосани вампира с големи усилия. Той стисна силно захвата си и по лицето на Белт и Такеши се изписа лека болка. Белокосия мина леко напред погледна русокосото момиче в очите и най-накрая проговори с обичайния си монотонен глас.
    -- Не е ли редно да се представите, госпожице. Знаете нашите имена, от просто възпитание следва да се представите и вие.
    -- Клара Орлен Матис. - само изрече девойката с все така непроменено изражение.
    -- Е госпожице Матис... Виждам, че са изпратили вас след мелеза Стивън.
    -- Моля?! - изрещя Белт, но на момента млъкна виждайки ядосания поглед на застаналия на няколко крачки пред нея. От своя страна Такеши стоеше като покорно пале, момчето знаеше много добре какъв може да е брат му и предпочиташе да не го ядосва.
    -- Тук съм по работа, няма да позволя на някакви нисши индивиди от нашия вид да ми пречат.
    -- Не ни подценявайте. - по лицето на Кайто се беше изписала лека усмивка. - Знам защо си тук, по случайна вероятност знам и коя си Eyes Cold Demon. - очите на Клара леко се присвиха след като чу отново да я наричат така. - Поредната благородничка изпратена да убие мелез.
    -- Стивън извърши много убииства и това е наказанието му... Но ми трябва жив. - отговори с монотонен глас Клара. Белт стоеше от стран придържана от Такеши и с широко отворени очи. Двамата наблюдаваха странния разговор между Кайто и Клара и се чудеха, как може нито един от двамата да повиши тон. Тишината продължи около половин минута, докато Белт не реши да се намеси.
    -- Но Стивън не е такъв! Той е добър! Не е убил никого!!!
    -- Откъде можеш да бъдеш сигурна? Сигурно си поредната му пионка. Използвал те е, както направи с толкова много вампири и ...хм, хора? - отговори и просто Клара като в тона и този път се долавяше лека насмешка. Белт не можа да понесе казаното. От тримата нечистокръвни тя беше с най-непредстакуемите дейстия в момента. Чернокоската изрита Такеши, колкото да се освободи и тръгна към стоящата пред нея руса жена. Ръката й се движеше по енерция и се засили да зашлеви момичето, но ръката и се спря на десетина сантимерта от лицето на Клара.
    -- Не си мисли, че можеш да ме удариш толкова лесно нищожество. - Клара присви очи и изведнъж Белт полетя назад, като се стовари на половин метър от братята. Момичето не понесе унижението, изправи се и побягна в обратната посока. Такеши и Кайто я наблюдаваха докато не се изгуби в тъмного, знаеха, че няма смисъл да я гонят...
    -- Не е нужно да си толкова груба. - обърна се към нея Кайто. - Нямам намерение да се откажа. Ще разбера защо отлъчвате мелезите и след време ги убивате, или ги правите свои слуги.
    -- Няма да намериш нищо. Няма записани архиви за това. - отговори му Клара тръгвайки в посоката, в която се изгуби Александър. - Просто не се бъркайте белязаните Хасегава.
    Такеши присви юмруците, но Кайто хвана брат си за рамото и го погледна в очите.
    -- Няма смисъл. Не и сега. - после белокосото момче тръгна към жилището си, а след него тръгна и зеленокосия му брат.

    [След 30 минути в апартамента на Хасегава]

    Кайто стоеше и гледаше през прозореца, държейки книга в ръка, а Такеши се беше излегнал на дивана и гледаше телевизия. От както се бяха върнали двамата братя не бяха продумали и дума и стояха все така. Накрая Такеши реши да наруши тишината:
    -- Сериозно ли го мислиш? - Който обърна глава към брат си.
    -- Кое да мисля?
    -- Да разбереш, какво правят с мелезите, след като ги отлъчат. По-добре е да не се бъркаме.
    -- Мислех, че искаш да помогнеш на Белт.
    -- Исках... и още искам, но не ми се ще да се забърквам с чистокръвен. А и момичето ме плаши.
    -- Сериозно, аз я имам за сладка. - Кайто се усмихна невинно, на брат си, който гледаше много странно.
    -- Ти наред ли си?! - изведнъж изкрещя Такеши, след като се отърси от шока.
    -- Ой, ой... Май прекалено дълго съм сериозен... Шегувам се... Наистина изглежда добре, но е от една от най-ценените фамилии във вампирското общество. Такива мисии по принцип се възлагат на тях, а тя е известна със своето хладнокръвие. Не искам да и ставам враг, а да разбера какво става с отлъчените... От отдавна търся...
    -- От една страна си прав, че искаш да научиш, но от друга не забравяй, че и без това сме в неизгодно положение. Елеонора, може би е имала и човешка кръв, но въпреки всичко беше наш създател и носим тези печати на гърбовете си.
    -- Знам знам... Такеши... - след като привлече вниманието на брат си Кайто продължи. - държиш се прекалено сериозно.
    -- О я млъквай и чети там! - обуден от казаното, Такеши стана и излезе от апартамента.
    -- Извинявай, братко исках да остана сам... - измърмори леко белокосия младеж и продължи да наблюдава през прозореца.

    Такеши вървеше по плажната алея, заслушал се в мелодията на вълните. Луната огряваше водата, а звездите и правеха компания. Беше толкова красива вечер, а какви неща се случиха. Както си вървеше по едно време Такеши чу нежна и приятна песен. Момчето се спря опиянен от звука, излегна се на пясъка и се загледа в нощното небе.
    -- Каква вечер... - измърмори си момчето. - Ще се помотая още час преди да се прибера... - след това зеленокоското затвори очи и продължи да слуша неизвестната песен, с акомпанимента на морските вълни.


    Не е много, но дано ви хареса ^^
    Angel's_First_Kiss
    Angel's_First_Kiss
    DrawingMaster-sama
    DrawingMaster-sama


    Female
    Брой мнения : 368
    Age : 35
    Localisation : in your wetdream...
    Registration date : 03.07.2008

    Character sheet
    Crimson Moon: Klara and Alexander

    Crimson Moon Empty Re: Crimson Moon

    Писане  Angel's_First_Kiss Вто Сеп 30, 2008 9:41 am

    30 минути преди това, другаде...

    Алегзандър положи внимателно Китару на леглото, отдалечи се от него за момент и се върна с малка купа пълна с вода и кърпа. Червенокосият свали връхната си дреха и я метна в страни, придърпа един стол до леглото, взе купата и кърпата и седна.

    Алегзандър огледа заспалият Китару, за първи път му се отдаваше възможността по-внимателно да огледа младият чистокръвен.

    Лицето му бе красиво, без нито една драскотина или белег, черна лъскава коса и бяла кожа...

    Алегзандър се усмихна и поклати глава.

    Мъжът остави купата, заедно с кърпата на земята и се приближи до Китару, спря за момент, огледа окървавените му дрехи, и започна да ги сваля.

    Ръцете на Алегзандър трепериха, докато разкопчаваше копчетата на ризата на Китару. Мъжът разкопча и последното копче, и внимателно свали ризата му. След това взе купата с вода от пода, намокри кърпата и нежно започна да почиства тялото на Китару.

    Чистокръвният издаваше звуци на удоволствие, което малко смути червенокосия вампир.

    -Вода... – прошепна Китару, без да отваря очи. - ... моля те...

    Алегзандър остави купата, заедно с кърпата настрани, отиде до съседната стая и се върна с чаша, пълна с ледени блокчета. Мъжът седна на стола, взе едно купче лед и го поднесе към устата на Китару. Момчето впи жадно устни в него и от крайчето на устата му потече разтопена вода.

    Алегзандър вдигна кубчето, оставяйки на Китару да си поеме дъх.

    -Още... – прошепнаха устните на чистокръвния. - ... още, моля... – Китару се надигна леко и облиза пръстите на червенокосият.

    Алегзандър се усмихна нежно и с оставащото кубче лед обходи устните на Китару, продължавайки надолу. Китару облиза устни и извивайки гръб, докато червенокосият прокарваше, вече само студените си пръсти по шията му и надолу по голото му тяло, момчето изпитваше наслада. Алегзандър продължи минавайки през гърбите му и стигайки до, корема му, там спря и се отдръпна.

    -Още... – изрече Китару, който все още не бе отворил очи. - ... Още, жаден съм...

    Младият вампир се надигна от леглото, отваряйки очи и взирайки се в тези на Алегзандър.

    -По-добре ли си ? – попита червенокосият.
    -Жаден съм...
    -Тук остана малко ле...

    Преди да довърши Китару стана от леглото, хвана ръцете на Алегзандър и ги сложи зад гърба му, след това седна на коленете му с лице към него. Китару се наведе надолу облиза устните на червенокосият...
    -Жаден съм... – прошепна Китару и впи устни в тези на Алегзандър, който се стресна и хвана младият вампир за раменете, но вкуса на тази целувка му хареса...

    Китару продължаваше да си играе с езика на Алегзандър, това му харесваше и не само на него, защото червенокосият не отстъпваше на младият чистокръвен, който уви ръце около раменете му.

    И двамата се наслаждаваха на тази така вкусна целувка, скоро от крайчетата на устните им потекоха две тънки червени струйки.

    Китару се отдръпна...
    -Вкусно... – изрече той, а Алегзандър се протегна към него и почисти с пръст следите от кръв по устните му, Китару облиза пръста му и отново прошепна...
    -Вкусно... – с изричането на тези думи той отново загуби съзнание.

    Червенокосият кръвопиец го пое в ръцете си и го пренесе отново на леглото.


    -Интересна двойка... – чу се равен и леко ироничен глас, Клара стоеше зад Алегзандър.
    -Господарке... – стресна се Алегзандър и коленичи пред нея.
    -Стани, личните ти взаимоотношения не ме вълнуват... само не забравяй на кого принадлежиш...
    -Няма, Господарке... – отвърна покорно вампира. – Разбрахте ли нещо за Стивън?
    -Не. – каза безразлично Клара и затръшна вратата на стаята, в която влезе.
    Алегзандър погледна Китару...
    -А сега...
    Diva
    Diva
    Вампир


    Female
    Брой мнения : 210
    Localisation : Варна, морето, сините вълни ...
    Registration date : 05.07.2008

    Character sheet
    Crimson Moon: Aurelia Caia Prince

    Crimson Moon Empty Re: Crimson Moon

    Писане  Diva Сря Окт 01, 2008 11:40 pm

    Падаше ...
    Продължаваше да пада в тъмнината ...
    Една ръка се протегна към него и той успя да я достигне ...
    Озова се в гора, а ръката, която държеше, принадлежеше на усмисхващ се мъж в рани и облян в кръв.
    - Виктор... - Китару изненада сам себе си, когато изрече това име.
    Чернокосия мъж пред него пусна ръката на момчето отстъпвайки 3-4 крачки назад и се спря.
    - Господарю, съжалявам... - една кървава сълза се отрони от окото му.
    - Не! Чакай! ...Кой си ти?? - отново се опитваше да достигне мъжа пред себе си Китару.
    Беше късно ....Прекалено късно .... Той видя как Виктор бива пронизан с меч и след това разсечен на две. Последва кървав дъжд, на чийто фон се виждаше злобна усмивка ...
    Стивън го гледаше и безмилостно му се присмиваше.
    Момчето погледна към ръцете си - обляни в кръв за пореден път.
    Кървавия дъжд продължаваше да се излива, сякаш искаше с всяка следваща капка да накара вината да пробие по-надълбоко в сърцето на Китару.
    Ярост, самота, вина, безпомощност... Той тръгна срещу Стивън, но пронизваща болка премина през цялото му тяло и го накара да се свлече на колене в локва от кръв. Тогава наведе глава видя безжизненото тяло на Виктор......

    - Виктоооорр!! - извика момчето събуждайки се и дишайки учестено. Беше седнал и с ръце опрени на главата си.
    Какъв беше този сън?? Не си спомняше добре, но го караше да се чувства неспокоен....
    Когато мина известно време осъзна, че не знае къде се намира и че е завит с някакво наметало. Огледа се наоколо в опит да резбере къде се е озовал, но без успех. Изправи се продължавайки да изучава с поглед мястото и по инстинкт постави ръка на врата си, където усети двете малки ранички.
    ``Алегзандър`` - мина през ума му.
    Какво беше станало?? Той бе припаднал .....?? Алегзандър го бе довел тук?? Как можа да се покаже толкова слаб??

    Вратата пред него привлече вниманието му и Китару пристъпи напред.
    Озова се в друга по-малка стаичка, където видя Алегзандър облегнат на стената отсреща.
    - Бързо се събуди - започна мъжа - Току що се съмна.
    - Ти какво очакваше??
    - Ако не се чувстваш добре, можеш да прекараш деня тук. - той се отправи към момчето - Аз няма да ти се пречкам.
    - Няма нужда! – каза чистокръвният и му обърна гръб.
    - Снощи може да съм прекалил затова ..... - Алегзандър постави ръката си на рамото на Китару.
    - Просто ми покажи изхода или сам ще си направя такъв! - викна момчето отблъсквайки ръката от рамото си.
    Спомени от съня и от миналото на Китару нахлуха в глава му.
    Имаше чувството, че не може да се държи на краката си... Усети как Алегзандър го придържа и се опитва да му каже нещо, но думите в момента не достигаха до него.

    Отвори очи и видя разтревоженото лице на Алегзандър.
    - Виктор.
    - Виктор???
    - Моят пазител ..... - прошепна Китару.
    - Пазител....??
    - Аз съм търсил Стивън!!! Моята цел е била да го убия. – започна да припомня миналато си на глас - При битката Виктор е загинал, а аз съм оцелял....
    - И преди си се бил със Стивън??
    - Да, вечерта когато съм загубил спомените си.....и после онази жена също се опита да ме убие....
    Китару усети как Алегзандър сложи ръце на раменете му и го притегли към себе си. Само за секунда нещо в него се съпротивляваше докато усещаше прегръдката на мъжа.
    - Успокой се - промълви той докато прокарваше ръка по лицето на Китару.
    Всякаква съпротива в него се стопи и тялото му се опусна в силните ръцете, които го държаха. Пръстите му се вкопчиха в гърба на мъжа и усети как езика на Алегзандър се плъзга по шията му.
    - Още ли си жаден?? - попита момчето с лек шептящ глас.
    - А ти не си ли?? – шепнеше в ухото му червенокосия...след което вдигна ръка и нежно я прокара през косата на момчето.
    Китару потръпна...... отблъсна Алекзандър и отстъпи няколко крачки назад, явно чак сега осъзна какво става.

    - Пи от кръвта ми ...и аз от твоята ...Край на историята! Сега искам да изляза от тук!!!
    - Сигурен ли си, че си добре??
    - Просто искам да остана сам!!!
    Алегзандър продължаваше да го гледа с притеснение. Опасяваше се, че момчето може да тръгне да търси Стивън.
    - Няма за какво да се притесняваш. Достатъчно здравомислещ съм за да не извърша някоя глупост.... преди всичко трябва да си изясня някой неща.

    - Добре ...ела с мен - явно нямайки избор отвърна Алегзандър.
    Китару го последва и след малко се озоваха в един коридор.
    - Продължаваш още малко напред... и това е ....
    - Мерси за всичко – и мина покрай Алегзандър заставайки на няколко крачки пред него – Пътищата ни неминуемо ще се пресекат отново..... Надявам се да останем съюзници!!!
    - Просто съюзници??
    - Да!!!

    - Тогава не забравяй, че ти беше този който снощи ме ...целуна.
    Китару остана стъписан от тази новина. Погледа му бе фокусиран в една определена точка, но не осъзнаваше какво има пред очите му.
    Това шега ли беше?? Наистина ли той....... ??
    Усети болка в ръката... след което Алегзандър го дръпна към себе си така, че Китару усещаше дъха му върху лицето си....
    Топла вълна премина през тялото му при допира и кожата му настръхна. Нежните устни на мъжа се притиснаха към неговите.... чувството беше опияняващо.
    Затвори очи и леко разтвори устни наслаждавйки се на играта. Неговата уста гореща и изпълнена с желание, отворена срещу тази на Алегзандър, чиито език се прокрадваше бавно.
    Китару обви ръка около шията му задълбочавайки целувката.

    Двамата бавно отпуснаха хватката си и се изправиха очи в очи.
    - К...какво... ??
    - А сега си върви – прекъсна го Алегзандър и се върна по обратния път оставяйки объркания Китару зад себе си.............................................................

    ******************************************************************************************************

    “Не беше чистокръвен...” си мислеше Кумико докато тичаше в непрогледния мрак “...какво беше?”
    Тя премина през един храст и се озова лице в лице с младо момиче със златни очи, “Нея ли усетих???”
    Момичето направи крачка назад след което загуби равновесие и се свлече на земята. Кумико забеляза раната на непознатата и се отпръви към нея.
    - Добре ли си??

    ***

    Аурелия беше решена да напусне този проклет град. Да отиде надалеч и да започне наново!!!
    Използва прикритието на тъмнината да се измъкне незабелязана.

    Преди да се отдалечи, усети някакво странно присъствие напомнящо за това на Белт, което я обезпокои. Нещо я дърпаше натам, нещо я зовеше, приканваше я да отиде...
    - По дяволите!
    Върна се в малкото градче, като с всяка поредна крачка усещаше странната аура все по-близо и по-близо. Инстинктите сами я водиха нанякъде.
    Тогава се спря и видя пред себе си някакъв мъж, вампир.
    - Разкарай се!!! Нямам време да се разправям с теб! - извика той удряйки я в корема и запращайки я в близкия храст.

    ***

    - Добре ли си??
    Сега някакво непознато момиче се бе навело над нея обезпокоено.
    - Ще си плати!!!
    - Какво?? - погледна я въпросително Кумико.
    - Ти си чистокръвна нали!? Вярвам, че усещаш нещо странно ... не знам защо, но и аз го усещам. И той ще си плати!!!
    - Успокой се! Сега не си в състояние да се напрягаш.
    Кумико помогна на Аурелия да се изправи. Раната не беше сериозна, но Кумико настоя да се погрижи за нея.

    Чувството изчезна. Внезапно това чуждо присъствие изчезна и момичето се почувства изгубено.
    - И между другото... аз съм Аурелия.
    Кумико върна се към реалността и отправи вниманието си към ранената.
    - Аз ...съм Кумико.
    - Мерси.
    - Няма защо - и й намигна.
    - Сега трябва да намеря един човек!! Сбогом.....

    *****************************************************************************************************************************************************************************************************

    След странната си среща Кумико не знаеше къде да отиде. Какво да прави....
    Вече нямаше насока, която да следва надявайки се да срещне някой близък.

    Озова на плажната алея. Красота... Защо преди не беше идвала тук??
    Момичето погледна към луната, затвори очи и запя една от любимите си песни. Времето беше приятно, както и лекия вятър докосващ тялото й и развяващ косата й.
    Следващата песен, която запя бе по-тъжна от предишната.

    ***

    Такеши се размърда, когато песента свърши и отвори очи.
    След малка пауза започна нова по-тъжна песен. Момчето се изправи и реши да открие източника.
    Вървеше по плажната ивица оглеждайки се и любувайки се на нежния глас.




    Автор: † Kumiko †
    Редакция: Diva


    Последната промяна е направена от Diva на Нед Окт 05, 2008 4:30 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Nuyomi
    Nuyomi
    † Vampire Princess †
    † Vampire Princess †


    Female
    Брой мнения : 490
    Age : 32
    Localisation : Althea
    Registration date : 12.05.2007

    Character sheet
    Crimson Moon: Kaito and Takeshi

    Crimson Moon Empty Re: Crimson Moon

    Писане  Nuyomi Съб Окт 04, 2008 11:47 am

    Такеши се размърда, когато песента свърши и отвори очи.
    След малка пауза започна нова по-тъжна песен. Момчето се изправи и реши да открие източника.

    Вървеше по плажната ивица оглеждайки се и любувайки се на нежния глас.
    Зеленокоското беше тръгнал към скалите с единствената мисъл, че щом не вижда източника на песента, то той или тя трябва да е там. Явно не грешеше понеже нежната мелодия се усилваше с всяка взета крачка. Вече приближавайки се младежа започна да различава и силуета, застанал на скалите - фигура на момиче, с дълги коси, развявани от вятъра и скриващи лицето й. Такеши вече беше стигнал подножието на високите скали, сложени там с цел да разделят плажа на две отделни части. Момчето се спря и погледна нагоре с надеждата да види по-ясно лицето на момичето.
    --Кумико...? - младежа се учуди, че вижда точно нея и то пеейки, но не искаше да я прекъсва, затова се облегна на една от студените скали и дочака края на песента.

    Песента свърши и отново се разнесе тишина. Такеши стоя така около половин минута, като накрая реши да издаде присъствието си, така или иначе вече беше усетен, или щеше скоро да бъде.
    --Толкова красива и въпреки всичко, толкова тъжна песен... Имаш прелестен глас Кумико.
    --Какво те интересува... просто млъкни и си върви... - отговора на лилавокосото момиче беше придружен със сълзи невидими за Такеши.
    Той от своя страна, мразеше да се държат така с него, а и вечерта му не беше кой знае колко приятна и за момента имаше едно желание - да чуе пак красивия глас на момичето.
    --Няма да се махна. Не и докато не запееш отново!
    --Казах ти - не е твоя работа. Сега се разкарай!!! Искам да съм сама! - Кумико се държеше упорито като малко дете, и едновременно надменно, а като добавим, че беше и чистокръвна, на Такеши му дойде до гуша. Момчето започна да се изкачва по скалите, за да стигне до събеседничката си.
    --Виж малката, днес се сблъсках с една от твоя вид, една приятелка избяга ненадейно и бог знае къде е и какво прави, брат ми предполагаемо отново ще забие в библиотеката с дни, деня ми беше ужасен и имам една малка молба към теб - моля те, изпей още една песен. - Такеши вече беше застанал пред Кумико и изражението му беше като на изгубено дете, просто търсещо малък лъч надежда, че ще го намерят. Следите от сълзи по лицето на Кумико все още се виждаха и повтаряха и когато зеленокоското ги забеляза посегна с ръка да ги избърше.
    --Казах ти... махай се... - тона на лилавокосото момиче, вече не беше заповеднически или ядосан, а сякаш изразяваше молба. Тя се отдръпна от момчето и скри лице в дланите си.
    Такеши не знаеше как да реагира... Не знаеше дали е казал нещо нередно или просто и тя е имала тежка вечер, а той с молбата си я притиска. Единственото, което може би можеше да направи е да прегърне момичето.
    --Извинявай... - изведнъж се отрони от устните му, докато обгръщаше ръце около съсипаното момиче.
    --Казах ти да се махаш... - продължаваше да упорства момичето докато удряше Такеши. Ударите не бяха силни, но въпреки всичко объркаха още повече момчето. - Махай се, махай се....
    --Просто млъкни, а? - изкрещя момчето и хвана Кумико за ръката, като после я притегли отново към себе си. Едната му ръка държеше момичето за китката, а другата беше обвил около кръста й. Очите на двамата гледаха едни в други. Такеши се приближаваше все повече и повече към Кумико. Накрая устните му се сляха с нейните. Момчето все още можеше да усети падащите сълзи на момичето. Той се отдръпна от нея и тръгна към алеята, която водеше и до дома му.
    --Знаеш ли, просто пей, когато не ти е добре. Това е най-добрия начин да излееш емоциите си, а и имаш красив глас... Лека нощ, госпожице Кумико. - последните си думи момчето изрече с лека ирония, а после продължи пътя си по алетята и само звуците на стъпките му и на разбиващите се вълни отекваха в тишината, докато не след дълго не ги последва и още една тъжна песен. Песен за любов, която никога не ще разцъфне...

    Кайто стоеше в празния апартамент, все така гледайки луната, озаряваща небето. Не знаеше какво да прави... Отдавна се беше отказал от търсенето си, а сега щеше да го поднови наново... и защо? Последният път почти не се прибираше, а и драстичната промяна в държанието му съвсем бяха объркали Такеши... Вече нямаха приятели. Двамата братя имаха само един друг, а той го беше изоставил сам. Объркан от новото си аз и сам... Наистина ли искаше това толкова много и по каква причина го искаше?... Белокосият младеж знаеше едно - този път няма да остави брат си сам, този път нямаше да търси истината толкова жестоко... Имаше прекалено много време... нямаше причина да бърза. Момчето затвори книгата, която държеше, и после се отправи към кухнята. Вече беше късно, а той и брат му не бяха вечеряли.



    П.п.: --> Momo-chan ако не ти харесва, да не го беше оставяла на мен ^^
    the_mist
    the_mist
    Новосъздаден вампир


    Female
    Брой мнения : 189
    Age : 33
    Localisation : in my own world
    Registration date : 29.06.2008

    Character sheet
    Crimson Moon: Belt

    Crimson Moon Empty Re: Crimson Moon

    Писане  the_mist Съб Окт 04, 2008 5:07 pm

    Белт тичаше бързо през гората с единственото желание да се махне от това място, да избяга от унижението, което беше преживяла...да се скрие от преследващите я мисли, че за пореден път беше изгубила... Стивън.
    Постепенно момичето бе започнало да забавя своя бяг, докато накрая просто се спря, взря черните си очи в мрака пред себе си и се строполи върху изтиващата земя. Сълзи, възпирани толкова отдавна, сега обливаха лицето на Белт, а стоновете й пронизваха ефирния плащ на нощта.
    - Боли...боли...- шепнеше през сълзи момичето, не спирайки да трепери- боли...боли...
    Белт обви ръце около тялото си, опитвайки се да си припомни какво е усещането да бъде в ръцете на Стивън. Четири пъти...беше го губила досега цели четири пъти, но също толкова нощи от живота му притежаваше. Четири нощи, които никой не можеше да й отнеме, те бяха само нейни, както самия Стивън...бе го притежавала, бе го обичала, бе го имала, както никой друг.
    Но също толкова пъти той бе отпивал от нея, бе я третирал като играчка, която е негова по право и с която може да се забавлява, когато пожелае, а след като му омръзне да остави на страна...бе я зарязвал като боклук. Той беше едниственият, който бе успявал да я разплаче и още го правеше без дори да подозира за това.
    „ Той не е злодеят, когото описват. Вярно, че може да е груб, но не е убиец...не е! Онази малка, руса кучка...ако не беше там...може би...може би поне щях да го видя...поне това...”

    - Добре ли си??
    - Ще си плати!!!
    - Какво?

    Глас, толкова познат, измъкна Белт от мислите й. Момичето стана и последва посоката, от която идвше гласа. Няколко крачки и пред нея се откри странна гледка... Аурелия стояща на земята, а до нея друго момиче... заради туптящата болка в главата й, Белт не можеше да разбере какво точно говореха момичетата. Чернокоската стоеше в сенките и само наблюдаваше как момичето, което преди няколко дена бе срещнала в „ Кървавата луна” сега надига блузата на Аурелия...
    - Мамка му...- изруга тихо Белт, защото заради мястото си не можеше да види какво точно се случва между двете момичетата, а съзнанието й вече рисуваше прекалено образни картини, които я накараха да спре да плаче, но и да се ядоса не на шега.
    Чернокоската стоеше като закована и не знаеше какво да прави дали да избяга и от тук или да се прибилжи до Аурелия и непознатата. Но докато се чудеше едно „сбогом” достигна ушите й и видя как момичето с лилава коса се изправя и тръгва на някъде, оставяйики Аурелия, която още стоеше на земята, сама. Като в сън Белт се приближи до момичето с златни очи, без да знае какво да каже или направи, просто знаеше, че трябва да отиде при нея и да й покаже, че знае...че знае каква е...
    - Уличница.- каза тихо Белт, навела глава.
    Аурелия само погледна нагоре и след това отговори на „комплимента”.
    - Едва ли точно ти трябва да ме наричаш така, нали мила?!
    - Уличница...уличница.- повтаряше момичето.
    По някаква странна прочина се чувстваше наранена и й искаше да покаже това на Аурелия...да й покаже какво й бе причинила, но в същото време искаше да скрие всичко, което я прави слаба...сълзите, треперещия глас, подкосяващите си крака...всичко! Но един поглед бе достатъчен за Аурелия да разбере, че малката страда, че я боли...
    - Ела тук.- каза мило момичето със златисти очи, като се изправи и направи опит да прегърне Белт, която отблъсна ръцете й.
    - Ти...
    - Аз? Хайде, мила, защо да съм уличница?
    - Не ми говори като на дете, защото не съм! Разкарай се от мен...- Белт пророни последното съвсем тихо, защото беше...просто поредната лъжа, която трябваше да каже, за да се защити от болката.- Не искам повече...

    Аурелия така и не остави другото момиче да продължи и да каже какво точно „не иска”, защото впи сочните си устин в нейните. Нямаше съпротивление, само наслада и отдаване на тази така сладка целувка...
    Двайсет минути по-късно Аурелия затвори с крак вратата на апартамента на Белт, като не спираше да я целува. Белт от своя страна също не беше пасивна...тя направо раздираше дрехите на другото момиче. Почти миг по-късно двете бяха в голямото легло. Всяка целуваше където й падне, а устните й прогаряха кожата на другата. Беше им хубаво...не, повече от това, но й двете усещаха, че сега не беше като първата им вечер, когато бяха далеч по-нежни една с друга. Докато сега...сега сякаш се състезаваха коя ще достави по-голямо удоволствие на другата...коя ще изкара от момичето до нея по-силни викове на удоволствие. И нито една от двете нямаше намерение да загуби. От една страна Белт се опитваше да докаже на Аурелия и на самата себе си, че онази лилавокоска не е с нищо по-добра, от друга това беше наказанието, което Белт трябваше да изтърпи, задето бе имала смелостта и дързостта да нарече Аурелия „уличница”.
    .........
    Белт отвори очи, но й отне изместно време докато погледът й се изясни. Беше се съмнало скоро, това можеше да каже със сигурност, но сега нямаше време да се наслаждава на слънцето. Момичето стана бързо, облече се, грабна една раница и я напълни с дрехи, а в един страничен джоб прибра всичките си пари...парите, заради които бе продавала тялото си. Почти бе стигнала до входната врата, когато се сети за Аурелия, която бе зарязала...дължеше й обяснение...дори да е написано.
    Две минути по-късно:

    „ Сбогом, Аурелия! Предполагам, че трябва да се извиня, че те оставям. Напускам апартамента и града...отивaм да търся един стар приятел. Можеш да останеш тук, колкото пожелаеш.
    Белт”



    „ Не е зле!”-помисли си момичето, а след това остави малката бележка до спящата. Преди да излезе от жилището си, тя внезапно се сети за Такеши.
    „Жалко, харесвах го!” Един последен поглед и момичето побягна...
    Angel's_First_Kiss
    Angel's_First_Kiss
    DrawingMaster-sama
    DrawingMaster-sama


    Female
    Брой мнения : 368
    Age : 35
    Localisation : in your wetdream...
    Registration date : 03.07.2008

    Character sheet
    Crimson Moon: Klara and Alexander

    Crimson Moon Empty Re: Crimson Moon

    Писане  Angel's_First_Kiss Пон Окт 27, 2008 10:06 pm

    Завесите на прозореца бяха спуснати и пречеха на сутрешното слънце да проникне в стаята.

    Въздухът се раздвижи и лекият полъх на вятъра се промъкна през отвореният прозорец, а след него нахлуха и нетърпеливите слънчеви лъчи.

    На леглото, което се намираше срещу отвореният прозорец, лежеше заспало момиче. Топлите лъчи на слънцето се стрелнаха към лицето й и се опитаха да я събудят.
    Златокосата девойка смръщи вежди, завъртя се с гръб към нежната светлина и отвори очи, взирайки се в празнотата, която я обгръща.

    -Сън... – прошепна тихо и стана от леглото.

    Момичето се приближи до прозореца и рязко дръпна завесите, слънчевите лъчи яростно се втурнаха към нея и обсипаха цялото й тяло с топлината си.

    -Още един пропилян ден... – думите й се пропиха и изчезнаха в ярката светлина, момичето въздъхна и вдигна очи към жълтият диск.

    Нежните слънчеви лъчи леко се спускаха по тялото й и се вплитаха в дрехата, която проблясваше и се опитваше да скрие тялото й, което се оказа невъзможна задача за бялата туника.

    Синьо, на което самото небе би завидяло, синьо, което не може да се опише с думи, такова синьо бяха очите на момичето, синьо, в което би поискал да се гмурнеш и да се изгубиш...

    -Сън... – отново прошепна момичето и погледна надолу, към улицата.

    Градът отдавна се бе събудил и сега всички се бяха забързали за някъде. В тълпата се открои познат образ, единствен той не помръдваше сред останалите, гледаше нагоре към Клара и все едно всичко около него бе спряло. Момичето погледна към него, но тогава той извърна поглед в страни, а Клара поклати глава и се отдръпна от прозореца.

    Кайто отново погледна нагоре, но Клара вече я нямаше, той въздъхна тежко и от устните му се отрони:
    -Ангел... – момчето се върна към реалността и продължи по пътя си.


    -Клара, погледни... – Алекс изпъна река напред и разтвори юмрука си.
    Момичето се надигна на пръсти и погледна в дланта му.
    -Колко е красив! – възкликна Клара и докосна нежно крилата на лъскавата пеперуда.
    -Мога ли да я задържа, молят е Алекс искам я!!!
    Момчето се усмихна и погали по главата момичето.
    -Съжалявам, но трябва да я пуснем.
    -Но защо аз я искам, харесва ми!!!
    -Но не можеш да я задържиш, разбираш ли тя е жива, не можеш да притежаваш живо същество, погледни колко е малка и крехка, ако се опиташ да я имаш тя ще умре.
    -Не!!! – извика момичето хвана ръката на Алекс. – Не искам пеперудата да умре, трябва да я пуснем...
    Алекс клекна до Клара и я прегърна.
    -Хайде, духни, покажи й, че е свободна.
    Клара се усмихна и духна лекичко крилцата на пеперудата, тя се размърда и полетя.
    -Сбогом пеперудке, бъди свободна... обичам те! – викаше малкото момиче след пеперудата.


    -Пеперуда без крила... това съм аз...



    Клара бе застанала до едно дърво и гледаше нагоре в клоните му. Между два от тях бе сплетена тънка мрежа, в нея се бе оплела бяла пеперуда, а в страни от нея се разхождаше черен паяк. Клара не откъсваше очи от тях. Паякът тръгна към оплелата се мрежата му пеперуда, която бе останала без сили и вече не помръдваше.
    Клара сведе поглед и се отдалечи от дървото.
    -Ако не си моя няма да си ничия... – след като изрече тези думи момичето затвори очи.
    Усети се лек вятър, листата на дървото се раздвижиха и две бели крилца полетяха, а на земята в корените на дървото тупнаха няколко тънки, черни крачета.

    Алегзандър го нямаше когато Клара се събуди, това не й направи голямо впечатление, ако й трябваше щеше да го повика. Момичето реши да се разходи из града и тръгна по една от най-оживените улици.

    -Каква загуба на време. – въздъхна момичето и се спря пред една висока сграда, с две масивни колони на входа, над който пишеше “Библиотека”. – А може би не...

    Кайто пак се бе заровил в книгите и се опитваше да забрави случката от по-рано, но не можеше да си избие от ума образа на Клара.

    -Не мисля, че е възпитано да се вторачваш така в хората... – един глас за Кайто го стресна и той рязко се обърна назад, там стоеше Клара, гледаща с присъщата за нея безразличност и спокойствие.
    Nuyomi
    Nuyomi
    † Vampire Princess †
    † Vampire Princess †


    Female
    Брой мнения : 490
    Age : 32
    Localisation : Althea
    Registration date : 12.05.2007

    Character sheet
    Crimson Moon: Kaito and Takeshi

    Crimson Moon Empty Re: Crimson Moon

    Писане  Nuyomi Нед Ное 02, 2008 2:47 am

    Денят беше красив и слънчев. Ден, който по принцип Кайто би мразел и би стоял в къщи, наблюдавайки хората през прозореца, но не и днес. Белокосото момче беше крайно решено да се замъкне до библиотеката и да започне наново проучването си. Беше прекалено решен този път и не искаше да губи повече време.
    Момчето вървеше по улиците на Торки, а около него хората бързаха и сумтяха, като мравки в мравуняк. Това го изтощаваше. Всичката тази сумотевица, всичкото бързане, а и слънчевите лъчи не бяха, кой знае колко благоприятни, особено за един вампир. Момчето се спря за момент до едно дърво, коeто хвърляше доста плътна сянка. Вдигна поглед нагоре и по незнайна причина, като от магнит, погледа му беше привлечен от един прозорец на отрещтната улица. Там беше Клара. Кайто наблюдаваше русокосото момиче и от главата му се изпариха всякакви мисли. Лъчите, който я обгръщаха, проблясващата руса коса, бялата дреха с която беше... Всичко в нея изглеждаше неземно. Изведнъж момичето погледна към него, но тогава белокосия младеж извърна поглед в страни, когато oтново погледна нагоре, Клара вече я нямаше. Кайто въздъхна тежко и без да се усети от устните му се отрони:
    -Ангел... - за момент сам се учуди какво е казал и не доумяваше какво му става, но после се върна в реалността и колкото и да не искаше да си го признае Клара беше като ангел... Красива и недостижима... Момчето продължи по пътя си, знаейки че скоро ще се измъкне от всичката тази шумотевица, и че ще забрави за случката преди малко.

    От както пристигна Кайто не се отделяше от книгите. Започваше една, после втора, след нея трета и така продължи всякаш цяла вечност. Беше се заровил в книгите и се опитваше да забрави случката от по-рано, но не можеше да си избие от ума образа на Клара. Дългите ѝ руси коси, дългата ѝ бяла туника, лъчите, които я прегръщаха... Изведнъж в най-крайното кътче на ума му се роди мисълта за ревност. Мисъл, която той не трябваше да си позволява, но и мисъл, която упорито не изчезваше. Изведнъж зад Кайто се чуха стъпки. Белокосото момче помисли, че е някой посетител търсещ четиво и не му обърна голямо внимание, но после чу глас, който го стресна. Глас прекалено познат за да е истина. Кайто се обърна рязко назад, там стоеше човека, който очакваше да види най-малко, и все пак човека, който желаеше да види най-много – Клара.
    -Не мисля, че е възпитано да се вторачваш така в хората... – това бяха думите, които беше изрекла гледаща с присъщата за нея безразличност и спокойствие.
    -Не знаех, че е забранено да блуждаеш с поглед и случайно да попаднеш на познато лице, и нормално според мен да се учудиш.
    -А да отместиш поглед след като те забележат, не е ли подозрително. – отвърна на отговора Клара.
    -Извинявам се... Постъпих глупаво, госпожице Клара. – съвсем любезно отговори Кайто и леко се поклони.
    -От къде знаеш, че не съм госпожа?
    -Архивите на вампирите. След последните инциденти, изявих желание да проуча някои неща. Клара Орлен Матис, родена в началото на XX век, наричана още Eyes Cold Demon. Единствената наследница на рода Матис. Имате славата на безчувствен вампир, ако не се лъжа слугата ви... мисля, че така го наричате, се казва Алегзандър Малатисто Катие. Доколкото ми е известно сте неомъжена, така че сте госпожица. – Клара погледна стоящия пред нея младеж с леко учудване. Беше си научил урока и то добре.
    -Браво, изгнаннико. – отговори русокосото момиче. – За нечистокръвен имаш доста добра памет и навици. „Проучвай врага”.
    -Не бих Ви нарекъл враг, госпожице Матис. По скоро... опасна личност, в зависимост от случaя. – по лицето на Кайто се изписа лека и чаровна усмивка.
    -Та какво прави млад вампир като теб в тази стара билиотека?
    -Работя тук, а и в момента водя проучване. Знаете ли.., бихте могли да ми помогнете. Искам да науча нещо повече за вашите... слуги. Как ги избирате и дали нямате поне малко чувства към тях. Например Вие към Алекзандър?
    -Ха! – изсмя се на висок глас Клара. – Не знам, някой мекошав кретен на мое място би ги съжалил, но за мен Алекзандър е просто слуга, който ми беше подарен при навършване на пълнолетието ми. Слугите, които са ни избрани, са изцяло зависими от господарите си и Алекзандър не е по-различен.
    -Аз бих казал, че двамата имате някаква връзка... може да е от преди „вричането” или след него, но имате. – Клара погледна ядосано събеседника си, но той не се спря. – Имам предвид, че по принцип господарите не позволяват, или не карат слугите си да прикриват вричащата клетва, изписана по телата им.
    -Това не е твоя работа! – изкрещя Клара и удари Кайто, достаъчно силно, че да го запрати в близката полица с книги.
    Момчето се блъсна в нея, но не издаде никакъв звук. Единственото, което се чу, беше стоварването на няколко книги върху момчето. Клара се почувства неловко, че е създала такава суматоха и леко се изчерви, а Кайто най-спокойно и нахално се вторачи в момичето, което я накара да се почувства още по-неловко. Белокосият взе падналите книги и се изправи, като пак погледна Клара в очите.
    -Знаеш ли, много си красива, а когато се ядосаш или изчервиш изглеждаш неописуемо сладко. – момчето ѝ се усмихна леко, а после се обърна към стилажа да върне книгите по местата им. Зад себе си той чу само бързите стъпки на момичето, които продължаваха към стаята на директора. Кайто не се учуди, все пак шефа му беше древен вампир, а и беше човекът записващ архивите вече около 1000 години, беше нормално Клара да го познава. Момчето продължи с работата си както обикновено...

    Такеши беше излязъл рано сутринта. Тревожеше се за Белт, не знаеше защо, но се тревожеше. Зеленокоското отиде до апартамента ѝ, но там никой не му отвори. Мириям също не знаеше къде е. Чернокосото момиче просто се беше изпарило...
    Такеши обикаляше плажа около полови час, ако не и повече, и се мъчеше да осмисли случилото се вчера... и странния вкус на брат си. Накрая се озова до мястото, където вчера чу песента на Кумико. Сега се сети и за лилавокосото момиче... Снощи се беше държал много арогантно с нея, да не споменаваме и целувката... Такеши незнаеше как ще я погледне по-късно днес. Щеше да пробва да ѝ се извини по някое време... Като се сети за нея, момчето се сети и че трябва да тръгва към „White Princess” ако не иска да закъснее за работа...


    Последната промяна е направена от Nuyomi на Съб Авг 01, 2009 12:50 am; мнението е било променяно общо 2 пъти

    Sponsored content


    Crimson Moon Empty Re: Crimson Moon

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Пет Май 10, 2024 12:37 pm