Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Родено от мъглата

    the_mist
    the_mist
    Новосъздаден вампир


    Female
    Брой мнения : 189
    Age : 33
    Localisation : in my own world
    Registration date : 29.06.2008

    Character sheet
    Crimson Moon: Belt

    Родено от мъглата Empty Родено от мъглата

    Писане  the_mist Вто Окт 28, 2008 12:53 pm

    Така...и аз реших да пускам свои неща тук. Бъдете критични, за да знам къде да поработя повече.

    Ето нещо от тази сутрин.



    „Спокойно...просто се успокой! Всичко...НИЩО няма да бъде наред...”

    Тес вдигна зачервените си очи и огледа огромното множество от хора пред себе си, които не спираха да дюдюкат и викат неща, които момичето сега не можеше да разбере. Тълпата бе толкова озверяла и подивяла, че приличаше на сбирщина диви зверове. Най-смелите и съответно най-жестоки бяха сред първите в тази сган. Студените им погледи пронизваха момичето, опитвайки се не толкова да разнищят душата и съзнанието й, колкото бяха просто начин да я наранят, за пореден път да й докажат колко е слаба и незначителна. Те просто разкъсваха без думи малкото същество, а остатаците от тяхното пиршество бяха за „хиените”, макар повече да им подхождаше определението овце, защото никоя от тези низки душици не знаеше защо е тук. Бяха видели, че всички се събират тук...бяха разбрали, че ще има забавление и щом не се забавляваха с тях, значи всичко беше наред.

    Момичето залитна под тежестта на целия този присмех, злобни погледи и сочения с пръст. Една крачка назад и гърбът й намери упората на една стена...студена бяла стена, напоена с кръвта на мнозина...Тес сведе поглед към мократа трева, в която потъваха краката й, за да види...нищото. Сълзи замагляваха очите й и една след друга падаха по страните й... „ Нищо...нищо няма да бъде наред! Сам...страх ме е, Сам! Нищо...”

    - Готова ли си? – едни глас бе успял да се извие над общото мучене и със своята сила й каза само тези три думи „ готова ли си?”. Не беше готова естествено. Как можеше да бъде? – Готова ли си?

    - Сам. – едва пророни момичето и се задави от собствените си сълзи, без да има сили или възможност да продължи.

    - Смърт!
    - Смърт!
    - Смърт!

    Едно момче с бледа кожа, черна коса и сиви очи излезе от тълпата. В едната си ръка държеше някакъв лист, който започна да чете след като се спря.

    - „ Заради опит за отвличане и убийство на Сам Смит аз съдя Лейс осъждам Тес Уорнър на смърт чрез разстрелване. Нека присъдата бъде изпълнена на 28 октомври 2008 в десет часа. Подпис съдя Лейс.” – момчето хвърли един последен поглед на листта, след това се обърна и тръгна отново към тълпата.

    Тес, все още облегната на стената, клатеше енергично глава. Искаше да каже, че всичко това не е вярно, че е измислица, но думите просто не излизаха. Стояха там, вътре в нея, и сякаш нарчоно пазеха истината в тайна... „ По-добре ли е така? Но не съм виновна, не съм! Страх ме е!”

    Пред талпата застанаха десетина мъже всеки с пушка насочена срещу момичето. И изведнъж цялото множество от зверове млъкна, нито звук, нищо...

    - Огън!!!

    Куршумите един по едни намириха целта и яростно пронизваха плътта й, прониквайки все по-долбоко и по-долъбоко, отнемайки всяка капка живот. Отнемайки всичко...

    „ Нищо не е...”
    Nuyomi
    Nuyomi
    † Vampire Princess †
    † Vampire Princess †


    Female
    Брой мнения : 490
    Age : 32
    Localisation : Althea
    Registration date : 12.05.2007

    Character sheet
    Crimson Moon: Kaito and Takeshi

    Родено от мъглата Empty Re: Родено от мъглата

    Писане  Nuyomi Вто Окт 28, 2008 2:44 pm

    На мен специално ми харесва как е написано, даже виждам възможност за още едно-две продължения към това Razz Например какво точно е станало и как се е стигнало до това Very Happy
    avatar
    Гост
    Гост


    Родено от мъглата Empty Re: Родено от мъглата

    Писане  Гост Чет Окт 30, 2008 11:52 pm

    Не е зле даже ми стана интересно какво ще стане ^^ но свърши XD но все пак gj Тани Wink
    Nuyomi
    Nuyomi
    † Vampire Princess †
    † Vampire Princess †


    Female
    Брой мнения : 490
    Age : 32
    Localisation : Althea
    Registration date : 12.05.2007

    Character sheet
    Crimson Moon: Kaito and Takeshi

    Родено от мъглата Empty Re: Родено от мъглата

    Писане  Nuyomi Пет Окт 31, 2008 12:36 am

    claudeff написа:Не е зле даже ми стана интересно какво ще стане ^^ но свърши XD но все пак gj Тани Wink

    Стеф да не обърка темите ве xD това е на Ивето...
    avatar
    Гост
    Гост


    Родено от мъглата Empty Re: Родено от мъглата

    Писане  Гост Пет Окт 31, 2008 12:37 am

    Ooops ^^""
    Diva
    Diva
    Вампир


    Female
    Брой мнения : 210
    Localisation : Варна, морето, сините вълни ...
    Registration date : 05.07.2008

    Character sheet
    Crimson Moon: Aurelia Caia Prince

    Родено от мъглата Empty Re: Родено от мъглата

    Писане  Diva Нед Ное 16, 2008 9:47 pm

    Лелеее доста мрачно и плашещо. Shocked busted

    Sponsored content


    Родено от мъглата Empty Re: Родено от мъглата

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Пет Май 10, 2024 4:10 am