Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    The reaper's Love / Любовта на Жътваря

    Nuyomi
    Nuyomi
    † Vampire Princess †
    † Vampire Princess †


    Female
    Брой мнения : 490
    Age : 32
    Localisation : Althea
    Registration date : 12.05.2007

    Character sheet
    Crimson Moon: Kaito and Takeshi

    The reaper's Love / Любовта на Жътваря Empty The reaper's Love / Любовта на Жътваря

    Писане  Nuyomi Чет Фев 21, 2008 11:53 pm

    Това е 1-вия разказ, който пиша и не е кой знае колко... но въпреки всичко аз си го харесвам. Нямах много време да доохормя текстовете,но останалите ще ги направя както трябва ^^ благодаря, за вниманието Razz

    The reaper's Love / Любовта на Жътваря Chp1

    Беше късна дъждовна вечер. Акира се беше свила в една тясна и тъмна уличка. Момичето се чувстваше ужасно, дъжда падаше по лицето и и нежно го галеше със своето ледено докосване. По едно време пред нея застана някого, дъжда започна да удря по чадъра, а кестенявото момиче вдигна главата си нагоре. Пред нея стоеше непознато, чернокосо момче. Кой беше той?
    -Малката ще настинеш. – каза той усмихвайки се леко – Какво правиш сам сама тука?
    -Не е твоя работа! Махай се. – каза остро момичето и пак погледна в земята с празния си поглед.
    -И да те оставя тука сама... извинявай това не съм аз. – после той и подаде ръката си – Ела ще те заведа до вас.
    -Аз нямам дом...
    -Добре ела в нас тогава... Немога да те оставя сама тъмнокоске.
    -„Мама ми е казала да не говоря с непознати” – каза момичето гледайки право във тъмните очи на момчето пред нея.
    -Казвам се Иан. – отговори той клякайки пред нея – Е идваш ли тъмнокоске? Немога да те оставя така.
    -Какво ти пречи? Не ме познаваш, остави ме сама! – разкрещя му се Акира
    -Казах ти вече. Немога да те оставя. Не съм такъв... Ела с мен... моля те не мога да те оставя сама... имаш нужда от помощ... позволи ми да ти помогна. – каза момчето с миловиден поглед. Този поглед вдъхваше доверие в Акира... нещо я накара да се съгласи.
    Двамата вървяха заедно един до друг докато накрая стигнаха една къща. Иан влезе вътре,а тъмнокоската влезе след него. Беше цялата мокра и момчето и каза да изкача малко,а после се върна с една хавлия.
    -Подсуши се малката. – на лицето му се появи една чаровна усмивка.
    -Защо не ми викаш по име? Все малката,тъмнокоске... – попита учудено момичето
    -Не ми каза името си.
    -Казвам се Акира.
    -Приятно ми е Акира... ам ако искаш да се преоблечеш горе в дъното на коридора е старата стая на малката ми сестричка... Та... днес се чувствай като у дома си.
    -Като за 1-ви път от много време... – смъмри момичето и се качи по стълбите.


    ------====След 20 минути====------
    -Тъмнокоске?! Ехо тука ли си? – попита Иан надничайки в стаята. После чу шума от душа и се досети къде е гостенката му. Запъти се към нощното шкафче да остави подноса, който носеше и после се обърна, а пред него се намираше Акира цялата мокра и небрежно покрита с една хавлия.
    – А...а...а...аз са...мо дойдох – започна той сочейки подноса и заеквайки. – Нали разбираш? Да...
    -Разбрах, сега би ли излязал? – попита го момичето най-спокойно.
    -Аз ами... да разбира се! – после Иан се изтреля от стаята възможно най-бързо, а след като излезе Акира започна да се подхилква на действията му. „Явно не е виждал голо момиче... е полу-голо...” помисли си тя и после се разрови в гардероба да намери нещо за обличане.
    -Здрасти. – чу се момичешки глас и Иан се обърна – Е как изглеждам?
    -Идеално ^^ Много ти отиват тези дрехи.
    -Сигурен ли си, че сестра ти няма да се сърди?
    -А не тя вече не живее тука, а и е доста по-голяма и не носи вече такива дрехи.
    -И ги държиш за да прибираш бездомни момичета от улицата? – заяде се леко Акира
    -Е недей така де... Просто запазих стаята и без това не я използвам... Впрочем какво прави красиво момиче като тебе само в този дъжд извън къщи?
    -Майка ми почина преди година, а баща ми се превърна в пияница... днес посегна пак да ме удря и реших да збягам... после ме намери ти...
    -Оу... Имаш ли къде да отидеш? – попита грижовно тъмнокоското подавайки на Акира чаша чай.
    -Ако имах нямаше да ме намериш там където бях... Спокойно утре ще ти се махна от главата.
    -Всъщност ако няма къде да отидеш остани. Скучно е да живееш сам ^^
    -Ти сериозно ли? – учуди се момичето. Напълно непознат я прибра, даде й дрехи и сега и предлага да я подслони за по-дълго от очакваното... Кой беше този?
    -Еми да сериозно... знам какво е да изгубиш родителите си и колко е трудно, а и немога да те оставя да се върнеш при баща си. Така, че оставаш при мен Smile .
    -Докато си намеря място да живея немога да ти се натрапвам за дълго...
    -Тогава решено... Сега би ли ми помогнала с готвенето... не ме бива много, а и едва ли би яла това, което си приготвям?
    -Разбира се – отговори Акира леко подхилквайки се.
    Иан и Акира бяха в кухнята и се оказа, че Иан наистина е доста зле в готвенето. Постоянно правеше нещо грешно или изсипваше нещо, а Акира не спря да му се смее, от своя страна на лицето на тъмнокосия младеж имаше една смутена физиономия. Накрая тъмнокосото момиче забрани на Иан да прави каквото и да било, освен да сложи масата, и остана да готви сама.
    След вечеря двамата младежи седнаха да гледат телевизия и си говореха много. За току-що запознали се се разбираха много добре, а и Иан караше Акира да се усмихва. Това му харсваше. Тя беше и без това доста красива, а и приятна компания. По едно време вече беше станало късно и той я изпрати до стаята й (не, че беше много трудно де стаята й бе до неговата).
    -Е... лека нощ и приятни сънища тъмнокоске ^^ - каза Иан и тръгна към неговата стая.
    -Чакай! – извика Акира и тръгна към него, после го целуна по устнине и се скри в стаята си.Облегна се на вече заключената варата и през главата й само мина „Какво правя... Сладък е, ама чак толкова... глупаче такова...”
    Иан стоеше втрещен, затова и се обърна и се прибва в стаята си, седна на леглото и незнаеше какво да мисли. Харесваше я наистина и беше забавна, и мила, и умна... но дали щеше да стане нещо повече от това? След като главата му се освободи от мислите му (което не бе много трудно точно в момента) Иан легна налеглото си и гледаше тавана. Стаята беше тъмна, само от време на време просветваха гръмотевици от бурята, която се бе заформила по-рано. При Акира беше същата картинка, момичето лежеше на леглото си прегърнала пухената възглавницата и гледайки тавана.


    The reaper's Love / Любовта на Жътваря Chp2

    Беше бурна нощ и бурята не беше спряла цяла вечер. Иан се събуди облян в студена пот, причинена от съня, който беше сънувал.
    „По улиците на града вървеше само момче, скитайки се без да знае къде да отиде. Както вървеше по едно време заваля силен дъжд и малкото чернокосо момче започна да търси място да се подслони. Изведнъж то видя малка тясна уличка, над която имаше няколко тераси, а под тях не валеше. Момченцето се затича на там и седна на земята под едната тераса. Беше сухо, но въпреки това студено. Гледаше как хората бързат да се бриберат на топло и никой не го забелязваше. Беше сам само. Изведнъж в очите му започнаха да напират сълзи. Изкаше да ги задържи за себе си и без това нямаше кой да го види, но въпреди това те започнаха да падат от очите му. Вече беше минал половин час, дъжда не спираше, а малкото момче беше все така самотно. По едно време пред него застана висок мъж, а зад него малко момиченце с розова рокличка.
    - Здравей дребосъчко. Сам ли си? – попита грижовно мъжа, а момчето само кимна. – Има ли къде да отидеш? – вместо да отговори момчето кимна, но в знак на не. Мъжът въздъхна. – Искаш ли да дойдеш с мен и дъщеря ми? Ще те подслоним за вечерта.Малкото момче незнаеше какво да каже. Стоеше там сам самичък вече повече от 30 минути и никой не го забелязваше, а сега този мъж му предложи да го вземе и да го подслони за през нощта. Дали беше капан или не? Чернокоското погледна момиченцето с розовата рокля – беше толкова сладка и невинна. Щом тя беше с него не можеше този човек да е лош. Беше студено и момчето реши да тръгне с мъжа, затова кимна в знак на съгласие и се изправи.
    - А името си ще ми кажеш ли?
    - Иан – продума момчето
    - Виждаш ли няма от какво да се боиш. Аз не хапя ^^. Аз се казвам Юкитo, а това е дъщеря ми... Акира ...”
    Сънят на Иан беше свързан с миналото му, с миналото на Акира, но дали тя помнеше това? Той знаеше, коя е тя още от мига в, който я видя. Тя беше това красиво, малко и невинно момиченце, а сега беше там – на неговото място.Иан неможеше да допусне да й се случи това! Трябваше да предпази дъщерята на спасителя си и момиченцето, което винаги е харесвал и помнел.
    След като се преоблече Иан слезе долу да закуси, а там вече го чакаше Акира, която беше приготвила закуската му. Той я погледна с поглед, в който можеше да се чете всичко – желание, болка и щастие едновременно, загриженост. Той гледаше момичето, което беше с гръб към него и се чудеше. Как се е стигнало до тука? Баща й, майка й, тя самата... всички бяха толкова добри с него, те бяха едно щастливо семейсто, какво се бе случило с тях?
    - Ой! Земята вика Иан! – започна да му вика Акира размахвайки ръка пред него. – Айде, ще закснееш за училище.
    - Ти няма ли да ходиш? – попита вече освободен от мислите си чернокоското.
    - Неходя на училище вече от 6 месеца, пиша домашни, уча уроци, но не ходя... От както майка ми почина всичко се промени...
    - Ам... Акира как почина майка ти?
    - Блъсна я кола... Отиде до магазина и после дойде един полицай да ни каже какво е станало... След това баща ми започна да пие, от скоро и да ми посяга... Преди не беше такъв... – По очите на момичето вече се виждаха сълзи и Иан реши, че не е нужно да продължава.
    - Е... искаш ли от вдруги ден да идваш с мен на училище? – Акира разбра, че момчето се опитва да я разсее от лошите и спомени, но да тръгне на училище с него?!
    - Аз незнам... Да ти се натрапя още ли?
    - Не говори глупости, даже ще се радвам ^^ днес ще отида да говоря с директора ОК? – момчето се усмихна, а после погледна часовкика. Закъсняваше! – О НЕ ПАК ЛИ?! Извинявай трябва да бягам! – после той изхвърва от къщата бягайки, а след него остана едно доста развеселено момиче. „Е може пък да не е толкова лошо... Lost kitty…”
    Акира подреждаше къщата, за само живеещо момче Иан не беше никак от подредения тип. След като изчисти хола, кухнята и нейната стая, тъмнокоската реши да почисти и неговата стая. Учудващото нещо, след като влезе беше, че стаята му е доста подредена и нямаше нужда от никакво почистване. Тя се усмихна и тръгна да излиза, но една снимка прикова вниманието й. На нея бяха едно момиче, момче, баща и майка. Всеки би помислил, че това е семейството на Иан, но Акира знаеше.
    - Пазиш снимката, а? – прошепна тихичко тя. – След всичките тези години още помниш... За това ли ме прибра... Lost kitten...
    „ -Татко, защо той си заминава? – започна да плаче малко момиченце. – Защо?!
    - Неможе винаги да бъде с нас, сега Иан ще има ново семейство. – каза усмихнато мъжа надявайки се да успокой дъщеричката си.
    Иан стоеше до вратата, гледайки малкото момиче разплакано. Беше му тъжно да я вижда да плаче и затова влезе в стаята.
    - Акира-чан не плачи ^^ Ще съм добре и ще идвам да те посещавам, затова не плачи. Моля те... – в очите на момчето също напираха сълзи, но знаеше, че е по-добре да не заплаче. Затова се усмихна широко и подаде една кърипчка на малкото момиче пред него... „
    - Не си спази обещанието... – отговори с насълзени очи тъмнокоската, още държейки снимката в ръце. – Затова и татко направи тази снимка, знаеше, че ще заминеш и ти го знаеше, но не ми казахте... Затова ли сега ме подслони? Знаеше, че съм аз както аз разбрах, че си ти още в мига, в който се усмихна, или те е страх, да ми кажеш истината? – после Акира остави снимката на мястото й и излезе от стаята.
    Беше около 3ч. след обяд. Акира беше сама в къщата и нямаше и идея какво да прави. По едно време се сети, че по телевизията трябва да дават някой филм и реши да го пусне. Тя се отпусна на дивана и се загледа във филма. „Драми, драми... „ мина само през главата й, но продължи да гледа филма. Не след дълго и Иан се прибра. Когато влезе в хола и видя съквартиранстката си той се усмихна и седна до нея.
    - Драма? Как ги гледате тия филми... – въздъхна той и отпусна главата си назаде.
    - Нямаше нищо друго... – отговори му възмутено момичето. В същия момент Иан доби сериозна физиономия и както главата му беше отпусната назаде каза:
    - Акира... трябва да ти кажа нещо... Аз...
    - Знам – отвърна му тъмноокото момиче срещу него. – Ти беше едно изгубено коте, което татко прибра...
    - Значи ме помниш, а?
    - Аз мислех, че ти не ме помниш. – подсмихна се Акира. – Защо ме прибра все пак?
    - Него ден идвах да те видя... Както ти бях обещал... Помниш ли?
    - Всеки ден си спомням това обещание, което ми даде. – Иан леко се усмихна и продължи.
    - Вчера дойдох да те посетя и виях какво стана, как излезе на бегом от вас какво се опита да направи баща ти, затова и те последвах. Гледах как стоиш там, сама както аз едно време. Гледах те и неможех да те оставя там така, сърцето ми се късаше да те гледам обляна в сълзи... – Иан неможеше да продължи, но и не беше нужно. Акира знаеше как се чувства той. Тя стана, наведе се и го целуна по челото. После се усмихна леко и тръгна към кухнята.
    - Няма ли да дойдеш? – попита чернокоската подавайки главата си през вратата. – днес толкова се мъчих да сготвя, няма да е честно всичко да отиде на вятъра.
    - Идвам, идвам щом си се старала ;Р
    След обяда двамата говориха за миналото, за това кой как е прекарал деня си и за това, че след 2 дена Акира ще е съученичка на Иан.
    - Какво? В твоя клас? Няма да се отърва от тебе така ли?
    - Естествено, че не Wink Все пак трябва да си ми под око... а и от кой друг да преписвам домашните ^^
    - Мързел! Ако мисли, че ще ти помагам се лъжеш.
    - Айде де Акира моля те~ - започна да се моли Иан
    - Казах не!
    - Ще видим това. – на лицето на чернокосото момче се четеше самодоволна усмивка, и след около секунда той започна да гъделичка Акира. – Е ще ми помагаш ли?
    - Ха... спри ве-ха-че де~ Ще ти помагааааам!
    - Казах ти, че ще помагаш. – каза момчето заставайки близо до черноокото момиче.
    Лицата им бяха толкова близко едно до друго, но не им правеше особено впечатление. Двамата стояха така около 10сек. Очите на Акира бяха толкова красиви и жизнерадости, а в края им имаше леки капчиси сълзи, причинени от лекото им сборичкване преди малко. Погледа на Иан се насочи към красивите и червени устни на момичето пред него. Бяха толкова нежни и той не се сдържа. Само след миг неговите устни докосваха нейните. Акира не се съпротивляваше и отвърна на целувката...
    Nuyomi
    Nuyomi
    † Vampire Princess †
    † Vampire Princess †


    Female
    Брой мнения : 490
    Age : 32
    Localisation : Althea
    Registration date : 12.05.2007

    Character sheet
    Crimson Moon: Kaito and Takeshi

    The reaper's Love / Любовта на Жътваря Empty Re: The reaper's Love / Любовта на Жътваря

    Писане  Nuyomi Чет Фев 21, 2008 11:55 pm

    Неочаквания обрат


    Само след миг неговите устни докосваха нейните. Акира не се съпротивляваше и отвърна на целувката. След като Иан отдели устни от нейните той леко отвори очите си за да погледне красивото й лице. От очите на момичето падна една сълза, и чернокоското беше много объркан, но не каза нищо, просто сложи на страна тази малка подробност и до края на деня и двамата не обелиха и дума. Малко по-късно се качиха на горния етаж и влязоха в стаите си. Иан веднага се просна на леглото и се загледа в тавана, после леко се намръщи. Картината, която бе заварил когато се нанесе стоеше все така незавършена. Беше незавършена рисунка на залез... От една страна го ядосваше, че е там не заради друго, а защото е незавършена, а от друга му харесваше идеята да има един красив пейзаж там...
    След като Акира влезе в своята стая видя на леглото си училищна униформа, а върху нея бележка. „Акира-чан от утре си официално ученичка в моето училище и в моя клас ^^ ще те чакам на закуска. Мисля, че унифомата ще ти стои много сладко. Иан„ Момичето насочи погледа си към униформата. Беше кафява къса поличка на плисета и кафяво елече с бяла риза, която беше с къс ръкав. Наистина изглеждаше много сладко, но след като облече униформата на Акира и се стори, че поличката е прекалено къса. „Иан... това ли трябва да нося ~_~ …” мина само през главата на момичето и тя се излегна на леглото...
    - Е май утре ще е дълъг ден... – каза си тихичко тя и после затвори очи.
    --------------------------------------------------------------------------
    Вече беше минал един месец. Нещата между двамата младежи вървяха като по вода. Всичко беше като в приказка докато един ден...
    - Акира чакай де! Ой! – викаше Иан докато бягаше след чернокосото момиче.
    - Стигнах ^^ - каза радостно тя застанала пред вратата на къщата.
    - Можеше и да ме изчакаш. – измърмори запъхтяно момчето.
    Двамата влязоха в къщата. Акира се насочи към кухнята, докато Иан преглеждаше пощата.
    - Акира има писмо за тебе.
    - Така ли? – каза момичето взимайки го. След като погледна адреса му по лицето и се изписа ужас. Вече ли беше дошло времето...
    - Ей какво има?
    - Нищо. – отрони само тя и се прибра в стаята си.
    Беше минал един час, а Акира стоеше все така затворена в стаята си. Иан на няколко пъти почука, но без ефект. Тя не отговаряше. Момичето лежеше на леглото облечена с черна рокля, а в ръката над нея държеше медалион с извит дракон. Очите и изглеждаха празни, без грам живот в тях. Все едно беше хипнотизирана... Всичко до сега беше напразно, беше време да си отиде, да плати дълга на баща си, точно както и майка й... но сега щеше да нарани някого, когото много обича... Как можа? Как можа да забрави?! Беше и писано да умре и нямаше как да промени това...
    Беше спокойна и топла нощ. Наближаваше лятото и това си личеше. Акира и Иан бяха заедно вече от около седмица. Много неща се бяха случили за толкова малко. Какво и първата прекарана вечер на двамата заедно. Акира гледаше заспалото и спокойно лице на момчето пред нея. Изглеждаше толкова сладко ^^ като малко дете. Иан беше легнал по гръб и една негова татуйровка й направи силно впечатление. Голям извит дракон беше изписан по целия му гръб. Акира се загледа в него и с пръст проследи извивките на дракона.
    - Имам я от както се помня. – отвърна Иан с леко отворени очи гледащи момичето, което беше застанало над него.
    - Винаги си я имал? Не съм забелязвала като малка.
    - Защото не си ме виждала гол до кръста ^^ - подсмина се Иан и прегърна силно Акира към себе си като се претърколи така, че да застане над нея. После започна да я целува нежно...
    - Извития дракон, а? Как не се досети... Синът на Жътваря... – промърмори леко тъмнокоската и после през главата й мина един спомен от миналото.
    Беше тъмна и бурна нощ. Небето беше бурно и постоянно силни светкавици присветваха в мрака. Една от тях беше достатъчно силна, че да събуди Акира. „Ама, че буря” мина само през главата на момичето. Изведнъж тя чу викове идващи от долния етаж. „Какво ли става?” тя започна да слиза бавно по стълбите и застана до стенана близо до едната врата. Достатъчно близо, че да чува какво става в съседната стая.
    - Ти нямаше право да го прибираш! – викна непознат мъж.
    - Говори по-тихо ще събудиш семейството ми. – прошепна леко Юкито.
    - Не заповядвай на господаря си!
    - Да сър. – сломи глава бащата на Акира
    - Знаеше, че трябва да го оставиш да живее сам, да ОЦЕЛЕЕ сам! А ти какво направи? Осигури му семейсто, което да го отгледа!
    - Съжалявам господарю. – мъжът срещу Юкито се обърна с гръб към него.
    - След 10 години ще взема жена ти, после дъщеря ти и най-накрая тебе. Наруши заповедите ми и ще си получиш наказанието. – очите на горкия човек се разшириха, във тях се четеше ужас. Щеше да загуби семейството си! Знаеше, че няма смисъл да оспорва решението на човека пред него.
    - Да Жътварю... – пропърмори Юкито и от очите му закапаха сълзи.
    Точно така, Акира знаеше съдбата си от този ден нататък. Знаеше, че я чака смърт, след години разбра и защо, а сега се увери и кой в действителност е Иан. Синът на Жътваря. Баща й й бе разказал всичко след като майка й почина. Иан беше синът и наследникът на Жътваря. Съдбата му беше да го наследни, а до тогава да бъде нещастен. Всичко това беше част от договора, който прадядо му е сключил с Дявола. След като Иан наследи баща си той трябва да създаде син, който да го наследни, когато му дойде времето. Да създаде, колко жестоко звучеше тази дума. Но съдбата на Акира беше да умре на 17 години. Вече беше на 17 и получи медалиона, с който се предвещаваше нейната смърт. Беше й ужасно трудно да напусне Иан, а трябваше, но преди това взе решение - да му каже цялата истина. Тя седна на бюрото си и написа едно писмо, което постави в плик. След като го остави погледна часовника. Беше 6 часа, само след 30 минути слънцето щеше да залезе и тя да си замине завинаги от този свят. Реши, че е най-добре това да стане извън къщата затова и излезе от стаята си, като я заключи и взе ключа със себе си.На излизане Иан я спря.
    - Къде отиваш? – в очите му се четеше тъга, момичето само докосна с ръка бузата му и го целуна.
    - След 40 минути ела на нашето място в парка. До фонтана където ми каза, че ме обичаш. Помниш нали? Там ще ти обясня всичко. – тя се усмихна, но в очите и се четеше тъга. Иан незнаеше какво да прави знаеше само, че трябва да изпълнява.
    На излизане от къщата Акира сложи медалиона на врата си и се запъти към фонтана в парка. Седна на него и зачака. Часовникът отчете точно 6:30ч. и пред тъмнокосото момиче се появи мъж облечен в черна роба, чието лице се виждаше само от носа надолу.
    - Къде ти е косата Жътварю? – попита с насмешка момичето
    - Семейството ти трябва да плати за неподчинението на баща ти. – отговори хладно мъжа пред нея.
    - Знам това вече. Имам една молба обаче.
    - Каква е тя момиче?
    - Простреляй ме и ме вземи във 6:45. Има нещо,което трябва да свърша преди да ме вземеш.
    - Добре ще изпълня желанието ти. – черната фигура не разбираше какво иска да каже момичето с това, но реши да изпълни желанието й. Той насочи ръката си напред и в нея се оформи от нищото пистолет. След това последва истрел и момичето падна на земята.
    Иан вървеше към фонтана където Акира му каза да отиде, когато чу изстрел. Идваше от към фонтана. „Акира!” Мина само през главата на момчето и той се затича към мястото, където го чакаше вече окървавеното тяло на любимата му. Когато я видя да лежи там цялата в кръв Иан не можеше да повярва, че това му се случва отново!
    - Акира! – извика той и хукна към момичето. – Акира добре ли си?
    - Точен както винаги... Иан... Трябва да знаеш нещо... Нямам много време... – тя вдигна ръката си към плачещото лице на чернокосткото. – Ей... не плачи. Вземи това. – тя му подаде медалиона с извития дракон, на който имаше и ключ. – Влез в стаята ми... на бюрото има писмо... там съм обяснила всичко..., кой си ти и защо си заминавам толкова скоро... Иан... Обичам те. – от очите на момичето се стичаха сълзи, и тогава тя спря да диша.
    Жътваря гледаше всичко което се случва. Точно в 6:45 до него се появи Акира. Иан не я виждаше. Но тя виждаше как момчето плаче над вече мъртвото й тяло.
    - Защо му казваш всичко?
    - Иначе ще ти е скучно. – подсмихна се подло тя. – Да тръгваме.
    - Не искаш ли да го видиш за последно? – тя се обърна към любимия си и каза:
    - С него ще се видим пак скоро. – по лицето и се четеше усмивка. Колко самодоволна беше тя! Незнаеше ли пред какво изправя любимия си? Или знаеше...
    Двамата се обърнаха и тръгнаха в мрака... После изчезнаха, а Иан остана да плаче до безжизненото тяло на Акира докато не дойде линейката и не я отведе...
    Nuyomi
    Nuyomi
    † Vampire Princess †
    † Vampire Princess †


    Female
    Брой мнения : 490
    Age : 32
    Localisation : Althea
    Registration date : 12.05.2007

    Character sheet
    Crimson Moon: Kaito and Takeshi

    The reaper's Love / Любовта на Жътваря Empty Re: The reaper's Love / Любовта на Жътваря

    Писане  Nuyomi Чет Фев 21, 2008 11:59 pm

    The reaper's Love / Любовта на Жътваря Untitled-1-5

    Беше 12ч. през ноща. Иан стоеше там където намери безжизненото тяло на Акира. Знаеше, че трябва да се прибере, но не искаше. Когато най-накрая се прибра, още влизайки в къщата на Иан му се привидя образа на момичето. Все едно беше там и го чакаше за да му каже, че всичко е лъжа, но след като протегна ръка към нейният образ тя изчезна. Благата и усмивка, красивите й очи, сладките и усти... Всичко това изчезна... Нея я нямаше. Чернокосия младеж влезе във всяка една стая от къщата и навсякъде виждаше нея. Накрая реши, че може би трябва да си почине и влезе в стаята си.
    „ – Хей! Стига Иан! – викаше Акира на чернокосото момче, което я беше прегърнало силно изотзаде.
    - Не те пускам чернокоске ^^
    - Иан трябва да учим.
    - Казах не! – настояваше чернокоското и събори момичето на леглото. Той започна нежно да я целува по врата. На Акира и харесваше... Беше приятно. После Иан започна да целува Акира по алено червените и устни, като започна да си проправя път с езика. Паралелно с това младежа започна да разкопчава и бялата риза на момичето. Единственото, което му мина през главата в този момент беше, че ще изяде някой шамар, но не беше така. За негово учудване, Акира започна да разкопчава неговата риза (ok ok … I’m an evil girl…). Вечерта беше топла и предвиждаща идващото лято. Не след много дълго Акира и Иан се намираха чисто голи под чаршафите. Иан продължаваше нежно да целува момичето като по едно време се спря.
    - Акира... сигурна ли си, че го искаш...
    - Да... – отрони тя и целуна пламенно Иан.
    Кожата му настръхна, чувстваше се ужасно странно, никога преди не беше изпитвал подобни чувства. В момента не знаеше как да действа, дали не беше стигнал твърде далеч, но при вида на момичето, което се извиваше под него, разпръснатите й дълги коси и изражението й, което казваше толкова много неща, усети че няма връщане назад. Акира потръпна, протегна едната си ръка и помилва лицето му . Той затвори очи, усещайки тялото й под себе си. Сплете пръстите си с нейните и се наведе ... Започна да я целува по шията и продължи надолу, а тя стискаше чаршафите. Младежът надигна глава, така че устните им да са на милиметри. Удоволствието минаващо през тялото им беше като нищо което бяха чувствали преди...”
    Този спомен го измъчваше още повече... Иан вдигна главата си към тавана, когато видя вече завършеният пейзаж.
    - Акира... – прошепна момчето. Да тя го беше завършила заради него. Всичко му напомняше за нея. Иан се обърна и удари вратата толкова силно, че направи дупка в нея. Това, което той не забеляза бе, че тя е леко обгорена по краищата. В юмрука му се бяха забили трески от вратата и от там се стичаше кръв. Чернокоското опря гръб във вратата и се плъзна по нея докато не седна на пода. После подпря главата си с ръка, а от очите му капеха сълзи. Тогава осъзна, че още държи медалиона, който му даде тя. Той стана и тръга към стаята й. Още щом влезе усети аромата й и това пробуди още по-голяма болка в него. После се сети за писмото. Иан седна на леглото и го зачете:
    „Мили Иан,
    Щом четеш това вече съм си заминала от този свят и искам да разбереш как. Баща ми беше слуга на Жътваря, знаеш оня с косата и робата, та той наруши една негова заповед и затова трябваше семейството му да плати със смърт. Да, това е реалната причина за моята, на майка ми, а скоро и на баща ми смърт. Заповедта, която наруши баща ми беше, че прибра и осигури защита на сина на Жътваря. Този син си ТИ. Иан ти си синът на Жътваря. Това е причината да нямаш приятели и постоянно да страдаш. Баща ти иска да те подготви за съдбата ти на Жътвар, той желае ти да страдаш... Явно като вземе мен ще е още по-близо до целите си... Иан има начин да го победиш... Всеки наследник, да всеки не си единствен, преди теб е имало и други, та всеки налседник получава различни сили. Сили, с които да победи Жътваря, но не всеки успяда да ги овладее. Ще започнат да се проявяват около 18-тия ти рожден ден. Два дена, а? Всеки наследник владее по една стихия доколкото ми е известно. Много рядко се намира някой да владее всички, но не е невъзможно. Всъщност само така ще можеш да победиш баща си и да свършиш мъчението си. Овладееш ли всички сили ще можеш да създадеш „коса” достатъчно силна, за да победи Жътваря. Аз си отивам и нямам време, но някой ден след години ще се видим пак ^^ винаги ще те обичам помни това.

    П.П. – Иан баща ми може да ти помогне да преодкриеш силите си. Ще е жив най-много още 6 месеца, затова не се бави. Моля те носи медальона, който ти дадох ^^ така, ще съм винаги с теб.
    Акира. „
    От очите на Иан се стичаха сълзи. Собствения му баща му е причинил всичко това. ВСИЧКО! Иан остави писмото на страна. Очите му смениха цвета си на алено червено, а юмруците му се възпламениха. Единственото, което искаше в момента е да погуби баща си, да убие Жътваря.
    Беше рано сутринта. Първите лъчи на слънцето се прокрадваха измежду облаците и хълмовете. Къщата на Иан беше пуста, всяка една стая беше празна, а Иан се беше качил на покрива да гледа изгрева. Беше красиво. Никога не беше отделил време да го погледа с Акира... Защо в момента единствено тя му беше в главата... Винаги е било така родителите му, сестра му, единствения му приятел... Всички си заминаха ей така... Иан държеше в ръката си медалиончето с дракона, който Акира му даде, гледаше го и тогава се сети за баща й.
    На вратата на стара къща се почука и Юкито се запъти да отвори. Когато отвори видя пред себе си висок младеж с черна коса.
    - Yo oji-san – каза момчето пред него без грам емоция.
    - Взе я нали? – младежа кимна. – Влизай Иан...
    След като младейа влезе в стаята, където го съпроводи Юкито, той седна на единия от фотьойлите, които се намираха там.
    - Знаеш ли вече истината?
    - Акира ми я каза, по скоро я написа.
    - Това момиче... Казах и да не се бърка, но тя отказа. Затова и се скарахме оня ден преди да я прибереш... Естествено ти е казала, че пия нали ^^ - говореше мъжа докато сипваше на дъното на една малка чаша уиски.
    - Да това ми каза. – отговори Иан с леко иронична усмивка.
    - Вярно, но не чак толкова и все пак тогава й казах да не се бърка, но тя каза, че държи прекалено много на теб. Бяхте толкова малки, а тя никога не спря да мисли или пита за тебе ^^ , впрочем искаш ли? – момчето махна с ръка в знак на отказ.
    - Аз много я обичах... Немога да повярвам, че си замина... – Иан гледаше в пода с прекалено замислен поглед, за младеж на неговата възраст. На Юкито му беше ужасно мъчно и седна на фотьойла, който се намираше пред този, на който беше Иан.
    - Извинявай момчето ми аз съм виновен...
    - Не си ти виновния, а „баща” ми, ако воабще мога да го нарека така. Всички, които умряха, умряха заради него, понеже той им отне животите... И майка ми, и баща ми, и Сара, и Соуске, и Акира, жена ти... Всички... Искам да го съсъипя и ти ще ми помогнеш.
    - Толкова си уверен,но... – Юкито спря до тук, след като видя червените очи на Иан. – Може би за тебе има надежда. След 2 дена свършваш училище нали? – чернокоското кимна. - Ще ти кажа къде да дойдеш и ще ти помогна с овладяването на силите ти.
    - Акира ми спомена за някаква „коса”.
    - Рано ти е да мислиш за нея, овладей силите си първо и после ще мислиш за нея.
    Бяха минали два дена и Иан свърши училище. Той се прибра в тях и опакова багажа си в един сак. Момчето се намираше на входната врата, когато се обърна да я погледне за последно. Това беше. Той нямаше да види това място скоро. Иан излезе и заключи вратата, а когато се обърна видя стара жена, която продаваше цветя от отсрещната страна на улицата. Момчето се запъти на там и купи една бяла роза. „Това бяха любимите й цветя” Помисли си той и после тръгна към гробището.
    Иан се намираше пред надгробния камък на Акира. Бяха минали само 2 дена от както я няма, а защо изглеждаха като цяла вечност. По лицето на чернокосия младеж паднаха няколко съллзи.
    - Ще отмъстя заради тебе, заради всички... – прошепна леко той, постави цветето на плочата и замина.
    Иан вървеше през гората вече около 1 час. Къде по дяволите беше тази кирлива постройка.
    - Нали беше по пътеката след дънера с огромната хралупа, който е на 1000 метра навътре в гората, като се влезе от южния вход, който построиха миналата година. Юкито! Де ме забута! – викаше си Иан като знаеше, че никой няма да го чуе, но след малко пред него се появи силует на възрастен мъж, с прошарена коса. Това беше Юкито.
    - Не викай не те излъгах... Мале нямаш и грам търпение, а беше само на 3 мин. път момче.
    - Е да вървим.
    - Ок, ок... Идвай. От тук нататък няма връщане да знаеш.
    - Знам, а сега да се захващаме на работа.



    The reaper's Love / Любовта на Жътваря Chp_5

    Бяха минала само четири седмици, но Иан беше доста напреднал в усъвършенстването на силите си. Вече владееше огъня, водата и земята. Оставаше му само въздуха.
    - До къде стигна днес? – попита Юкито носейки чаша вода на чернокосия младеж
    - Само до 3 драскотини ^^ - Юкито го изгледа леко странно.
    „ - Как по дяволите да овладея този въздух. Водата е лесна, земята и тя, огърня ми беше като детска игра, ама този въздух ще ме съсипе! Немога!
    - Можеш просто незнаеш как ^^
    - Покажи ми?! Моля те.
    - Е ок. Но после се оправяш сам.
    Юкито се изправи и затвори очи, а когато ги отвори дясното му око беше станало червено. Наподобяваше черените очи на Иан, но беше по-бледо. Пред възрастния мъж се появи прозрачен и леко синкав образ на млада жена с дълга вееща се коса. Тя протегна ръката си към него и Юкито затвори очи, а когато ги отвори жената се понесе грациозно към едно от дърветата и когато го стигна на около половин метър от него тя изчезна. След секунда дървото беше посечено на няколко места и падна на земята.
    - Добре, че беше малко дърво, а? – усмихна се Юкито.
    Иан гледаше все едно не вярваше на очите си. Жената приличаше много на жената на Юкито, но изглеждаше по-млада. Изглеждаше толкова нежно когато докосна с длан лицето му, а после и падналото дърво...
    - Иан? Трябва първо да накараш въздуха да бъде нежен и спокоен, да не причинява разруха, чак тогава ще бъдеш готов да го използваш като оръжие. Помниш ли какво ти казах в началото?
    - Да „представи си някого, който да олицетворява дадената стихия”. Както дракона олицетворява огъня, нали?
    - Да... този дракон... Заради медальона ли?
    - Нещо такова. – Иан се излегна на зелената и мека трева, като се загледа в белите облаци плуващи над него.
    - Да видим, огъня – дракон, земята – мъж, водата – безгрижно момиченце... Хората са твои познати нали? – попита мъжа сядайки до чернокосия младеж.
    - Да... а формата на въздуха, която ти създаде беше жена ти нали?
    - Много си проницателен... Знаеш ли ако искаш да овладееш въздуха не мисли за него като за оръжие, а като за някой от когото си получил нежност...
    - Като Акира? – Иан погледна към Юкито. На лицето на мъжа имаше лека усмивка.
    - Може би... ^^”
    Това момче не се отказва лесно. Може и да е за добре...
    - Иан. Ела си почини малко. – каза Юкито сядайки на тревата, а Иан седна срещу него. – Така и не ми каза кой е образа, с който олицетворяваш земята.
    - Соуске... Най-добрия ми приятел... Бях на 10 години само когато го срещнах. Бях едно отхвърлено от всички хлапе и ходен под един мост да гледам как останалите играят и един ден... просто той дойде да ме спаси и от тогава станахме приятели...
    „Иан вървеше в близост до реката, докато не стигна мястото където ходеше почти всеки ден. Той седна на една каменна плоча и се загледа в площадката отдругата страна на реката, където играеха другите деца. Беше минал един час, а Иан все така стоеше там и гледаше докато някой не го обезпокои.
    - Ей ти там! Какво правиш тук? – извикаха две момчета, които се зададоха от мястото от където беше дошъл Иан. – Глух ли си? Какво правиш там!
    - Нищо нередно. – промърмори малкия Иан
    - Да не ни шпионираш, а? Винаги стоиш там и ни гледаш. ДОСАДНО Е!
    - Не съм искал да Ви обезпокоявам. Ще си тръгвам.
    - И да се измъкнеш току така? Няма ад стане. – каза заядливо едно от момчетата и двамата непознати нателята на Иан да го бият.
    Малкото чернокосо момче стоеше свито на земята, докато другите две го ритаха в корема. Иан беше безпомощен в тази ситуация, но от нищото се чи вик на по-голям от тях.
    - Ой вие там! Какво правите дявол ви взел! – към двамата побойници се бе затичало белокосо момче с училщна униформа, която подсказваще, че е от по-горен курс. – Махайте се от него малки досадници!
    Двамата побойници изхвърчаха назад, с помощтна на един юмрук и ритник, а после се затичаха в посоката, от която бяха дошли.
    - Добре ли си дребосъчко ^^. – попита белокосото момче подавайки ръка на Иан
    - Да... Благодаря.
    - Дребосъцитя като тебе трябва да се пазят нали. – високия младеж разроши косата на малкото момче и после добави. – Аз се казвам Соуске. Ученик съм от твоето училище, но от горния курс ^^ ти как се казваш?
    - Иан.
    - Е Иан, какво ще кажеш от сега нататъка да не стоиш сам тука, а?
    - Какво имаш предвид? – попита момчето леко недоумяващо.
    - Еми... Да кажем, че с тебе може да станем приятели. Гледам, че стоиш тука сам от доста време, а и аз си нямам приятели. Ако искаш след училище мога да се помотая с тебе ^^ - очите на чернокосото момче бяха леко насълзени, но незнаеше какво да каже затова се метна на врата на предималко повявилия се младеж. – Ой, ой по кротко малкия ^^. Та какво ще кажеш утре да ме чакаш пред училище, а?
    - Ок!
    - Та на колко си години?
    - 10, а ти?
    - 11. Уоу само една година разлика, а ^^. Ама си и нисичък :Р
    - Не съм нисък! – разпочна да се бонтува Иан докато вървеше с Соуске...”
    - Беше добър приятел и преди 2 години го наръгаха с нож, докато се е прибирал в тях...
    - Баща ти е доста жесток нали знаеш? – каза Юкито отпивайки от чашава си с вода.
    - Знам го това вече! – отвърна разярено Иан ставайки от мястото си. – Сега ако ме извиниш трябва да тренирам.
    - Добре хлапе, ще те оставя. – по лицето на Юкито се четеше усмивка. Иан наистина имаше потенциал... – Късмет с тренировките. – после възрастния мъж се отдалечи.
    - Хъ... Благодаря старче! – провикна се Иан и продължи заниманието си от по-рано.
    avatar
    Гост
    Гост


    The reaper's Love / Любовта на Жътваря Empty Re: The reaper's Love / Любовта на Жътваря

    Писане  Гост Пет Фев 22, 2008 10:31 pm

    Изглежда интересно.Сега нямам време да ги чета но ще си отделя време и ще ги скивам,яко сайтче. :face:
    Nuyomi
    Nuyomi
    † Vampire Princess †
    † Vampire Princess †


    Female
    Брой мнения : 490
    Age : 32
    Localisation : Althea
    Registration date : 12.05.2007

    Character sheet
    Crimson Moon: Kaito and Takeshi

    The reaper's Love / Любовта на Жътваря Empty Re: The reaper's Love / Любовта на Жътваря

    Писане  Nuyomi Съб Фев 23, 2008 12:22 am

    Завърших главата ^^ най-дългата за сега Razz За правописни грешки - има много сигурно, тази глава е малко необикновенна и странна ^^' ама това ми роди акъла по това време...



    The reaper's Love / Любовта на Жътваря Untitled-1-6

      Беше ранно утро. Юкито беше излязал навън да погледа залеза, но не беше сам...
      -- Разбра ли? – каза той гледайки все така напред.
      -- Да Юкито-доно ^^ - чу се звънлив и игрив женски глас. Юкито обърна главата си, а зад него нямаше никой. Изведнъж вратата на къщата се отвори и от там излезе сънено чернокосо момче.
      -- Най-накрая се събуди, а? – попита той ведро.
      -- Да, да отивам да тренирам... Не ме пришпорвай де! – сопна се момчето тръгвайки на някъде.
      -- Всъщност днес си почини. Вече владееш стихиите, а от утре ще започнем и тренировките за призоваването на „косата”. Та днес си почини.
      -- Ти сериозно ли?! – развика се момчето. – Да почваме сега!
      -- Казах не. Върви да си починеш... Днес се отпусни и си възвърни силите ще ти е нужна много енергия утре. – Иан започна да си мърмори нещо под носа и замина на там на където беше тръгнал.
      -- Хъммм... Ой, ой този бил доста буен Юкито-доно. – чу се пак женското гласче.
      -- Киара... Знаеш си работата нали?
      -- Тц... Да знам си работата беше пределно ясен. – звънливото гласче звучеше доста сериозно, все едно не бе присъщо на притежателя му това държание. – Ще се погрижа да сънува една прекрасна приказка ^^ - чу се лек кикот от страна на момичето, а след това Юкито остана напълно сам.
      ---
      В небето летеше момиче със светло синя коса, синя свободно носеща се рокля, на която имаше коланче с розов отенък и доста странни прозрачни крила със синкав отенък.
      -- Намерихте! – прозвъня тънкото гласче на момичето. – Сега да поспиш ^^ - после момичето се завъртя и от нея остана само блестящ прашец, който се понесе към земята...
      ---
      Иан се беше излегнал на зелената трева гледайки облаците. От както е тука само тренираше и сега незнаеше какво друго да прави освен това. По едно време от небето се посипа бестящ ситен прашец и за секунди чернокосото момче заспа дълбоко.
      ---
      Когато чернокоското отвори очи той се намираше в някаква странна бяла стая... или пространство. Неможеше да определи добре по простата причина, че всичко беше в бяло. Не след дълго Иан чу детински кикот и се заоглежда още повече.
      -- Кой си?! Покажи се! – извика той, очаквайки отговор.
      -- Не бъди нетърпелив ^^ Иан – кун – чу се пак детинското гласче.
      -- Нямам време за игри покажи се!
      -- Не си забавен Иан. – каза сърдито гласа, а след това около Иан заиграха малки блестукащи прашинки оформящи образа на момиче. Цялата беше в синио. От косата и очите, до облеклото ѝ.
      -- Коя си ти? И как знаеш кой съм аз? – попита недоверчиво чернокоското.
      -- Юкито не ти ли каза? Ах това старче... – пропърмори момичето и леко се начумери, но след това пак се усмихна и продължи. – Аз съм Киара – фея на сънищата ^^.
      -- Фея на сънищата?
      -- Да! ^^ Тук съм за да създам твоя идеален свят дори за ден... – отговори момичето, а после промърмори нещо, което Иан не чу.
      -- Как така?
      -- Не задавай въпроси, а сънувай ^^ - отговори с игриво гласче момичето и протегна ръка към младежа пред нея. От ръката ѝ се пръснаха милиони блещукащи прашинки, а с тях и тя се превърна в такива. Прашинките започнаха да обикалят около Иан докато накрая момчето не се унесе и не заспа... отново.
      ---
      --Онии-чан! Ой! – викаше едно малко тъмнокосо момиченце. – Ставай! Май няма да стане така, а? – промърмори тя и се усмихна дяволито. После скочи върху гърба на брат си и момчето се развика.
      --Ей! Махай се от мен Сара! – развика се красивото тъмнооко момче, което в момента се намираше под по-малката си сетричка. – Ставай от мен ти казвам!
      --Ами като не ставаш аз ли съм ти виновна. – измърмори тя ставайки. – Айде майка е направила палачинки, ако не побързаш ще изям и твоите ^^.
      --Такова дете си Сара... – подсмихна се младежа изправяйки се и разрошвайки късата коса на сестричката си.
      --А ти се държиш като възрастен Иан.
      --Трябва да свиквам, скоро ще порасна и ти трябва да пораснеш вече. Виж станала си на 16, а се държиш като 10 годишна.
      --Ти като си на 17 незначи, че трябва да се вкисваш от сега... А да впрочем честит рожден ден ^^
      --Ааа... мерси мъник ;Р – после тъмнокоското получи удар през врата, а нападателката му се втърна надолу по стълбите гонена от ядосания младеж.
      ---
      --Е как бяха палачинките? – попита красива жена с топла усмивка и нежни,блестящи очи.
      --Супер както винаги мамо! – каза развълнувано Сара, а Иан само се усмихна.
      --радвам се ^^, а Иан Соуске се обади и каза, че днес ще мине да те вземе по-рано, Акира-чан също.
      --Соуске? – попита Сара. – Той не идва ли по-късно?
      --По принцип да, но учителката постоянно му вика, че закъснява ^^.
      --А ти не закъсняваш ли? – попита учудено малката любопитка.
      --Не аз бягам след като чуя звънеца, а Соуске се влачи.
      --Типично в негов стил Very Happy
      --А и днес ти ще идваш с нас. – на лицето на Иан се виждаше лека самодоволна усмивка, която едва сдържаше, особено след като видя как сестра му се изчервява.
      --Е и?! – каза възмутено тя, обръщайки главата си на другата страна.
      --Айде, айде знам че го харесваш поне признай.
      --Няма! Не е вярно, а ти не се дръж като дете!
      --Виж ти кой го казва, а днес ми каза друго – Иан се засмя и стана от стола. – Значи тръгваме без тебе.
      --Не! Ще дойда искам да видя Акира-чан ^^
      Нещо в Иан все едно се счупи. Това реалност ли беше?
      --Ой Иан какво има? – попита учудено Сата побутвайки брат си.
      --А просто снощи имах лош сън ^^ нищо особено...
      --Ок... тогава да се приготвяме за училище ^^ айде, ще закъснееш пак! – нареждаше малкото момиче дърпайки брат си за ръката.
      ---
      На варата се звънна и тъмнокосото момиченце се затича да отвори.
      --Соуске! Влизай ^^
      --Мерси Smile
      --А за мене покана няма ли? – обади се иззад Соуске високо момиче с тъмно кестенява коса.
      --Акира-чан! – викна Сара и се метна на врата на новодошлото момиче.
      --Сара! – чу се нервен глас. – Остави приятелката ми намира.
      --Много си гаден Sad да знаеш. – нацупи се тя и се отдръпна от Акира, а Иан се приближи и целуна приятелката си.
      --Еи птиченцата да тръгваме. – каза Соуске, който до сега само наблюдаваше. – Иначе пак ще закъснеем.
      --Кой го казва, а? – пошегува се Акира и след това всички тръгнаха.
      Акира и Иан вървяха заедно ръка за ръка, а Соуске вървеше до тях и 3-мата си говореха, докато по-малката сестричка на Иан вървеше зад тях и наблюдаваше. Всъщност тя наистина харесваше Соуске, но така и не каза на брат си, макар че той знаеше прекалено ясно това. По едно време Соуске се спря, а Иан и Акира продължиха напреде.
      --Малката да закъснееш ли искаш? – обърна се той към Сара
      --А?
      --Не ме ли чу? – попита я той вече тръгвайки с нея.
      --Ами... не точно ^^’ – Соуске леко се намръщи, но повтори казаното.
      --Попитах „Да закъснееш ли искаш?”
      --А не! – възрази тя и тръгна по-бързо.
      --Е поне ме изчакай де! Пф... не стига, че изостанах заради тебе, ами и ще ме изоставиш?
      --А извинявай... – отговори му виновно тя като го изчака. На лицето и се виждаше лека руменина и белокосия младеж забеляза това като леко се усмихна.
      --Та колко часа имаш днес?
      --Около 6, но може да караме и 7... Защо?
      --Еми викам да те изчакам и да те изпратя. – отговори момчето с чаровна усмивка, а по лицето на Сара вече доста си личеше, че е поруменяло. – Знаеш ли много си сладка като се изчервиш ^^ - добави той заставайки пред нея и доближавайки лицето си много близо до нейното.
      --Аз... – тя неможа да довърши и белокосия младеж вече я беше целунал, а лицето ѝ вече буквално беше пламнало. Той наистина ли я целуна?
      -- Да тръгваме вече, нали? – попита той и се усмихна, а след това хвана момичето за ръката и тръгна с нея.
      ---
      Иан и Акира се бяха отдалечили на една полянка в двора на училището. Акира реши да подхване тема, която естествено малко дразнеше Иан.
      --Не мислиш ли, че сестра ти и Соуске са сладка двойка ^^?
      --Акира... Виж Соуске е най-добрия ми приятел, а Сара е по-малката ми сестричка – естествено, че се радвам, че са заедно, но ако той ѝ направи нещо ще го убия!
      --Малко остро реагираш.
      --Знам... просто тя много го харесва...
      --И той нея ^^ вярвай ми, когато не си наоколо постоянно говори за нея Wink
      --Наистина?
      --Да глупчо – усмихна му се тъмнокоската и целуна Иан нежно.
      Малко след техния разговор се зададоха и Соуске и Сара – обсъжданите до преди малко. Соуске беше прегърнал Сара през кръста и си говореха. Изглеждаха много щастливи и сладки заедно и това дори Иан неможеше да го отрече. Вече цялата дружинка се беше събрала за обяд. Намираха се под едно красиво черешово дърво с плътна сянка. Всичко беше идеално! Иан беше забравил за съня си по-рано и се наслаждаваше на прекрасното време с приятелите си.
      ---
      Над група младежи беше застанала като на греда летяща фея. Тази фея беше Киара.
      --Не мислех, че всичко е толкова сладко... Мечтите му ще отидат напразно щом се събуди... Юкито ще го нараниш много... – прошепна звънкото гласче на момичето и тя протегна ръката си напред, а после се пръсна на милиони блестящи прашинки.
      ---
      Както всички си стояха и се смееха, по едно време розовите листенца на черешовото дърво почервеняха, всичко стана мрачно и всички освен Иан замръзнаха.
      --Какво става! – питаше се момчето като неможеше да разбере какво се случва. Той дори неможеше да мръдне!
      Зад приятелите му се появиха 3 различни фигури. На жена и двама мъже. Жената и единия мъж имаха по едно червено око, а другия мъж беше с кърваво червени очи и дълга роба. Какво ставаше ,те не го виждаха, но той тях да. Неможеше да мръдне, за да защити приятелите си, хората които обичаше толкова много... Само след секунда по лицето на чернокосия младеж имаше кръв... Кръвта на убитите му приятели...
      ---
      Изведнъж Иан се изправи. Той дишаше тежко и незнаеше вече кое е истина и кое не. Какво ставаше... Той се сети за феята в синьо и че тя спомена за Юкито.
      --Юкито! – извика момчето и се затича към къщата.
    Nuyomi
    Nuyomi
    † Vampire Princess †
    † Vampire Princess †


    Female
    Брой мнения : 490
    Age : 32
    Localisation : Althea
    Registration date : 12.05.2007

    Character sheet
    Crimson Moon: Kaito and Takeshi

    The reaper's Love / Любовта на Жътваря Empty Re: The reaper's Love / Любовта на Жътваря

    Писане  Nuyomi Пет Мар 21, 2008 12:41 am

    Тъпо заглавие, както винаги много грешки... еми приятно четене ^^



      The reaper's Love / Любовта на Жътваря Untitled-1-7

      Иан бягаше към дървената постройка, където се намираше Юкито.
      --Ой! Юкито! Ах ти... – след секунда чернокоското се намираше на ръба на парапета, който беше като оградка на един-два метра от къщата, и беше хванал възрастния мъж за яката на ризата му.
      -- Значи си се събудил, а? – попита леко закачливо Юкито.
      --Ти... ТИ! Как можа!
      --Успокой се... Сам си си виновен. – после Юкито отдръпна ръката на момчето и го блъсна на земята. – Защити ли ги? – по лицето на Иан се четеше яд и тъга едновременно. Не искаше да признае истината. – Така си и мислех. Тогава не обвинявай мен.
      --Но ти ми го причини! Как можа! Имаш ли идея как боли по дяволите!
      --ИМАМ! Имам тези сънища от години... Просто се научих да защитавам любимите ми хора.
      --Как? – младото момче гледаше полющващата се зелена трева и недоумяваше... Наистина – защо неможа да ги защити?
      --Не си достатъчно силен... Ще сънуваш как умират докато не ги защитиш и не ги спасиш... после ще живееш друг живот в съня си. Просто е, но и сложно.
      --Тц... инатесто старче такова... Поне кажи ми кой бяха тези, който ги убиха? Реалните им убийци ли бяха?
      --Хм? За какво говориш?
      --Жена и мъж с по едно червено око като тебе и мъж с роба... Те ли са реалните им убийци?
      -- „Това е невъзможно... Не може да ги е видял” Киара! – извика само побелелия мъж и пред него се появи малка синя феичка. – Какво си направила ти пакостнице?!
      --Аз не съм направила нищо не ме вини! – чу се звънкия ѝ глас. – Той сам има волята да разбере кои са и да им отмъсти не можах да направя нищо.
      --Киа-ра? Ти? Не беше ли по-голяма? – Иан изглеждаше доста учуден от размерите на малката феичка, тя не беше по голяма от палеца му... е може би малко по-голяма.
      --Не съм МАЛКА! – провикна се звънливото ѝ гласче. – Внимавай! Мога да направя сънищата ти по-големи кошмари!
      --От това на къде? – каза момчето с леко ехидна усмивка.
      --Повярвай има! – гласчето на малката феичка, което беше като звън на камбанки, звучеше доста ядосано.
      --Иан. Спри се. – младежа се намуси и доизслуша стареца. – Това го направих, за да те накарам да желаеш да призовеш „косата” ... Така само ще можеш да спасиш приятелите си. Кошмарите ще те мъчат известно време... Сега върви.
      --Как по дяволите да призова това нещо?
      --Представи си го ^^ И после използвай сегашните си умения да я създадеш.
      --Хъх? За какво говориш?
      --Ще разбереш... Сега върви.
      --Ама ти си доста безполезен да знаеш. – каза Иан ставайки и изтупвайки дрехите си. – Уж трябва да ме учиш да усвоявам силите си, а ми даваш се някви объркващи съвети...
      Иан тръгна за обичайното си място за тренировки и остави двамата „мъчители” сами. Когато вече той се изгуби от погледа им се чу пак звънкия глас на Киара.
      --Той от всички ще успее ^^ сигурна съм.
      --Дано си права... – после пак настана мълчание.
      --Да си го представя, хъх? ... Хм да видим... – Иан затвори очите си, но в главата му беше само едно размазано подобие на тази така наречена „коса”. – Тц... Представи си я бе тъпа главо такава! – викаше си момчето и се удари по челото.
      Цял ден заниманието му беше само това да си я представи... Не беше толкова лесно колкото звучеше в главата му ту се появяваше, ту изчезваше образа на оръжето, което му трябва. Накрая момчето се умори и се излегна на тревата, а след миг заспа. Този път не беше по вина на някоя феиска, а просто от умора.

      „ --Хоа! Къде се намирам? – чернокосия младеж се намираше в някаква прелестна градина. Всичко беше толкова красиво, че чак си личеше, че не е реално. – Какво ли правя тук? Да не е пак някой гаден трик на Киара и Юкито. – момчето се хвана за главата при тази мисъл, но след като чу нежен женски кикот веднага се обърна. Това истина ли беше? Наистина ли беше тя или просто някоя лоша шега отново?
      --Иан ако не прегръдка поне едно здравей няма ли за мене?
      --Акира? – очите на младежа се разшириха. Той инстинктивно хвана момичето и го прегърна така силно, все едно никога повече няма да я пусне.
      --Не си ме забравил значи. – проговори тъмнокоската с блага усмивка озаряваща лицето ѝ.
      --Как бих могъл?! – топли сълзи капеха по голото рамо на момичето, знаеше, че той щеше да реагира така и се зарадва, че си е останал все така... без да се променя.

      Иан беше легнал в скута на Акира близо до едно езерце. Водата беше толкова бистра, че чак се виждаха рибките, които плуваха вътре. Топлата и нежна ръка на девойката решеше нежно черните коси на момчето в скута ѝ.
      --Сънувам нали? – прошепна той тихичко отваряйки очи и поглеждайки мило към Акира.
      --Нещо такова ^^ - на лицето ѝ грейна обичайната ѝ топла усмивка.
      --Защо...
      --Знам, че баща ми няма да ти помогне много ^^ това старче е прекалено упорито. – Иан се изсмя. Истината беше, че Юкито наистина беше упорито старче. – Затова успях да уредя тази наша малка среща... Иан... Погледни към средата на езерото.
      --Какво има там? Нищи не виждам.
      --Сигурен ли си? Абсолютно нищо?
      --Не.
      --Тогава ела с мен. – тъмнокосото момиче се изправи и хвана за ръката Иан като го поведе към езерото. Тя стъпи върху кристално чистата вода и се понесе леко към средата на езерото. Иан вървеше след нея. Не доумяваше много какво става, но въпреки всичко я следваше.
      --Изчакай тук ^^ - после тя целуна любимия си по бизата и тръгна напреде сама. Изведнъж зад нея се появи мъж с черна роба. Кой беше той и какво щеше да ѝ направи? Изведнъж от нищото Иан видя как в ръката му се образува пистолет и този непознат го насочва към нея. Акира се обърна и леко се усмихна. Какво правеше тя?! „По дяволите трябва да я спася! – единствената мисъл в главата на момчето в моента беше тази – Трябва, трябва, ТРЯБВА!” пред лицето му се появи коса. Беше направена от черно желязо, дръжката ѝ беше обвита във бинт, а около цялото оръжение все едно нарочно, беше увита небрежно дълга верига. „Не и този път! Ще те защитя!” Това бяха последните мисли на младежа. Той грабна оръжието пред него и изведнъж...”


      Иан се изправи рязко. Случваше му се за втори път днес. „Изведнъж всичко стана бяло. Иан стоеше и не разбираше какво се случва, докато пред него не се появи Акира.
      --Трябваше да ти дам стимул да разбереш какво е оръжието ти. Сега го създай със собствените си сили. От земята извлечи желязо, с огъня го нагрей, въздуха ще ти помогне да го оформиш, а водата... е учил си химия знаеш какво става когато горещ метал се нагрее ^^ и после се охлади с вода. Сбогом любими, ще се видим пак, но в друг живот...”
      Вече знаеше какво трябва да направи. Момчето хвана медальона, който му беше дала Акира.
      --Помагаш ми дори когато не си между живите... anata o aishimas(u)
      Юкито наблюдаваше мъките на момчето от далече, знаеше, че ще успее, но не знаеше кога и колко време ще му отнеме. Това, което обаче също не знаеше e, че това момче е пълно с изненади.

      Юкито беше заспал на люлеещият се стол отвънка. Той сладко и леко си подрямваше когато чу два гласа да викат силно и това го стресна.
      --Какво става!? – привикна се той на Иан и Киара, който търчаха към него.
      --Юкито-доно Иан успя Иан успя! – викаше Киара с звънкото си гласче и правеше най различни движения във въздуха. Съчетанията, които правеше приличаха на грациозен танц. Юкито обаче погледна към момчето, което също търчеше към него. Беше успял, за една вечер беше успял. Той държеше в ръцете си косата... Оставаше само един малък детайл... Да и даде сили. „Справи се пак така бързо, Иан...” мислеше си стареца, а след това се усмихна широко.


      * anata o aishimas(u) – значи обичам те на японски. Понеже авторката на разказчето се увлича от японската култура и повечето герои носят японски имена реши, че няма да е зле от време на време да използва и някоя друга японска дума Wink
    Nuyomi
    Nuyomi
    † Vampire Princess †
    † Vampire Princess †


    Female
    Брой мнения : 490
    Age : 32
    Localisation : Althea
    Registration date : 12.05.2007

    Character sheet
    Crimson Moon: Kaito and Takeshi

    The reaper's Love / Любовта на Жътваря Empty Re: The reaper's Love / Любовта на Жътваря

    Писане  Nuyomi Нед Мар 30, 2008 11:48 pm

    Еми днес я писах, ама ме домързя да я пусна за проверка ^^" та ето не е дай-хубавото ама друго неможах да измисля Този път без заглавие.Даже като гледам колко е късо само ме е срам да го пусна, ама аре ....


      Пренасянето на сили в косата не беше лесна задача. Нужна беше голяма концентрация и воля. Иан имаше воля, но концентрацията му малко куцаше. Вече 2 седмици единственото му занимание беше това. По цял ден внасяше сили в това чудо. Юкито се учуди, че момчето най-добре се справя с огъня и земята. Вече беше сдобил оръжието си с тези сили, но станеше ли дума за водата и вятъра нещата не се получаваха. Винаги ставаха отклонения или гафове. Единия път момчето едва не счупи косата, само и само защото изгуби концентрация. Двете момичета, които олицетворяваха тези две стихии бяха много близки до сърцето му и винаги изникваше някой спомен или с по-малката му сестричка, или с момичето, което ще обича вечно... По този въпрос Юкито или Киара дори да искаха не можеха да направят нищо, затова и оставиха нещата така и само наблюдаваха случващото се.

      Вече бяха минали два месеца и оставаше само малко докато оръжието на Иан не беше напълно завършено. Два месеца изпълнени с мъки и разкрития. Малко по малко сънищата на чернокоското се изясняваха докато той най-накрая не видя убийците на Соуске, Сара и Акира. Юкито беше принуден да разкаже абсолютно всичко на младежа и след като той чу разказа му разбра, че тези хора са и единственият начин за достигане на целта му – отмъщение.

      Аико и Акио – брат и сестра близнаци, бяха убийците на близките на Иан. Аико беше момиче с ляво ярко зелено око и дясно пурпурно червено, а Акио – с ляво червено и дясно синьо. Тези двамата бяха дясната ръка на Жътваря – убиеца на Акира, което в последствие разбра и чернокосия младеж. Единственият начин да отмъсти за смъртта на сестра му, приятеля му и любимата му беше да убие тези три личности. Аико живееше в Япония, в храм скрит високо в планината Фуджи. Там я пазеха всичките ѝ подчинени и белокосото момиче излизаше от храма само при молба от баща ѝ – Жътваря. Същото беше и с Акио, но той живееше в другия край на Япония в храм скрит дълбоко в една гора. Аико и Акио са били най-близо до убиването на своя баща, затова той ги е възнаградил с безсмъртие, което може да бъде отнето само с оръжие. Двамата близнаци изпълняват заповедите на Жътваря вече повече от 1000 години и досега никой не е оцелявал след битка срещу тях, но те бяха единствения начин да се стигне до Жътваря. Аико и Акио пазеха двете части на ключа, който отключва вратата за местообитанието на така известния вестител на смъртта. Портата за пространството между Ада и Рая, а именно там и се намираше Жътваря, се намираше в храма на Аико.

      Иан си припомняше това всеки път, щом се провалеше. Вече не издържаше искаше да ги унищожи, а беше толкова близо до това. Само още малко и щеше да успее, да е на крачка по-близо до така желаното отмъщение. Очите на момчето блеснаха в искрящо червено и само след секунди металното оръжие под него засвети.
      --Какво по...? – зачуди се чернокоското, а пред него ставаше нещо странно. Вече два месеца се мъчеше с това чудо и сега това... какво ставаше.
      От към къщата се беше затичал Юкито и когато видя как пред младежа буквално летеше и светеше странното му оръжие, огромна усмивка озари лицето му.
      --Иан ти успя! Най-накрая! Успя! – викаше побелелия мъж, на недоумяващото момче.

      Най-после беше дошло времето, когато Иан щеше да продължи своя път. Пътя към смъртта или успеха. Но имаше и една малка подробност, която всички спестяваха на младежа, дали той щеше да я научи? За момента това беше най-малката грижа на всички. На Иан му оставаха две седмици да се научи да използва косата, но това изглежда нямаше да е проблем за него. В момента Иан, Юкито и Киара решиха да отпразнуват хубавата случка.

      Последният ден дойде, Иан вече трябваше да се сбогува с Киара и Юкито и да поеме своя път. Киара се беше приземила на рамото на Юкито и проливаше сълзи за момчето, което и само се усмихна и тръгна.
      „--Запомни къде се намира нали?
      --Да бе старче, спокойно ^^ - усмихна му се мило младежа. – Ще се справя.
      --Да не забравиш...
      --Стражите, които ги пазят са силни, не са някой хванати от улицата, нали?
      --Един път си ме слушал, а?
      --Че как иначе ;P ?
      --Е на добър път Иан.
      --Всичко най-хубаво старче.”

      „Поне се научи да призовава това чудо само когато му трябва” помисли си Юкито и после се обърна към Киара:
      --Киара... тръгни след него и му помагай с каквото можеш.
      --Тази вечер ли е?
      --Да тази вечер ще се срещна отново с дъщеря си. – Юкито не беше тъжен, даже се усмихваше. Запознанството му с Иан му носеше радост, а и знаеше, че някой ден ще го срещне отново, сега единствено искаше да изживее спокойно последните си минути. Той извади от джоба си медалион с извит дракон и го окачи на врата си, а после седна и зачака.
      --Сбогом Юкито-доно. – чу се звънкия глас на Киара и тя се поклони преди да изчезне.
      Само след минута Юкито се срещна с вестителя на смъртта му.
      --Готов ли си да умреш? – чу се дрезгав глас.
      --Готов от деня в който те срещнах отново... братко. – очите на фигурата пред него пламнаха в червено. Беше нужна само една секунда и вече духът на белокосия старец вървеше зад Жътваря. „Най-накрая, след толкова време ще те видя отново...”
      Бяха минали седмици бродене из гъстите дървета, но най-накрая Иан беше стигнал до храма на Акио.
      --Е малка феичке идваш ли? – каза Иан самодоволно усмихнат.
      --Разбира се ^^ няма да ме оставиш тука сама!
      --Е да вървим. – отговори чернокосото момче и протегна ръка на пред, а в ръката му се оформи металната коса, с дръжка обвита в бинт и верига небрежно увита около оръжието.
      --Жътварю идвам и ще те убия негоднико! – извика момчето вече тичайки към входа на храма.
    avatar
    Гост
    Гост


    The reaper's Love / Любовта на Жътваря Empty Re: The reaper's Love / Любовта на Жътваря

    Писане  Гост Сря Апр 23, 2008 10:53 pm

    Мммм наистина мн добро, бр Tani~chan Wink , ми хареса жалко че Акира умря в началото, но историята е наитсина хубава ^^ Smile 4акам с нетърпение новите глави Smile
    Nuyomi
    Nuyomi
    † Vampire Princess †
    † Vampire Princess †


    Female
    Брой мнения : 490
    Age : 32
    Localisation : Althea
    Registration date : 12.05.2007

    Character sheet
    Crimson Moon: Kaito and Takeshi

    The reaper's Love / Любовта на Жътваря Empty Re: The reaper's Love / Любовта на Жътваря

    Писане  Nuyomi Чет Май 01, 2008 10:21 pm

    Пф най-накрая xD новата глава е готова ^^ Дано да ви е интересно старах се много Razz



      След като чернокосото момче влезе в храма всичко около него беше толкова тихо все едно тука не живееше никой от около повече от 1000 години.
      -- Иан тука не ми харесва. – каза Киара със своя звънък глас и се приближи до младежа.
      -- Аз ще те пазя спокойно. – момчето затвори очите си и след като ги отвори те блестяха в ярко червено. – Сега да намерим къде е брат ми.
      Двамата тръгнаха бавно и спокойно из храма. „Тук не трябваше ли да е пълно от стражи?” – мина през главата на младежа. Беше толкова пусно, че даже не беше за вярване. Всяка стъпка, всеки повей на вятъра, всяка скърцаща дъска, абсолютно всичко се чуваше. Иан въпреки всичко не се отказа и продължи напред. Момчето стигна до една огромна врата. Беше цялата в тъмно червено и по нея свободно падаха кървави вериги с увиснали по тях черепи. По лицето на малката фея се четеше ужас и чернокоското забеляза това.
      -- Киара ти остани тук.
      -- Но аз...
      -- Спокойно. – младежа ѝ се усмихна ласкаво и продължи. – Ще се върна обещавам. – Синята фея само кимна и се скри зад една от свещите.
      Това беше. Една крачка още и вече нямаше връщане назад. Той не беше сигурен дали трябва да прави това, но докато момчето протягаше ръка към вратата около него се появяваха образите на всички близки за него хора. Те бяха там до него и му помогнаха да продължи. Това трябваше да стане - да продължи и да отмъсти заради всички тях. Ярка светлина погълна чернокосия младеж, след като отвори вратата, и той се загуби от погледа на малката му спътница.
      -- Късмет Жътварю... – измърмори тя и изведнъж се пръсна на милион малки прашинки.
      Когато Иан премина през светлината, която се беше образувала като тунел, бе попаднал в огромна зала. Тя беше пълна с войни, образуващи пътека до място приличащо на трон, а на него стоеше млад мъж със светлосива коса, почти достигаща бял цвят. Този така елегантен и красив мъж стоеше спокойно със затворени очи, а когато ги отвори силно се откроиха очи те му, а именно ляво червено и дясно синьо око.
      --О... ти ли си малкото ми братче? – чу се монотонния и запленяващ глас на мъжа.
      --Ти ли си Акио? – отвърна вместо отговор Иан.
      --И какво ако съм... Иан?
      --И двамата знаем кой, кой е. Защо да не започнем предполагам знаеш и защо съм тук.
      --О... знам малки братко. – отговори му Акио и се изправи, после издърпа тънка сребърна верижка, която беше на врата му и на която беше поставен част от ключ. – Дошъл си за ключа водещ до татко нали?
      --Позна...
      --Жалко, жалко... Той не се дава толкова лесно. – сивокосия мъж се беше усмихнал невинно като малко дете, но само след няколко секунди изражението му доби такава строгост и леденост, че по тялото на Иан се плъзнаха тръпки. – Победи стражите ми първо и после ще се биеш с мен за него. Нападайте! – последните му думи бяха тези, после Акио се върна на трона си и започна да гледа двубоя между братчето и стражите му.
      Стражите бяха хиляди, или стотици. В момента Иан нямаше време да ги брой, той просто искаше да се отърве от тях и май нямаше да му е особено трудно. Той замаха с косата си и пред него се появиха четирите форми на елементите, които беше усвоил. Дракон – за огъня, мъж направен от пръст – за земята, игриво и малко момиченце – за водата и елегантна жена олицетворяваща вятъра. Тези четири фигури бяха наредени пред него и само чакаха заповеди. С втория замах на оръжието си Иан им даде сигнал за нападение. Войската от стражи все едно се беше разделила на пет. Петата част, която беше най-малка, само беше останала не нападната от четирите стихии, които Иан беше отприщил. Чернокосото момче се насочи към нея, но и наблюдаваше както става в останалата част от залата, където се водеше битката. Младежа беше прекалено бърз за нападнатите от него и те почти не го виждаха. Единствената нанесена вреда на момчето беше разпорения ръкав на сакото му, а зад него лежаха останките от стражите на брат му. Битката не беше никак кратка въпреки всичко Иан не беше изморен от това. Той погледна злобно към брат си и му каза:
      --Сега ти ли си наред? Или има още пазачи, готови да умрат за тебе?
      --Няма други братче, сега ще се биеш с мен, а аз не съм лесен противник. Да започваме?
      --Нямам цяла вечност. Да започваме. – изрече студено Иан и следващото му движение беше да отблъсне меча на вече нападналия го Акио.
      Битката между двамата беше ожесточена и особено трудно за Иан. Акио наистина не беше лесен противник и до сега беше успял да нанесе само две драскотини по него. За разлика от Акио обаче дрехите на Иан бяха изпокъсани,а момчето беше обсипано с рани и вече дишаше учестено. Белокосия мъж стоеше изправен все едно битката ще започне всеки момент. Той беше подпрял меча си, който беше с доста необикновено голям размер, в земята. Оръжието му беше толкова голямо, а собственика му го размахваше все едно е детска дранкулка. „Иан стегни се ве! –извика си момчето на ум - Ако не успея да победя него, как ще победя Аико... Трябва да има начин... Трябва...” В същия момент Иан се досети - оръжието на Акио беше толкова голямо, че той трябваше да го държи с двете си ръце, ако можеше да рани или отстрани едната му ръка щеше да победи... Само да намереше начин. Иан се изправи и стисна здраво дръжката на косата, след това отново тръгна да напада. Всеки един замах беше или отбиван или избягван от противника му. Все едно това беше детска игра за него. Иан вече започваше да се изморява много и беше трудно да мисли, като се имаше и на предвид, че трябва да отбягва постоянно атаки към него. Най-накрая на чернокосото момче му хрумна нещо. Той призова две от стихиите си, които накара да нападнат Акио, и когато той отбиваше техните атаки Иан се насочи към него и посече ръката му, което свлече Акио на колене. По лицето на белокосия мъж се четеше ужас и болка.
      --Май си играхме прекалено дълго „братко” – самодоволно каза Иан и замахна с оръжието си към Акио. – Дай ми ключа?
      --Трябва да ме убиеш за да го вземеш... Ще можеш ли да убиеш собствения си брат? – нагло се усмихна Акио.
      --Естествено, че мога да убия човека, който отне живота на най-добрия ми приятел. – лицето на Иан беше плашещо самодоволно. Той хвана оръжието си с две ръце и замаха един път, с което главата на Акио се строполи на земята, а след нея и тялото му.
      Иан вече си поемаше дъх с последни сили. Той се протегна и взе в ръцете си ключа,намиращ се близо до главата на брат му. Всичко около Иан изчезна. Всички трупове, всичката кръв. Остана просто гола стая без грам светлина в нея. Иан беше прекалено уморен да гледа даже и само след миг момчето припадна на пода.


    Последната промяна е направена от .:Sand_Temari:. на Съб Май 24, 2008 7:21 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    avatar
    Гост
    Гост


    The reaper's Love / Любовта на Жътваря Empty Re: The reaper's Love / Любовта на Жътваря

    Писане  Гост Вто Май 20, 2008 10:21 pm

    Все още не съм намерил фрее тиме за да изчета последната глава... но скоро ще я скив Wink
    Nuyomi
    Nuyomi
    † Vampire Princess †
    † Vampire Princess †


    Female
    Брой мнения : 490
    Age : 32
    Localisation : Althea
    Registration date : 12.05.2007

    Character sheet
    Crimson Moon: Kaito and Takeshi

    The reaper's Love / Любовта на Жътваря Empty Re: The reaper's Love / Любовта на Жътваря

    Писане  Nuyomi Нед Юли 20, 2008 11:59 am

    Новата глава е на лице... Много се забавих ^^'' Не ми се сърдете Rolling Eyes ... А да има една реплика, която извадих дума по-дума от един речник... би трябвало да е латински ^^'


      Нахалните лъчи на слънцето безжалостно падаха върху лицето на Иан. Нямаше значение колко се върти, или къде се мести те винаги си намираха път измежду листата на дърветата. Беше изминала една изморителна седмица след битката на чернокоското и неговия полу-брат. Последното, което помнеше от нея, беше как взима ключа от врата на брат си, след това всичко беше изчезнало - труповете, сградата, дори Киара, неговата малка спътница. Чернокосото момче успя да затвори очи само за миг. Искаше да си спомни за всичките хубави моменти в живота му, колкото и малко да бяха. ”Аз си отивам и нямам време, но някой ден след години ще се видим пак ^^ винаги ще те обичам помни това.” Какво имаше предвид Акира с това, наистина ли някой ден щеше да я види отново... Сега нямаше време да мисли за това. Единствения начин да разбере беше или да умре, или да отмъсти за смъртта ѝ и тази на останалите.
      -- Е да тръгвам. – каза си момчето и се изправи. Той погледна нагоре. Пред очите му се извисяваше огромната планина Фуджи, а именно там се намираше и Аико. Той тръгна напреде към едно малко село в подножието на планината, беше решил, че това е последната му спирка някъде преди да се въвлече отново в битка на живот и смърт.
      Чернокоското се разхождаше из малкото селце. Децата играеха наоколо и се смееха, почти го накараха да се усмихне отново. Него беше правил вече прекалено дълго време, но някак не можеше да докара лицето си до тази гримаса. Нещо му пречеше...
      Иан стигна до малката гостилница в селцето и влезе вътре. Цяла седмица единственото му ястие бяха горските плодове и един заек, който незнайно как улови. Е сега щеше да похапне и после пак да потегли. Така и направи. Когато момчето излизаше от селото все още се чуваха виковете на малчуганите, които продължаваха да бягат из улиците и да си играят.

      Вече се зазоряваше, но Иан продължаваше да се изкачва по скалите на високата планина, чието изкачване нямаше да е лесно и бързо. Не след много дълго и вечерта зае мястото си, като направи прехода през големия скален обект невъзможен, благодарение на черната си мантия. Иан се беше скрил в една пещера, която намери докато се изкачваше нагоре. Не му оставаше друго освен да преспи тука и да продължи на сутринта.
      Дните се нижеха, като мъниста, един след друг, а чернокосото момче все така упорито изкачваше по-малко от планината всеки ден. Най-накрая, след един месец преходи и мъчения, Иан стигна върха на планината. Пред него се намираше и огромния храм на неговата полу-сестра Аико. Беше момента на истината – дали щеше да умре тука или не? Ако не какво пък го очаква след това... Иан реши да изгони тези мисли от главата си и да се въвлече отново в битка. Нямаше какво повече да чака. Той се запъти към входа на храма и влезе вътре без да се колебае повече. Храма беше същия като на Акио, празен и безлюден. В дъното на огромната зала обаче нямаше врата украсена с черепи, а златисто жълта порта обвита в клони на черешово дърво.
      - Сестра ми и брат ми имат напълно различни вкусове, а? – изрече чернокоското гледайки красивата врата. После той протегна ръка и я докосна, а веднага след това и вратата се само отвори.
      Същата бяла и топла светлина погълна момчето към следващата стая. Когато той пристъпи една крачка напреде, пред него се намираше голямо стълбище, а от края му се носеше нежна музика. Без никакъв трепет той се изкачи по стълбите и когато стигна най-горе пред него се появи прелестна гледка. Имаше ужасно много мъже стоящи на пода мирно и покорно, гледайки в една точка. Те гледаха млада и красива жена със дълга бяла коса и червени очи, облечена в късо черно кимоно, на което беше изрисуван бял дракон. Пред лицето си тя размахваше голямо бяло ветрило на розови цветчета. Тя погледна Иан и промълви:
      - О и ако това не е малкото ми братче. – гласът и беше нежен като на ангел. – За ключа си ли дошъл? – попита тя показвайки ключа на момчето.
      - Да за него. – отговори студено Иан. – През колко души да мина за да стигна до тебе?
      - Николко. – спокойно отговори Аико. – Стражите ми са толкова добри колкото и тези на брат ми, след като си минал през тях няма смисъл да хабя живота на моите слуги. – Аико се изправи и тръгна към Иан, като през това време стражите и излязаха от стаята. – Победи ме и ще ти дам ключа, ще ти кажа и къде е портата за местонахождението на татко.
      - Ще започваме ли onee-sama. – попита подигравателно Иан и призова косата си, но вместо отговор момчето получи няколко игли минаващи близо до лицето му.
      - Не бъди толкова арогантен малкия. – каза му Аико със строго лице и твърд глас. Тя протегна ръка напреде и пред нея се появиха като от нищото цял куп игли, висящи във въздуха. След само миг те се насичаха към чернокосото момче. За щастие Иан успя да избегне по-голямата час от тях.
      Аико наистина беше по-силен противник от Акио, нищо чудно, че точно тя пази вратата към местонахождението на баща им. Иан извика четирите фигури символизиращи четирите стихии, които той владееше, и с тяхна помощ му беше доста по-лесно да избягва атаките на сестра си, но не можеше да стигне до нея така лесно. Нито една от атаките му не достигаше до нея каквото и да правеше. Оставаше му само една атака, която не беше използвал, но момчето не беше никак уверено, че ще успее, понеже колкото и да тренираше при нея почти винаги се проваляше. Но какво друго му оставаше? Едната му ръка беше пронизана от три доста дълги игли, вече оставаше без сили, а ключа си беше там, на врата ѝ. Жената пред него стоеше пре спокойна, а по нея имаше само няколко драскотини, причинени от атаките на Иан с вятъра. „Е малко братко не ме разочаровай точно сега.” това бяха мислите на Аико в този момент.
      -Е ще нападаш ли? – попита тя и пак протегна ръка напреде.
      Нямаше как да понесе още една такава атака. Момчето нямаше друг избор.
      - Ventus aqua ignis terra contraho. – след изричането на тези думи четирите фигури пред момчето засветиха и започнаха да се сливат. Аико стоеше мирно и се усмихваше. Тя пусна иглите си в атака, но те бяха спряни от същество което Иан беше създал, а той самия се намираше пред белокосата дама опрял косата до гърлото ѝ.
      - Да не искаш да последваш Акио? – попита той гледайки я със строгите си червени очи.
      - Не малки Иан. – отвърна Аико, сваляйки ключа от врата си. – Ето я и твоята награда. Сега би ли ме последвал трябва да ти покажа вратата.
      - Защо?
      - Какво защо? – недоумяваше на въпроса момичето.
      - Защо ми помагаш?
      - А това ли? ... Еми какво да ти кажа малки братко имаш потенциал, а и скучая толкова години тука... Да си пазител на портите на рая не е лесна работа.
      - Рая ли?
      - Ами да. Не знаеше ли? – но след като Аико видя недоумяващия поглед на момчето сама си отговори на въпроса. – Портите на рая и ада са пазени от мен и Акио... е бяха пазени. Златистата порта с разцъфналите клони е на рая, а онази гадна червена порта с черепите на ада... Не понасям онова място, но както и да е. Трябваше да минеш през ада и рая за да стигнеш до баща ни, предверията де, но все пак. Естествено портата до измерението където се намира Жътваря се намира в предверието на рая, тоест при мене. Сега те водя там, но преди това стой мирно. – момчето се спря като не доумяваше какво става. – Няма да те нападна не гледай така.
      Аико протегна ръка към челото на момчето и от ръката ѝ засвети светлина в розов отенък. Беше топла, като тази когато влезе тука, но някак му действаше по-различно.
      - Е готов си малкия. – усмихна се белокосата дама. – Немога да те пусна с раните ти да се биеш с татко все пак.
      тя беше излекувала всичките рани на момчето. По него нямаше вече даже и драскотина, след това тя го насочи към една порта. Тази беше доста по-плашеща от тази при Акио. Беше метална със гравиран череп по нея.
      -Остава ти да сглобиш ключа и да я отвориш. Е оставям те, ако татко ме види няма да е радостен. – след това Аико се обърна и тръгна обратно. – Иан. Внимавай той не е като нас... Използвай чудовището от по-рано то ще ти помогне и се сочи в сърцето му. Знам какво си преживял и не одобрявам това, което причинява на всички ни. Късмет малкия. – Тя говореше все така спокойно и без да поглежда момчето, когато свърши продължи на пред.
      Иан въздъхна и извади другата половина от ключа. След като го събра той отвори вратата. Тука нямаше бяла и топла светлина, а само мрак. Момчето вдигна ръката си и я протегна, тя беше погълната от този мрак. Беше някак студено чувство.
      - Иан сега ли ще се плашиш! – извика си момчето и прекрачи на пред. Нещо като силна светкавица мина през него. Чернокосия младеж почувства силна болка и падна на колене на земята.
      - От това ли падна само? – чу се дрезгав глас и когато Иан вдигна очи пред него стоеше мъж в черна роба, седнал на огромен стол повече приличащ на трон. От едната страна този трон беше окрасен с черепи, а от другата с разцъфнали клончета. „Точно като портите на Аико и Акио.” Помисли си момчето, а след това се изправи.
      - Тук съм да те победя, Жътварю! – каза той и усети как по лицето на стоящия срещу него се изписва усмивка.
      - Еми да започваме, синко.
    Angel's_First_Kiss
    Angel's_First_Kiss
    DrawingMaster-sama
    DrawingMaster-sama


    Female
    Брой мнения : 368
    Age : 35
    Localisation : in your wetdream...
    Registration date : 03.07.2008

    Character sheet
    Crimson Moon: Klara and Alexander

    The reaper's Love / Любовта на Жътваря Empty Re: The reaper's Love / Любовта на Жътваря

    Писане  Angel's_First_Kiss Съб Сеп 13, 2008 10:14 pm

    Трябва да зема да седна да го доизчета това, надявам се си го завършила Twisted Evil cvete hoho
    Nuyomi
    Nuyomi
    † Vampire Princess †
    † Vampire Princess †


    Female
    Брой мнения : 490
    Age : 32
    Localisation : Althea
    Registration date : 12.05.2007

    Character sheet
    Crimson Moon: Kaito and Takeshi

    The reaper's Love / Любовта на Жътваря Empty Re: The reaper's Love / Любовта на Жътваря

    Писане  Nuyomi Съб Сеп 13, 2008 10:34 pm

    на последната глава съм blush
    Angel's_First_Kiss
    Angel's_First_Kiss
    DrawingMaster-sama
    DrawingMaster-sama


    Female
    Брой мнения : 368
    Age : 35
    Localisation : in your wetdream...
    Registration date : 03.07.2008

    Character sheet
    Crimson Moon: Klara and Alexander

    The reaper's Love / Любовта на Жътваря Empty Re: The reaper's Love / Любовта на Жътваря

    Писане  Angel's_First_Kiss Съб Сеп 13, 2008 10:38 pm

    А така може me me
    Nuyomi
    Nuyomi
    † Vampire Princess †
    † Vampire Princess †


    Female
    Брой мнения : 490
    Age : 32
    Localisation : Althea
    Registration date : 12.05.2007

    Character sheet
    Crimson Moon: Kaito and Takeshi

    The reaper's Love / Любовта на Жътваря Empty Re: The reaper's Love / Любовта на Жътваря

    Писане  Nuyomi Съб Окт 25, 2008 2:46 pm

    За тези, който следяха разказа -- Сори знам, че много хора искат да ме убият ^^'' (особено приятелите ми, който също го четяха...) Та днес станах и си разчиствах папката, като видях разказа да си стой така незавършен и ме хвана яд, че го изоставих на последната глава... знам не е кой знае какво, но просто исках да го завърша и да е вече complete. Та ето я последната глава... Пак се извинявам на тези, който го четяха. (При положение, че е и толкова кратко си заслужавам боя)




      Иан се намираше буквално насред нищото. Наоколо нямаше стени, нямаше подпори... Просто огромна плоскост и насред нея трона на Жътваря. Момчето не каза нищо повече. Той стисна силно косата, която беше в ръцете му, до него се появиха четирите стихии и без повече да чака момчето се втурна напред. След като замахна косата, тя разцепи трона на противника му, но него го нямаше.
      --Да не мислиш, че ще ти е толкова лесно? – чу се пак дрезгавия глас на баща му.
      --Съмнявах се, но исках да опитам. – усмихна се наивно Иан от своя страна.
      --Преди да продължим искам да ти покажа нещо. – черната фигура протегна ръка напред и от нищото се пуснаха 3 тела оковани във вериги. – Още ли си сигурен, че искаш да ме убиеш?
      --Иан, Соуске, Сара...? Но...
      --Ти да не мислеше, че незнаех какво цели собственото ми изчадие? Не ги пратих нито в рая, нито в ада. Ако ме убиеш умират и те. Да продължим ли синко?
      Иан стоеше все така. Него в него го парализира. Те бяха там... тримата най-важни за него... Гледайки телата на своите приятели изведнъж момчето се осъзна... Те бяха мъртви... Нямаше как да ги убие вече. Чернокоското се усмихна и видя, че тялото на Акира леко помръдна.
      --Няма как да ги убиеш, те са мъртви. – изрече тихо момчето и се сети за реченото от Аико. Момчето затвори очи и си представи фигура съставена от 4-те стихии, които владееше. После отвори очи и се затича отново към баща си...

      Слънцето нахално влизаше през прозореца на стаята и лъчите му падаха върху лицето на чернокосо момче. Той присви очи, надявайки се това да му помогне да заспи отново, но без успех. Продължавайки инатесто да лежи Иан усети няколко кичура падащи върху лицето му, а след това и нечии устни да докосват неговите. След тази ласка момчето леко притвори очи и видя две красиви, нежни и жълти очи пред него.
      --Няма ли вече да ставаш сънчо. – гласа на девойката беше също толкова нежен, колкото и погледа ѝ.
      --Ммм... Сега като се замисля... Не! – каза момчето и преобърна момичето, така че тя сега се намираше под него.
      --Как спа моя млад жътвар.
      --Както винаги, мое нежно вятърно момиче.
      --Иан спри да ми викаш така.
      --Акира, сама си го просиш... – отвърна ѝ момчето след което я целуна.
      След още малко боричкане, двамата най-накрая слязоха долу да закусят. Там ги чакаха момче с бяла коса и черни очи, и момиче със светло-сини коси и зелени очи.
      --Добро утро onii-chan. – отвърна весело момичето.
      --Сара, Соуске как спахте.
      --Добре, а ти? – попита Сара.
      --Както винаги...
      --Пак ли онзи сън... – на свой ред зададе въпрос Соуске, а в отговор получи кимане. – Немога да разбера как не помниш...
      --Единствено помня, как баща ми ме прокле да сънувам наново всичко, което се случи тогава... Вече поне не се будя с крясъци нали?
      --О да това беше доста плашещо. – отвърна Акира, като през това време помагаше на Сара в приготвянето на закуската.
      --Поне сега имаме нормален живот. – отвърна усмихнато чернокосия младеж, но получи доста злобни погледи от приятелите си.
      --Ти на това нормален ли му викаш? Косата ми е синя, а очите ми жълти забога! Постоянно трябва да лъжа, че си боядисвам косата, Сара също.
      --Да не говорим и за среднощните разправий с демони и духове. – отвърна Соуске.
      --На всичкото отгоре ходим и на училище... Неможеше ли поне с това да се разминем? – възмутено попита Сара.
      --Не съм виновен... – започна да се защитава Иан, но при поредния злобен поглед на застаналите срещу него той просто стана. – Заете ли ще тръгна по-рано за училище днес.
      --Няма да се измъкнеш! – викна Соуске и хукна след приятеля си, а двете момичета само се спогледаха и продължиха с работата си.

      Дните продължаваха все така. Иан беше победил баща си и върнал към живот най-близките си хора... С малката подробност, че те притежаваха стихиите, които той владееше и сега му помагаха с работата му на Жътвар. Аико и Акио бяха върнати на постовете си, като пазачи на двете порти, а какво беше станало със бившия жътвар никой незнаеше нищо. Иан нямаше и най-малък спомен от битката им, а след като тя прикючи, нямаше и тяло... Той, Соуске, Сара и Акира се намираха в къщата на чернокосия младеж, по-късно му беше и съобщено, че той е новия Жътвар. От тогава живота на четиримата се развиваше нормално и почти постарому... Така щеше и да продължи и занапред....

    Sponsored content


    The reaper's Love / Любовта на Жътваря Empty Re: The reaper's Love / Любовта на Жътваря

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Пет Май 10, 2024 3:07 am